Pomocowość forum

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

lena50
Jestem: szczęśliwą żoną

Re: Pomocowość forum

Post autor: lena50 » 15 cze 2018, 2:13

Pavel....był czas że zwątpiłam w Ciebie.
Dziekuję
lena50....dawniej lena

Pantop
Jestem: po rozwodzie

Post autor: Pantop » 15 cze 2018, 9:12

Pavel pisze:"Odkryłem" dziś, nie po raz pierwszy zresztą, że można coś wiedzieć, samemu to doradzać innym, nawet w pewnych obszarach/przypadkach stosować, a jednocześnie w innych przypadkach postępować tak jakby się tej wiedzy/świadomości nie miało.

Chodzi mi o "debatę" z Marylką, a właściwie o jej istotny, wręcz kluczowy element.

MIŁOŚĆ.
Tyle razy sam pisałem, staram się nawet stosować, że prawda/racja podana bez miłości jest wręcz szkodliwa, może ranić, może zostać odrzucona, pominięta itd.

Można o tym wszystkim co w tym wątku napisałem powiedzieć różne rzeczy, można się zgodzić z treścią/przekazem lub nie.

Jedno natomiast wiem na pewno, nie mogę zaprzeczyć - miłości z mojej strony w kierunku Marylki podczas pisania tego nie było na pewno.
Nie było celowej złośliwości, była momentami niechęć, było oburzenie, był gniew. Chociaż starałem się pisać na spokojnie, kilka razy dając sobie dzień lub dni kilka na "ostudzenie", aby nie "pisać na gorąco". Nie zawsze pomagało. Pisałem już wcześniej, że emocje w niektórych z tych postów mnie nieco za daleko powiodły, stąd i forma czasem kulała.

Tego jednak co powinno być najważniejsze - miłości do bliźniego - zabrakło.

W związku z tym, biję się w pierś, przyznaję to i przepraszam za to wszystkich czytających a zwłaszcza Ciebie Marylko.

Dziękuję również tym, którzy zwrócili mi na to uwagę, sam bowiem na to jednak w tym przypadku nie wpadłem.
:shock: :shock: :shock:

Czapka z głowy

Kate81
Jestem: w związku niesakramentalnym

Post autor: Kate81 » 15 cze 2018, 11:11

Pantop pisze:
15 cze 2018, 9:12

:shock: :shock: :shock:

Czapka z głowy
Zgadzam się. Przyznam się, że nawet wczoraj bardzo się wzruszyłam czytając ten post.
Dobrze, że jesteś Pavle.

ODPOWIEDZ