Znowu kryzys po 5 latch

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Kłapouszek
Posty: 90
Rejestracja: 03 gru 2019, 14:47
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Kłapouszek »

S żona, słuchałam tego wczoraj, zwłaszcza końcówkę dwa razy i płakałam jak bóbr. Po wysłuchaniu tego zrobiło mi się lepiej, zwłaszcza ze rano mąż przyjechał i znowu wpędził mnie w poczucie winy. Przytulam.
Alinek74
Posty: 50
Rejestracja: 25 paź 2019, 10:39
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Alinek74 »

Jestem po rozmowie z mężem Kowalskiej i powiedział ze moj maz tam u niej bywa bo dzieci mu mówią... Był chory w sobote wiec zrobiłam mu herbatę i przykryłam kołdrą a dowiaduje sie ze Kowalska rownież chora w domu.... Boże jaka ja jestem głupia.... Jest totalnie bezwzględny, mów ze przez 2 tyg sprzeda dom a my mamy sobie cos z córka znaleźć. Mój kochany wyczekany dom.... Harowałam po 14 h aby go mieć.... Jestem człowiekiem przegranym pod każdym względem czuje się oszukana przez ssącego lucyfera. Jemu imponują imprezki z nią wieczne bankieciki i tzw znajomi on wie teraz ze żyje.
Wiedźmin

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Wiedźmin »

Alinek74 pisze: 09 mar 2020, 12:34
[...]... Jest totalnie bezwzględny, mów ze przez 2 tyg sprzeda dom a my mamy sobie cos z córka znaleźć. Mój kochany wyczekany dom.... Harowałam po 14 h aby go mieć.... [...]
Jest w 100% działka / dom jego?
Jeśli nie, to tak szybko nie pójdzie...

A sądowy podział majątku trochę potrwa...
Alinek74
Posty: 50
Rejestracja: 25 paź 2019, 10:39
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Alinek74 »

Wszystko na polowe choć działka była po mojej babci ale niestety dopisałam go do aktu natarialnego...
Alinek74
Posty: 50
Rejestracja: 25 paź 2019, 10:39
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Alinek74 »

No tak, ale przecież moze wywozić z domu sprzet typu kosiarka, wiertarka itp z piwnicy.....
Alinek74
Posty: 50
Rejestracja: 25 paź 2019, 10:39
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Alinek74 »

Koleżanka z pracy mówi ze musi za noą byc mega skoro porzuca rodzinę i od razu rozwód, raze faktycznie nigdy mnie nie kochał i teraz zaczyna czuć coś na co czekał tyle lat.... Z córka maprawdę jest mega związany i wie jak bardzo córka cierpi a mimo to idzie do niej.... Tak sobie myślę może faktycznie ja go unieszczęśliwiłam .... Tylko dlaczego tak długo mnie zwodził i wrócił 5 lat temu??? Niby dla córki... Ja myśle ze przestraszył się W-wy i tej niepewności a tu na miejscu i nie musi pracy zmieniać i jeszcze bogata z domu, wszystko w punkt. Nigdy nie chciał z niczym ryzykować każde poważniejsze zadanie musiał cedzić ze wszystkich stron i ja zawsze mówiłam do przodu, trudno nie wyjdzie to nie ryzykujemy.... Nawet męczył sie w innym wydziale to motywowałem go do zmiany nawet podzielałam osobę która pomogła mi w dojściu do jego szefowej..... To dopiero zdecydował.... W obliczu tego tym bardziej mnie zdumiewa jego determinacja. Co takiego ma ta kobieta w sobie ze oni tak głupieją.... Najpierw jej maz zakochany w niej po uszy mimo zdrad. Potem kochanek ktorego zgłosiła na policję ze ja nęka jak z nim zerwała bo noe chciał rozwodu a mimo to on jeszcze do niej chodził prosząc o spotkanie... I teraz moj maz cały w obłędzie i jako jedyny spełnił oczekiwania rozwodowe....
nałóg
Posty: 3318
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:30
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: nałóg »

