Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Angela
Posty: 490
Rejestracja: 31 maja 2017, 1:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Angela »

Proszę Boże Miłosierdzie o zdrowie psychiczne i fizyczne dla męża Grzegorza.
Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti »

Proszę modlitwę za moje małżeństwo, o pojednanie i pokój w rodzinie, o odbudowę naszej relacji.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W dn. 20-27 maja modlimy się w intencjach westomo, raka, Lenki, iwonki, Manny, Angeli i Monti.
Westomo napisał:
westomo pisze: 14 maja 2018, 15:32 proszę o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, aby moja żona Katarzyna znalazła choć iskrę miłości i wybaczenia dla mnie. nie chce ze mna rozmawiać, obwinia mnie za wszystko i jest zdecydowana zniszczyć mnie za wszelka cene. Tomasz
Rak napisał:
rak pisze: 14 maja 2018, 16:42 dziękuję za poprzednie modliwy i proszę o następną, może tym razem w intencji utrzymania motywacji sakramentalnych małżonków.
Lenka napisała:
Lenka pisze: 14 maja 2018, 20:38 Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w intencji: o przemianę serca i nawrócenie Bogdana.
Iwonka napisała:
iwonka pisze: 15 maja 2018, 14:50 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Manna napisała:
Manna pisze: 15 maja 2018, 23:04 W nadchodzących dniach mamy rocznicę ślubu, 40-ste urodziny męża i moje urodziny. W związku z tymi rocznicami bardzo proszę Was o modlitwę.
O łaskę nawrócenia męża Janusza, aby Pan otworzył jego serce oraz oczy i by dostrzegł co w życiu ma prawdziwą wartość. Proszę, by Pan uleczył jego rany.
Proszę o łaskę doświadczenia Bożej miłości dla mnie i łaskę wiary.
Dla naszej rodziny i naszego małżeństwa proszę o pokój i miłość.
Dziękuję Wam za modlitwę.
Angela napisała:
Angela pisze: 16 maja 2018, 9:03 Proszę Boże Miłosierdzie o zdrowie psychiczne i fizyczne dla męża Grzegorza.
Monti napisał:
Monti pisze: 20 maja 2018, 21:57 Proszę modlitwę za moje małżeństwo, o pojednanie i pokój w rodzinie, o odbudowę naszej relacji.
Wtedy rzekł On do mnie: «Prorokuj nad tymi kośćmi i mów do nich: Wyschłe kości, słuchajcie słowa Pana! Tak mówi Pan Bóg: Oto Ja wam daję ducha, byście ożyły. Chcę was otoczyć ścięgnami i sprawić, byście obrosły ciałem, i przybrać was w skórę, i dać wam ducha, byście ożyły i poznały, że Ja jestem Pan».
I prorokowałem, jak mi polecono, a gdy prorokowałem, oto powstał szum i trzask, i kości jedna po drugiej zbliżały się do siebie. I patrzyłem, a oto powróciły ścięgna i wyrosło ciało, a skóra pokryła je z wierzchu, ale jeszcze nie było w nich ducha.
I powiedział On do mnie: «Prorokuj do ducha, prorokuj, o synu człowieczy, i mów do ducha: Tak powiada Pan Bóg: Z czterech wiatrów przybądź, duchu, i tchnij na tych pobitych, aby ożyli».
Wtedy prorokowałem tak, jak mi nakazał, i duch wstąpił w nich, a ożyli i stanęli na nogach.
(Ez 37, 4-10a)
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękuję Bogu za wszystkie łaski i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę was o modlitwę o spokój ducha dla mnie. O łaskę błogosławieństwa dla mojej rodziny w tym trudnym czasie oraz o uzdrowienie mnie i żony i wlanie w nasze serca miłości do siebie przez Boga
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia serca mojego, mego męża i naszych dzieci, o zgodę w rodzinie oraz o odwagę i mądrość w dawaniu świadectwa Bożej miłości wobec wrogów Kościoła i Sycharu. Dziękuję.
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji stanięcia w prawdzie i nawrócenia mojego męża i o siłę i żywą wiarę dla siebie.
piotrekg
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:25
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: piotrekg »

