Pragnienie posiadania dziecka

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

nałóg
Jestem: szczęśliwym mężem

Re: Pragnienie posiadania dziecka

Post autor: nałóg » 17 maja 2019, 23:00

Nie ma terapi AA.Terapie są w poradniach a w AA są mityngii,a to nie jest to samo.PD

Ewuryca
Jestem: po rozwodzie

Post autor: Ewuryca » 13 cze 2019, 21:24

Hey wszystkim, nie pisałam od jakiegoś czasu ale czytam wasze wątki i chciałam się podzielić rozwojem sytuacji u mnie... byłam w sądzie Biskupim i potwierdzili ze są wątpliwości co do ważności małżeństwa wiec wskazali mi drogę i mam złożyć wniosek. Mój mąż nie zaprzestał kontaktów ze mną wiec idąc za waszą radą postawiłam mu pytanie czego chce ode mnie i czy do czegoś to ma prowadzić. Na początku zapierał się odpowiedzi ale przywarty do ściany powiedział ze nie wróci. Powiedziałam ze to mi wystarczy i ze nie możemy się dalej kontaktować skoro on nie chce nic zmienić. On jednak nie zaprzestał pisać czy dzwonić, ostatnio dzwonił do mojego szwagra i mojej siostry ze wybiera się w odwiedziny. Do mojej chrześnicy która ma spędzić ze mną wakacje powiedział ze przyjedzie ją odwiedzić (musiałby przyjechać do mnie do domu). I moje pytanie: co teraz? Dostałam jasno informacje ze nie wybiera się do mnie z powrotem, niby postawiłam granice których on nie słucha, wiec co zrobić? Zablokować go na telefonie, na whats up i i innych mediach społecznych żeby nie mógł się kontaktować, nie odbierać, nie odpisywać? Nie pozwolić mu przyjechać? A
A z takich ciekawostek: w naszą rocznice ślubu, pare tygodni temu zadzwonił pożalić się na Kowalską- mieli jakaś największą kłótnie gdzie doszło do rzucania rzeczami. Między innymi o mnie! Ona chce żebym nie istniała, a nawet nie wie ze on się ze mną kontaktuje i zdradza ją ze mną, kazała mu wymazać wspomnienia, ślub, i wszystko co jest ze mną związane 🤔

Ewuryca
Jestem: po rozwodzie

Post autor: Ewuryca » 18 lip 2019, 22:58

Kochani, proszę o wsparcie 🙏🏻 Mój mąż rozstaje się z kowalską! Dali wypowiedzenie na mieszkanie, został im ostatni miesiąc. Podobno ona już do wynajęcia coś znalazła, on szuka. Ja osobiście uważam, że to z jej strony gra i próbuje na niego wpłynąć tym. Rozmawiamy coraz częściej, zaczęliśmy nawet razem odmawiać modlitwy przez telefon wieczorem. Ale w momencie kiedy pomyślałam, że to już ten moment punkt zwrotny, nowy początek, on zaczął się wycofywać. Generalnie cały czas rozpamiętuje przeszłość. Dziś powiedział mi, że jesli chce sobie życie układać z kimś innym to żebym to zrobiła bo on mi zacnej gwarancji nie daje. O co tu chodzi?! To już trwa dwa lata, nie wiem skąd dalej brać wiarę, że to ma jeszcze sens i szanse. Generalnie jestem załamana, tam chyba naprawdę nie ma miłości z jego strony..

ODPOWIEDZ