Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów i długów. Proszę o pomyślne zdanie matury przez naszego pierworodnego syna.
Fibi
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fibi »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, trudnej rozmowy z psychologiem. O nawrócenie męża i synów. Miłość i przebaczenie w rodzinie
Loessa
Posty: 115
Rejestracja: 29 mar 2023, 19:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Loessa »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie i uratowanie, o powrót męża do domu, do rodziny, zarówno cielesny jak i duchowy, wybaczenie wszystkich urazów,o dar dialogu, przebaczenia, o odbudowanie naszej relacji oraz pomoc dla naszej nastoletniej córki, o opiekę, zesłanie darów ducha sw, aby nie odwracała się ode mnie i tę trudną sytuację mogła z pomocą bożą przetrwać.
Trufla
Posty: 82
Rejestracja: 06 maja 2023, 16:49
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Trufla »

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża M.. Aby znalazł w sobie chęć i odwagę, aby ratować nasze małżeństwo. Aby dał mi, swojej żonie szansę na naprawę tego, co zepsułam. Proszę o wszelkie łaski i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Boskiej nad nami. Aby powróciła radość w naszej rodzinnie. Aby nasza córka wychowywała się w pełnej rodzinnie.
Serdeczne Bóg zapłać.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2023, 22:56 przez Lawendowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: w trosce o anonimowość imię męża zastąpiono inicjałem
Trufla
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

W tym tygodniu modlitwie polecamy następujące intencje:
MKPINS pisze: 08 maja 2023, 6:21 Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów i długów. Proszę o pomyślne zdanie matury przez naszego pierworodnego syna.
Fibi pisze: 08 maja 2023, 9:44 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, trudnej rozmowy z psychologiem. O nawrócenie męża i synów. Miłość i przebaczenie w rodzinie
Loes pisze: 09 maja 2023, 19:18 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie i uratowanie, o powrót męża do domu, do rodziny, zarówno cielesny jak i duchowy, wybaczenie wszystkich urazów,o dar dialogu, przebaczenia, o odbudowanie naszej relacji oraz pomoc dla naszej nastoletniej córki, o opiekę, zesłanie darów ducha sw, aby nie odwracała się ode mnie i tę trudną sytuację mogła z pomocą bożą przetrwać.
Trufla pisze: 13 maja 2023, 15:52 Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża M.. Aby znalazł w sobie chęć i odwagę, aby ratować nasze małżeństwo. Aby dał mi, swojej żonie szansę na naprawę tego, co zepsułam. Proszę o wszelkie łaski i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Boskiej nad nami. Aby powróciła radość w naszej rodzinnie. Aby nasza córka wychowywała się w pełnej rodzinnie.
Serdeczne Bóg zapłać.
Maryjo wysłuchaj wszystkich próśb i zanieś je Swojemu Synowi. Upraszaj zdroje łask i pomagaj wszystkim wzrastać w wierze oraz nie tracić nadziei i miłości. Pomagaj wszystkim zaufać Bogu i odkryć jego plan względem każdego.

Zdrowaś Maryjo...

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę nadal o modlitwe za małżeństwo mojej siostry i jej męża. Trwają ciągle w separacji mojej siostrze jest już naprawdę ciężko... O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2023, 20:48 przez Lawendowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: w trosce o anonimowość imiona zostały zamienione na siostra itd.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Proszę też o modlitwę w intencji nowego "kowalskiego" zony, o łaskę nawrócenia.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2023, 20:51 przez Lawendowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zamieniono Kowalskiego na "kowalskiego", by nie obrażać prawdziwych ludzi o nazwisku Kowalski
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
anetka1650 pisze: 16 maja 2023, 21:51 Proszę nadal o modlitwe za małżeństwo mojej siostry i jej męża. Trwają ciągle w separacji mojej siostrze jest już naprawdę ciężko... O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci.
Grzegorz1985 pisze: 17 maja 2023, 0:04 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Proszę też o modlitwę w intencji nowego "kowalskiego" zony, o łaskę nawrócenia.
iwonka pisze: 17 maja 2023, 19:35 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Dobry Boże daj wszystkim proszącym łaski i dary, których potrzebują. I Ty Maryjo wstawiaj się za wszystkimi i wypraszaj dla wszystkich pomoc w trudnościach dnia codziennego, pomagaj w pojednaniu małżonków, pomóż wejść na drogę nawrócenia i miłości.

Pod Twoją obronę...

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów oraz spłatę kredytów i długów.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie, męża i dzieci, przemiane serca oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę o Światło Ducha Świętego na czas sprawy sądowej, o Jego prowadzenie dla mnie i dla męża, i dla wszystkich osób biorących w niej udział.
Proszę o opiekę Świętej Rodziny nad naszym małżeństwem i rodziną na trudny czas. Maryjo, Józefie skryjcie nas i naszych chłopców pod wasze płaszcze i prowadźcie nas do Waszego Syna, Jezusa. Niech Bóg jest i będzie w naszych sercach uwielbiony.
kawema
Posty: 36
Rejestracja: 07 mar 2023, 8:12
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kawema »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, o odrodzenie jego wiary. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, o zgodę i pojednanie. Proszę o dary Ducha Świętego dla mnie w tym trudnym czasie.
elena
Posty: 427
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena »

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o wszelkie potrzebne łaski, przebaczenie wzajemnych krzywd i pojednanie. Przyjdź Duchu Święty i uzdrów nas!
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski
duzolubka
Posty: 16
Rejestracja: 08 mar 2023, 22:09
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: duzolubka »

Proszę o modlitwę za moje rozpadające się małżeństwo. O dar Ducha św by pozwolil mojej żonie na wybaczenie i dał jej siłę do ocalenia naszej rodziny.
ODPOWIEDZ