Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Ruta pisze: 06 lis 2023, 14:47 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę z prośbą o Światło Ducha Świętego i Jego prowadzenie oraz o potrzebne łaski dla mnie, dla męża, Sądu i wszystkich osób zaangażowanych w postępowanie apelacyjne, aby połużyło ono naszemu pojednaniu - i z podziękowaniem za Bożą opiekę nad nami.
HelM pisze: 06 lis 2023, 23:10 Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla Iwony i Tomka, Maryjo Matko Pięknej Miłości pomóż im w przezwyciężaniu trudności w małżeństwie.
MKPINS pisze: 09 lis 2023, 6:42 Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Dobry Boże, który chcesz dobra każdego człowieka, wspieraj wszystkich potrzebujących, pomagaj w troskach i kłopotach, pomagaj nie tracić nadziei. Szczególnie wspieraj wszystkie małżeństwa gdzie konflikt trwa - niech miłość pomaga w trudnościach, niech przyjdzie zrozumienie i pojednanie do tych małżeństw, które najbardziej tego potrzebują. I naucz wszystkich żyć zgodnie ze słowami "bądź wola Twoja".

Błogosławionego tygodnia

Pozdrawiam,
Bławatek
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę za mnie : O siły, zdrowie i uzdrowienie z depresji.
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny oraz zdrowie dla córki.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę z prośbą o Światło Ducha Świętego i Jego prowadzenie oraz o potrzebne łaski dla mnie, dla męża, Sądu i wszystkich osób zaangażowanych w postępowanie apelacyjne. Niech posłuży ono naszemu pojednaniu i umocni nas do wypełniania Woli Bożej.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

W nadchodzącym tygodniu modlitwie polecamy intencje:
Bożena123 pisze: 15 lis 2023, 7:07 Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę za mnie : O siły, zdrowie i uzdrowienie z depresji.
Oliwka pisze: 15 lis 2023, 10:05 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny oraz zdrowie dla córki.
Ruta pisze: 19 lis 2023, 20:36 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę z prośbą o Światło Ducha Świętego i Jego prowadzenie oraz o potrzebne łaski dla mnie, dla męża, Sądu i wszystkich osób zaangażowanych w postępowanie apelacyjne. Niech posłuży ono naszemu pojednaniu i umocni nas do wypełniania Woli Bożej.
Dobry Boże wsłuchaj się w prośby kierowane do Ciebie, przyjdź z łaskami i darami, których proszący potrzebują a także dotknij tych, dla których proszą. Ześlij Ducha Świętego, który będzie wspierał, prowadził i umacniał. Pomóż każdemu wzrastać i chodzić właściwymi ścieżkami.

Błogosławionego tygodnia życzę
Pozdrawiam,
Bławatek
Pmat
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2023, 18:36
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pmat »

Witam serdecznie.

Bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie; w intencji mojej żony i naszych dzieci. O Światło Ducha Świętego, wszelkie Łaski, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszej rodziny.
Szczęść Boże, dziękuję
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencję:
Pmat pisze: 22 lis 2023, 20:20 Witam serdecznie.

Bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie; w intencji mojej żony i naszych dzieci. O Światło Ducha Świętego, wszelkie Łaski, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszej rodziny.
Szczęść Boże, dziękuję
Maryjo zanieś Bogu dzisiejszą prośbę, wspieraj małżeństwo Pmata, a także inne małżeństwa, które potrzebują pomocy i uzdrowienia.
Pod Twoją obronę...

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam
Bławatek
consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: consensus »

Panie Jezu Ufam Tobie Maryjo mniej mnie w opiece i synka aby rodzina męża była dla nas dobra. Odrzucili mnie po rozwodzie . Namawiają męża na nowe życie z inną kobietą. Na sąd. Przeciwko mnie. Dopomóż mi Boże to wszystko przetrwać. Dodaj mi siły i nadzei. Proszę bądź że mną. Amen.
Proszę o modlitwę. Bardzo tego potrzebuję.
Animamea
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2019, 23:09
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Animamea »

Proszę o modlitwę za Dominikę, będąca w ciężkiej depresji. O ochronę Maryi dla niej i jej bliskich, o mądrość Ducha Świetego w podejmowaniu wyborów, o uzdrowienie z depresji , o wypełnienie się woli Bożej w jej życiu.
HelM
Posty: 3582
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę w intencji Agnieszki i Krzysztofa, o łaskę uzdrowienia ich małżeństwa
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, który pogubił się i odszedł od rodziny. Za mnie i moje córki, abym znalazła siłę i z Bożą laską dawała radę z codziennymi trudnościami samotnego macierzyństwa.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Boże, nasz dobry Ojcze, proszę cię o Twoje Światło w postępowaniu apelacyjnym, niech oświeca mnie, męża, sędziego i wszystkich jego uczestników. Tylko Ty potrafisz z każdej trudnej sytuacji wyprowadzić dobro. Proszę Cię, by ten proces przyczynił się do naszego pojednania, by wyrok jaki zapadnie, był wyrokiem, który będzie się Tobie podobał.

