Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ziarenko
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2021, 11:59
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ziarenko »

Proszę o modlitwę w intencji odnowienia miłości w moim małżeństwie, pokonanie kryzysu, który go trawi oraz Boże prowadzenie podczas terapii.
Beata_T
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2021, 10:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Beata_T »

Jestem tu po raz pierwszy.
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o potrzebne laski dla mnie i męża, by relacja przetrwała. O głębię i cierpliwość, prawdę i zaangażowanie dla męża. O uzdrowienie sprawy dotyczącej domu. O uwolnienie od destrukcyjnego wpływu teściów. O przywrócenie radości życia dla mnie.
Ja też pamiętam w modlitwie o wszystkich polecanych w tym tygodniu.
Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka »

Proszę o modlitwę za mnie (utrzymanie trzeźwy umysłu abym myślała a nie działała automatycznie), nawrócenie męża i skruszenie jego zatwardziałego serca; również za syna aby poradził sobie ze wszystkim, by nie był zbyt mocno poharatany przez sytuację.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam Was serdecznie; intencje na bieżący tydzień, które zanosimy w naszych modlitwach przed oblicze Pana Boga:
wertor1 pisze: 21 cze 2021, 2:25 Dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę w tym tygodniu o łaskę zdrowia pomoc na rozprawie i przemianę serca męża i ojca.Jezu miej nas w swej opiece Duchu święty owieć nasze umysły i dodaj sil
anetka1650 pisze: 21 cze 2021, 12:28 Proszę o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała. Zdecydowali się ratować swoją relacje po zdradzie. O potrzebne łaski dla nich oraz o odbudowanie relacji z dziećmi.
enbe pisze: 22 cze 2021, 23:38 Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
Nirwanna pisze: 23 cze 2021, 6:33 Proszę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego, oraz w intencji wszystkich sycharowskich wakacyjnych wyjazdów i innych aktywności.
Ziarenko pisze: 23 cze 2021, 11:45 Proszę o modlitwę w intencji odnowienia miłości w moim małżeństwie, pokonanie kryzysu, który go trawi oraz Boże prowadzenie podczas terapii.
Beata_T pisze: 24 cze 2021, 10:27 Jestem tu po raz pierwszy.
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o potrzebne laski dla mnie i męża, by relacja przetrwała. O głębię i cierpliwość, prawdę i zaangażowanie dla męża. O uzdrowienie sprawy dotyczącej domu. O uwolnienie od destrukcyjnego wpływu teściów. O przywrócenie radości życia dla mnie.
Ja też pamiętam w modlitwie o wszystkich polecanych w tym tygodniu.
Nowiutka pisze: 24 cze 2021, 21:13 Proszę o modlitwę za mnie (utrzymanie trzeźwy umysłu abym myślała a nie działała automatycznie), nawrócenie męża i skruszenie jego zatwardziałego serca; również za syna aby poradził sobie ze wszystkim, by nie był zbyt mocno poharatany przez sytuację.
...nieraz w naszych wyobrażeniach urasta tyle nieprawdopodobnych rzeczy, tworzymy swoje scenariusze, a gdy skonfrontujemy się z rzeczywistością okazuje się, że wcale tak źle nie było, a może nawet lepiej od naszych oczekiwań... dziś z okazji mojej tulipanowej miałam gości i było dobrze...dziękuję za ten dzień... módlimy się za siebie wzajemnie....

Pozdrawiam - dobrego tygodnia.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Proszę o modlitwę - otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa. Panie, ulecz zranienia i wspomagaj siły. Bądź Uwielbiony za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O Światło Ducha Św. dla mnie i wyprostowanie trudnych sytuacji w pracy".
Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka »

Proszę o modlitwę za mnie, syna i męża - o opiekę i ochronę przed wpływem złego; o wypędzenie złego ode mnie i męża, nawrócenie i szczęśliwą drogę ku miłości Bożej.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam serdecznie; intencje na bieżący tydzień:
enbe pisze: 29 cze 2021, 0:29 Proszę o modlitwę - otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa. Panie, ulecz zranienia i wspomagaj siły. Bądź Uwielbiony za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze.
iwonka pisze: 29 cze 2021, 17:45 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O Światło Ducha Św. dla mnie i wyprostowanie trudnych sytuacji w pracy".
Nowiutka pisze: 01 lip 2021, 21:26 Proszę o modlitwę za mnie, syna i męża - o opiekę i ochronę przed wpływem złego; o wypędzenie złego ode mnie i męża, nawrócenie i szczęśliwą drogę ku miłości Bożej.
...dziś obchodzimy wspomnienie bł. Piotra Frassatiego, który mówił: "puste słowa zastępuję modlitwami"...jest także opiekunem tych wszystkich, którzy kochają góry, odnajdując w nich ślady piękna Boga i ciszę, która jest zaproszeniem do modlitwy... w ten wakacyjny czas nie zapominajmy o modlitwie wzajemnej za siebie...