Alinek, jest takie przysłowie: "trzyma się jak pijany płotu" a Ty-jak wynika z tego co piszesz- wisisz na tym swoim chłopie, wisisz na tej "kowalskiej" zamiast zając się sobą. Trzymasz się jak ten przysłowiowy pijany płotu.
Alinek74 pisze: 09 mar 2020, 14:13 Wszystko na polowe choć działka była po mojej babci ale niestety dopisałam go do aktu notarialnego...
bez Twojej zgody i be Twojego przystąpienia do aktu notarialnego nie może nic sprzedać.
Straszy Cię a Ty wierzysz w takie głupie gadki.
Zajmij się sobą bo inni traktuję Cię tak, jak sobie na to pozwolisz. GRANICE!!!!!!!!!
PD
marylka
Posty: 1372
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: marylka »

Alinek74 pisze: 09 mar 2020, 12:34 Był chory w sobote wiec zrobiłam mu herbatę i przykryłam kołdrą a dowiaduje sie ze Kowalska rownież chora w domu.... Boże jaka ja jestem głupia.... Jest totalnie bezwzględny, mów ze przez 2 tyg sprzeda dom a my mamy sobie cos z córka znaleźć. Mój kochany wyczekany dom.... Harowałam po 14 h aby go mieć.... Jestem człowiekiem przegranym pod każdym względem czuje się oszukana przez ssącego lucyfera. Jemu imponują imprezki z nią wieczne bankieciki i tzw znajomi on wie teraz ze żyje.
Wiesz...czytajac Ciebie dziwie sie że sa ludzie aż tak łatwowierni i naiwni. I aż tak daja soba pomiatac.
No cóż...- albo wezmiesz sie za siebie i powiesz - hola kolego - to jest moj dom i mojej corki. Jak chcesz to sprzedaj swoje slipy lub inna swoja wlasnosc a od mojgo majatku wara

Albo....faktycznie cos poszukaj z corka i rozpamietuj jak to charowalas na swoj dom ktory on sprzedal
Bancia żyje?
Wiesz że można swoja darowizne cofnać?

Sory jesli za mocno Ci pisze ale kobieto - to jest TWOJ dom i Twoj rodzina!!!!
Jak bedziesz latala za meżem i wyjasniala z kowalska z meżem kowalskiej z kochankiem kowalskiej i nie widomo z kim jeszcze - to zostaniesz w szczerym i pustym polu.
Bez corki - bo jesli maź ma taki swietny kontakt to bezdomnej matce dziecka tak latwo nie dadza.
A mąż???? No cóż....jesli to natura pasożytnicza i bawidamek - to bedzie dalej prowadzil hulaszczy tryb życia. I to za Twoje pieniadze - bo o Ci każe dawac i sprzedawac to bedzie jego.
Każdy adwokat jest w stanie Cie wybronic skoro mąź wybral inna. Ha - masz szanse na alimenty od niego jesli pogorszy Ci sie byt po rozstaniu.
Ale ja widze że Ty w bólu i cierpieniu bedziesz przyjmowac decyzje meża zamiast dzialac.
Prosze Cie pomysl. Pozbieraj sie do kupy. Zrob to jesli nie dla siebie to dla dziecka
Pozdrawiam
Alinek74
Posty: 50
Rejestracja: 25 paź 2019, 10:39
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Alinek74 »

Nałóg, też byś wisiał po 27 latach wspólnego życia...Ja nie mam mamy i taty czy brata, siostrę aby zrzucić ból i usłyszeć my ci pomożemy.... To na mnie mama patrzy abym jej pomagała. Niby wszyscy znajomi mówią jak chcesz dzwoń, my Ci pomożemy ale oni maja swoje sprawy i rodziny a jak msz matkę i ojca to jest zupełnie innaczej zawsze sa dyspozycyjni....
Alinek74
Posty: 50
Rejestracja: 25 paź 2019, 10:39
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Alinek74 »