Nie daj mi uczynić niczego, co byłoby z Twoją Wolą sprzeczne, nie daj mi wejść w pragnienie odwetu, ani kierować się urazą. Pomóż mi być świadkiem Twojej nauki i Twojej Miłości.

Proszę cię także Ojcze za wszystkie inne małżeństwa uwikłane w procesy sądowe, za ich dzieci, i za rodziny zranione pochopnymi, niesprawiedliwymi wyrokami. Ty Boże bądź naszym obrońcą. Dziękuję Ci za wszystko, co dla nas czynisz. Święta Rodzino prowadź nas, ochraniaj i wybawiaj.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencje:
consensus pisze: 27 lis 2023, 3:23 Panie Jezu Ufam Tobie Maryjo mniej mnie w opiece i synka aby rodzina męża była dla nas dobra. Odrzucili mnie po rozwodzie . Namawiają męża na nowe życie z inną kobietą. Na sąd. Przeciwko mnie. Dopomóż mi Boże to wszystko przetrwać. Dodaj mi siły i nadzei. Proszę bądź że mną. Amen.
Proszę o modlitwę. Bardzo tego potrzebuję.
Animamea pisze: 27 lis 2023, 22:06 Proszę o modlitwę za Dominikę, będąca w ciężkiej depresji. O ochronę Maryi dla niej i jej bliskich, o mądrość Ducha Świetego w podejmowaniu wyborów, o uzdrowienie z depresji , o wypełnienie się woli Bożej w jej życiu.
HelM pisze: 27 lis 2023, 23:20 Proszę w intencji Agnieszki i Krzysztofa, o łaskę uzdrowienia ich małżeństwa
MKPINS pisze: 28 lis 2023, 5:01 Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Lajla pisze: 30 lis 2023, 13:39 Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, który pogubił się i odszedł od rodziny. Za mnie i moje córki, abym znalazła siłę i z Bożą laską dawała radę z codziennymi trudnościami samotnego macierzyństwa.
Ruta pisze: 02 gru 2023, 16:23 Boże, nasz dobry Ojcze, proszę cię o Twoje Światło w postępowaniu apelacyjnym, niech oświeca mnie, męża, sędziego i wszystkich jego uczestników. Tylko Ty potrafisz z każdej trudnej sytuacji wyprowadzić dobro. Proszę Cię, by ten proces przyczynił się do naszego pojednania, by wyrok jaki zapadnie, był wyrokiem, który będzie się Tobie podobał.

Nie daj mi uczynić niczego, co byłoby z Twoją Wolą sprzeczne, nie daj mi wejść w pragnienie odwetu, ani kierować się urazą. Pomóż mi być świadkiem Twojej nauki i Twojej Miłości.

Proszę cię także Ojcze za wszystkie inne małżeństwa uwikłane w procesy sądowe, za ich dzieci, i za rodziny zranione pochopnymi, niesprawiedliwymi wyrokami. Ty Boże bądź naszym obrońcą. Dziękuję Ci za wszystko, co dla nas czynisz. Święta Rodzino prowadź nas, ochraniaj i wybawiaj.
Dobry Boże zanosimy Ci te wszystkie prośby - tak różne i ważne dla każdego, a zarazem podobne, bo wypływające z nadziei, że będzie dobrze. Z Tobą wszystko jest możliwe, Ty jesteś naszą Nadzieją i Miłością. Nie pozwól nam w to wątpić. Wsłuchaj się w te prośby i obdarz wszystkich proszących tym co najbardziej potrzebne i ważne. A czas Adwentu niech będzie dla wszystkich czasem czuwania i modlitwy, a także czasem zmian wewnętrznych ku lepszemu dobru. "Marana tha! Przyjdź"

Błogosławionego Adwentu

Pozdrawiam,
Bławatek
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córki oraz pomoc w rozwiazaniu trudnych spraw.
ODPOWIEDZ