Pozdrawiam; dobrego i błogosławionego tygodnia dla nas wszystkich.
perla1
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:00
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: perla1 »

" Prośba o zesłanie Ducha Świętego na małżeństwo Moniki i Jakuba,aby napełnił to małżeństwo miłością, pokojem,zabliźni rany.Ducha Świętego, który w tym małżeństwie nagnie co jest harde, skruszy serca twarde, obdarzy siedmiorakimi darami , które posłużą do walki o odbudowę małżeństwa oraz oddalenie pozwu rozwodowego. "
W poniedziałek 12 lipca odbędzie się rozprawa rozwodowa .Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Jakuba i Moniki.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
Carmen
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2018, 23:11
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Carmen »

Proszę o modlitwę, o światło Ducha Świętego i opiekę Maryi.
Wnosiłam o oddalenie pozwu rozwodowego, a sędzina z ławnikami orzekli rozwód z mojej winy.
Będę się odwoływać od wyroku.
Tycjana
Posty: 2550
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tycjana »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo w kryzysie, o opiekę i Boże prowadzenie dla męża Jakuba i dla mnie, o mądre postępowanie, siłę w podniesieniu się po zdradzie, o łaskę wybaczenia i naprawy małżeństwa.
"Kto pierwszy zacznie kochać ten wygrał i ma szansę uratować drugiego." Ks. Pawlukiewicz

Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.

1Tes 5, 16-18
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Proszę Pana Boga, aby wzbudził we mnie pragnienie jedności, pokoju i zgody oraz trwania w modlitwie wzajemnej za siebie i za nas samych, a także aby pomnażał we mnie WIARĘ, NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ.
Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka »

Proszę o modlitwę abym natchniona Duchem Świętym podejmowała właściwe decyzje.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam serdecznie; oto intencje na bieżacy tydzień:
perla1 pisze: 05 lip 2021, 17:47 " Prośba o zesłanie Ducha Świętego na małżeństwo Moniki i Jakuba,aby napełnił to małżeństwo miłością, pokojem,zabliźni rany.Ducha Świętego, który w tym małżeństwie nagnie co jest harde, skruszy serca twarde, obdarzy siedmiorakimi darami , które posłużą do walki o odbudowę małżeństwa oraz oddalenie pozwu rozwodowego. "
W poniedziałek 12 lipca odbędzie się rozprawa rozwodowa .Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Jakuba i Moniki.
enbe pisze: 07 lip 2021, 14:09 Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
Carmen pisze: 09 lip 2021, 10:45 Proszę o modlitwę, o światło Ducha Świętego i opiekę Maryi.
Wnosiłam o oddalenie pozwu rozwodowego, a sędzina z ławnikami orzekli rozwód z mojej winy.
Będę się odwoływać od wyroku.
Tycjana pisze: 10 lip 2021, 13:46 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo w kryzysie, o opiekę i Boże prowadzenie dla męża Jakuba i dla mnie, o mądre postępowanie, siłę w podniesieniu się po zdradzie, o łaskę wybaczenia i naprawy małżeństwa.
enbe pisze: 10 lip 2021, 23:38 Proszę Pana Boga, aby wzbudził we mnie pragnienie jedności, pokoju i zgody oraz trwania w modlitwie wzajemnej za siebie i za nas samych, a także aby pomnażał we mnie WIARĘ, NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ.
Nowiutka pisze: 11 lip 2021, 15:33 Proszę o modlitwę abym natchniona Duchem Świętym podejmowała właściwe decyzje.

...niedzielne popołudnie...ciepło i ładnie świeciło słońce, a teraz u mnie już nadciągają burzowe chmury, groźnie pogrzmiewa i taka ciemność pośród dnia, rozjaśniana przez błyskawice... krople deszczu już coraz szybciej i mocniej zaczynają uderzać o ziemię, a gałęzie drzew tańczą w rytmie silnego wiatru ...po burzy z pewnością znów wyjdzie słońce... może nawet tęcza przyozdobi niebo... módlmy się wzajemnie za siebie...
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