Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Anny i Igora, o potrzebne im dary Ducha Świętego.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną , abym nie upadła o dary Ducha Św ,potrzebną pomoc zgodnie z wolą Bożą .
Kochana86
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2020, 22:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Kochana86 »

Proszę o midlitwę za męża Sebastiana, aby w końcu przejrzał na oczy, wyszedl z amoku zauroczenia i zaczął podejmowac kroki ku ratowaniu małżeństwa
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę - o wypełnienie woli Bożej w naszym małżeństwie i obfitość darów Ducha św dla naszych dzieci.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Awatar użytkownika
Ruth
Posty: 505
Rejestracja: 09 paź 2019, 9:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruth »

Kochani mam prosbe dzis nasza 7 rocznica slubu westchnijcie prosze za przyczyna Matki Bozej Fatimskiej proszac o nawrocenie i realizacje przysiegi malzenskiej zgodnie z wola Boga. Bog zaplac.
Luiza

Wspołpracuj z tym co dobre
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za męża o szczerą spowiedź i wspólną eucharystię, o uwolnienie z wszelkich pokus i nałogów.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 19 do 25 lipca, modlimy się w intencjach Wertor1, HelM, Blondynki55, Kochanej86, Lawendowej, Grzegorza1985 i Ruth:
wertor1 pisze: 05 lip 2020, 7:25 Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa o pomoc w znalezieniu pracy dla syna.
HelM pisze: 05 lip 2020, 12:44 Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Anny i Igora, o potrzebne im dary Ducha Świętego.
Blondynka55 pisze: 06 lip 2020, 10:49 Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną, abym nie upadła, o dary Ducha Św., potrzebną pomoc zgodnie z wolą Bożą.
Kochana86 pisze: 09 lip 2020, 12:36 Proszę o modlitwę za męża Sebastiana, aby w końcu przejrzał na oczy, wyszedł z amoku zauroczenia i zaczął podejmować kroki ku ratowaniu małżeństwa.
Lawendowa pisze: 09 lip 2020, 22:39 Proszę o modlitwę - o wypełnienie woli Bożej w naszym małżeństwie i obfitość darów Ducha Świętego dla naszych dzieci.
Grzegorz1985 pisze: 10 lip 2020, 8:48 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Ruth pisze: 13 lip 2020, 7:57 Kochani mam prośbę, dziś nasza 7 rocznica ślubu westchnijcie, proszę za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej prosząc o nawrócenie i realizacje przysięgi małżeńskiej zgodnie z wolą Boga. Bóg zapłać.
A Ty to widzisz: i trud, i cierpienie,
patrzysz, by wziąć je w swe ręce.
(Ps 10, 14a)
Kolejka: MKPINS i Ewulek.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuje za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna: "O dobre owoce po spotkaniu z mężem".
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Drodzy, proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o prowadzenie Ducha Świętego dla wszystkich osób zaangażowanych w toczącą się sprawę o rozwód, oraz z podziękowaniem za Boże prowadzenie w kryzysie. Bóg zapłać.
helenast
Posty: 2966
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: helenast »

Kochani

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dawcy oraz potrzebne mi siły , wytrwałość , nadzieję i wiarę ....
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 26 lipca do 1 sierpnia, modlimy się w intencjach MKPINS, Ewulka, Iwonki, Ruty i Helenast:
MKPINS pisze: 12 lip 2020, 10:56 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
ewulek pisze: 13 lip 2020, 21:40 Proszę o modlitwę za męża o szczerą spowiedź i wspólną eucharystię, o uwolnienie z wszelkich pokus i nałogów.
iwonka pisze: 23 lip 2020, 13:31 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna: "O dobre owoce po spotkaniu z mężem".
Ruta pisze: 23 lip 2020, 15:43 Drodzy, proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o prowadzenie Ducha Świętego dla wszystkich osób zaangażowanych w toczącą się sprawę o rozwód, oraz z podziękowaniem za Boże prowadzenie w kryzysie. Bóg zapłać.
helenast pisze: 24 lip 2020, 12:43 Kochani
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dawcy oraz potrzebne mi siły , wytrwałość , nadzieję i wiarę ....
Boże mój, Boże, szukam Ciebie *
i pragnie Ciebie moja dusza.
Ciało moje tęskni za Tobą,*
jak zeschła ziemia łaknąca wody
(Ps 63,2)
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę o modlitwę w intencji Asi i Rafała, aby po zdradzie potrafili na nowo zbudować relacje małżeńską. Oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 2 do 8 sierpnia, modlimy się w intencji Anetki1650:
anetka1650 pisze: 27 lip 2020, 9:39 Proszę o modlitwę w intencji Asi i Rafała, aby po zdradzie potrafili na nowo zbudować relację małżeńską. Oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci.
Szukałem pomocy u Pana, a On mnie wysłuchał *
i wyzwolił od wszelkiej trwogi.
(Ps 34, 5)
ODPOWIEDZ