JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Balba »

Kochani,
spokojnie - kto ma być na rekolekcjach to będzie, już Pana Boga w tym Głowa :D

a jak ktoś chciałby więcej, to zapraszamy, jeszcze we wrześniu tj. 28-30.09, na lubelskie rekolekcje ogniskowe.

Temat:
"Sychar szansą wyjścia z komory życiowych zranień i niepowodzeń. Zamyślenia nad historią powołania św. Mateusza (i moją)".

Prowadzący: ks. Paweł Brudek - dr psychologii, opiekun duchowy WTM Sychar w Archidiecezji Lubelskiej.

Informacje o nich są na forum: viewtopic.php?f=76&t=1481
Amica

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Amica »

zenia1780 pisze: 16 wrz 2018, 18:37
Amica pisze: 16 wrz 2018, 17:14 Mnie się nie udało. Po wypełnieniu pierwszej strony z danymi pojawia się komunikat, że brak miejsc.
przed chwilą sprawdzałam, i na liście rezerwowej na GŚA jeszcze można było się zapisać
No rozumiem - jednak u mnie po wypełnieniu formularza pokazuje się komunikat, który informuje o braku miejsc, technicznie nie mogę przyjść dalej. Na maila żadnej informacji też nie dostałam. Po prostu nie mam technicznych możliwości, by się zapisać. Nie wiem, od czego to zależy.
GosiaH
Posty: 1062
Rejestracja: 12 gru 2016, 20:35
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: GosiaH »

Amica, spróbuj poczyścić tzw tymczasowe pliki. Może pomoże
"Nie mów ludziom o Bogu kiedy nie pytają, żyj tak, by pytać zaczęli" św. Jan Vianney
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: ozeasz »

karalewa pisze: 16 wrz 2018, 18:48 Na wszelki wypadek wypełniłam formularz jeszcze raz i teraz mam już potwierdzenie na mailu
Ja podobnie ,zapisałem się 14:35 ,niestety bez potwierdzenia ,ponownie wysłałem ok.18:30 ,potwierdzenie przyszło od razu na maila .Więc nie wiem czy jestem wpisany dwukrotnie z jednym potwierdzeniem ,czy pierwszego nie zaliczyło ,bo nie potwierdziło mailowo?
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: ozeasz »

Na GŚA , zapomniałem dodać .
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

Zaraz po rozpoczęciu zapisów, pojawiło mi się 13 osób wpisanych. Potem bardzo długo nic. Potem powoli ilość osób zapisanych przyrastała. Teraz mam 48 osób, czyli jeszcze powinno dać się zapisać do Porszewic.
Dzwoniono do mnie i tez mi powiedziano, że teraz zapisy idę bez problemu.
Po prostu było nas za dużo i serwer padł...
bosa
Posty: 356
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: bosa »

Ja też zapisałam się szybciutko, ale nie mam potwierdzenia na maila. Czy mam zapisywać się jeszcze raz, czy nie mieszać już?...
Kocham Cię Panie, i jedyna łaska o jaką Cię proszę ,to kochać Cię wiecznie.. św.Jan Maria Vianney
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

Czekaj
AGARMPO
Posty: 22
Rejestracja: 08 sie 2017, 11:23
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: AGARMPO »

Ja teże zarejestrowałem siebie i dzieci ok 14.30 rejestracja przeszła gładko, ale potwierdzenia do teraz nie otrzymałam. Też nie wiem co dalej....
Liczę że załapałam się na listę podstawową
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: EL. »

ozeasz pisze: 16 wrz 2018, 19:16
karalewa pisze: 16 wrz 2018, 18:48 Na wszelki wypadek wypełniłam formularz jeszcze raz i teraz mam już potwierdzenie na mailu
Ja podobnie ,zapisałem się 14:35 ,niestety bez potwierdzenia ,ponownie wysłałem ok.18:30 ,potwierdzenie przyszło od razu na maila .Więc nie wiem czy jestem wpisany dwukrotnie z jednym potwierdzeniem ,czy pierwszego nie zaliczyło ,bo nie potwierdziło mailowo?
Bo poczta potwierdzająca przychodzi z GOOGLE FORM.....zerknij Ewo....może masz taki post, alb9 go wyrzuciłas d9 koszka. Albo do spamu. El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: EL. »

Potwierdzenie przychodzi z poczty GOOGLE FORM !


I jeszcze można wypełniać formularz na Górę Sw. Anny , przed chwila wysyłałam. El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
ViolaD
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2017, 23:47
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: ViolaD »

A jaka cena rekolekcji?
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

Informacje i ceny są tutaj:
viewtopic.php?f=74&t=1412&start=30#p90300

Na wszelki wypadek dokleję je i do pierwszego postu.
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

Wiecie, jedna z Sycharek napisała mi przed chwilą, że próbowała się zarejestrować wcześniej, ale się nie udawało.
Teraz spróbowała ponownie i zadeklarowała dobrowolną pomoc (dar serca). I od razu dostała potwierdzenie rejestracji. :shock:
Może to jest jakaś funkcja o której ja nic nie wiem? :lol:
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: s zona »

Jacku , u mnie identycznie ..
zaskoczyla ta opcja , o ktorej wyzej piszesz :)
ODPOWIEDZ