Teraz rząda ze chce załatwić z bankami podział kart i zadłużeń....
nałóg
Posty: 3318
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:30
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: nałóg »

Alinek,Twoja wola i Twoje konsekwencje , więc jak Ci z tym dobrze to wiś,czepiaj się go jak powój tyczki,poniżaj się ,proś by został, sprawdzaj, śledź,proś „ kowalską” by Ci męża nie zabierała, twórz koalicję z mężem „ kowalskiej” jej kochankami, dbaj o męża, pilnuj by tylko nie ponosił konsekwencji , nie zapomnij prać( mojemu znajomemu w kryzysie żona majtki i koszule krochmaliła),gotuj to co mężusio lubi........ Sory za ten sarkazm ..... myślę że może dr Półtawskiej warto posłuchać.....
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: s zona »

nałóg pisze: 09 mar 2020, 22:18 Alinek,Twoja wola i Twoje konsekwencje , więc jak Ci z tym dobrze to wiś,czepiaj się go jak powój tyczki,poniżaj się ,proś by został, sprawdzaj, śledź,proś „ kowalską” by Ci męża nie zabierała, twórz koalicję z mężem „ kowalskiej” jej kochankami, dbaj o męża, pilnuj by tylko nie ponosił konsekwencji , nie zapomnij prać( mojemu znajomemu w kryzysie żona majtki i koszule krochmaliła),gotuj to co mężusio lubi........ Sory za ten sarkazm ..... myślę że może dr Półtawskiej warto posłuchać.....
Wanda Półtawska (8/17) - Najczęstsze wady małżeńskie
https://www.youtube.com/watch?v=GUQKuIhsADc
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: s zona »

Wanda Półtawska (10/17) - Świętość małżeńska jest prosta
https://www.youtube.com/watch?v=BuBexFB--MM

Do mnie bardzo to przemawia ...

ps Alinku mnie pomogla Lista Zerty .. tak oslonowo, zeby sie bardziej nie poranic . ...

Z modlitwa ...
nałóg
Posty: 3318
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:30
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: nałóg »

Dzięki s-zona.PD
Alinek74
Posty: 50
Rejestracja: 25 paź 2019, 10:39
Płeć: Kobieta

Re: Znowu kryzys po 5 latch

Post autor: Alinek74 »

Odsłucham ale prawdopodobnie słuchałam wcześniej bo ja Panią Wandę odkryłam pare miesięcy temu.... Jak siedziałam sama w domu bo maż nie zaplanował mnie na wyjazd w ferie córki... Miałam dużo czasu.... Powidm wam szczerze co myślę.Otoż ja nie mam juz złudzeń jak to miałam 5 lat temu że wróci. Po tych wszystkich zdarzeniach z policją i szarpaninie i nagrywanie mnie i jego mega arogancki sposób w stosunku do mnie nie mam złudzeń żadna modlitwa juz tutaj nie pomoże. Czytając wczoraj wieczorem cała korespondencję sprzed 5 lat doszłam do spodku ze tam bal sie ryzyka a teraz idzie ma całość. On naprawde szczerze mnie nie kochał. Wracał bo mu było w miarę wygodnie s nie dlatego ze chciał.... Teraz musze zrobic ze swoją głową porządek i wyrwać go z korzeniami tak do bólu. Ja nigdy mie sądziłam ze on moze tak poświecić sie drugiej osobie jak to zrobił dla Kowalskiej. W bardziej błahej sprawie nie był w stanie dla mnie przekroczyć swojej bariery..... Coezko mi to pisać ale taka prawda jest.... Sama doprowadziłam do tego nie szanując swojej godności i tyle. Myślami ze pokora o dobocią go przekonam o tym ze to sa wartości....
ODPOWIEDZ