Prosze o wspolna modlitwe za zone Monike, by Duch Swiety zeslal na nia laske przebaczenia I zrozumienia, ze wszystko co zle minelo, ze poradzilem sobie z potworami z dziecinstwa, I ze teraz mozemy stworzyc wspaniala rodzine, o ktorej wszyscy marzylismy. Jest to szczegolnie wazne dla naszych synow, bysmy pokazali im, ze pomimo trudnosci, warto walczyc I kochac.
zuza1968
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:05
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuza1968 »

Dziękuję Bogu za mojego Męża.
Ustawiam się w kolejce i proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego, które pozwolą nam na nowo budować nasze małżeństwo.
Bóg zapłać
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za modlitwę i ponownie proszę o nią w intencji dzieci i wnuków
milenka
Posty: 20
Rejestracja: 26 lis 2017, 23:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milenka »

Proszę pomódlcie się w mojej intencji. Termin rozprawy rozwodowej jest już znany. A ja jestem u kresu sił.
Panie Boże Ty znasz mnie, znasz moje zdanie i moje pragnienia. Wiem, że to wszystko czym teraz mnie doswiadczasz jest po coś. Oddaje Tobie moje małżeństwo, moja rodzinę i siebie całą.

Jezu, Ty się tym zajmij!
" Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela".
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

milenka pisze: 25 maja 2018, 0:53
Jezu, Ty się tym zajmij!
https://www.youtube.com/watch?v=jlgtgC72LJc

Westchne w modlitwie :)
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę za moją żonę o łaskę, która pozwoli odrodzić się naszemu małżeństwu i naszej rodzinie.
"Jezu, Ty się tym zajmij"
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W dniach 27 V - 3 VI modlimy się w intencjach MKPINS, Nirwanny, Grzegorza1985, Balby, Smutku, piotrekg/piotrkag, Zuzy1968:
MKPINS pisze: 21 maja 2018, 9:06 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Nirwanna pisze: 21 maja 2018, 11:11 Dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękuję Bogu za wszystkie łaski i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Grzegorz1985 pisze: 21 maja 2018, 23:27 Proszę was o modlitwę o spokój ducha dla mnie. O łaskę błogosławieństwa dla mojej rodziny w tym trudnym czasie oraz o uzdrowienie mnie i żony i wlanie w nasze serca miłości do siebie przez Boga
Balba pisze: 22 maja 2018, 6:58 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia serca mojego, mego męża i naszych dzieci, o zgodę w rodzinie oraz o odwagę i mądrość w dawaniu świadectwa Bożej miłości wobec wrogów Kościoła i Sycharu. Dziękuję.
Smutek pisze: 22 maja 2018, 7:55 Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji stanięcia w prawdzie i nawrócenia mojego męża i o siłę i żywą wiarę dla siebie.
piotrekg pisze: 22 maja 2018, 8:07 Prosze o wspolna modlitwe za zone Monike, by Duch Swiety zeslal na nia laske przebaczenia I zrozumienia, ze wszystko co zle minelo, ze poradzilem sobie z potworami z dziecinstwa, I ze teraz mozemy stworzyc wspaniala rodzine, o ktorej wszyscy marzylismy. Jest to szczegolnie wazne dla naszych synow, bysmy pokazali im, ze pomimo trudnosci, warto walczyc I kochac.
zuza1968 pisze: 22 maja 2018, 22:51 Dziękuję Bogu za mojego Męża.
Ustawiam się w kolejce i proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego, które pozwolą nam na nowo budować nasze małżeństwo.
Bóg zapłać
Pan mówi: «Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich przodkami, kiedy ująłem ich za rękę, by wyprowadzić z ziemi egipskiej. To moje przymierze złamali, mimo że byłem ich władcą, mówi Pan.
Lecz takie będzie przymierze, jakie zawrę z domem Izraela po tych dniach, mówi Pan: Umieszczę swe prawo w głębi ich jestestwa i wypiszę na ich sercach. Będę im Bogiem, oni zaś będą Mi ludem.
I nie będą się musieli wzajemnie pouczać, mówiąc jeden do drugiego: Poznajcie Pana! Wszyscy bowiem od najmniejszego do największego poznają Mnie, mówi Pan, ponieważ odpuszczę im występki, a o grzechach ich nie będę już wspominał».
(Jr 31, 31-34)
Niestety znów jest kolejka - to dobrze, że jest takie zainteresowanie tą formą modlitwy, ale szkoda, że osoby potrzebujące pomocy teraz muszą czekać. Są to:
Katalotka 1972
Milenka
Grzegorz1985
ODPOWIEDZ