Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
asiaem
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2017, 20:26
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: asiaem »

Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie z lęków i za moje małżeństwo zagrożone rozpadem... Również za moje córki i synów. Bóg zapłać :)
Malzenstwo jest droga swietosci, nawet wtedy, gdy staje sie droga krzyzowa... Jan Paweł II

Asia
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę i proszę o dalszą - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i wybory zgodne z wolą Bożą.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Sama_mama
Posty: 80
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:49
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_mama »

Proszę a wręcz błagam o modlitwę w intencji mojego męża i naszego małżeństwa, które jest w głębokim kryzysie , aby mój mąż się nawrócił , przebaczył aby nie doszło do rozwodu którego on tak bardzo chce. Proszę o modlitwę za mnie aby wszechmocny Dobry Bóg dał mi dużo siły , cierpliwość abym to wszytko przetrwała.
Bóg zapłać.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
Proszę o łaskę pojednania przebaczenia nawrócenia i cudu przemiany serca mojej żony.
I modlitwę w sprawie znalezienia dobrej pracy dla mnie
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 26 października do 1 listopada, modlimy się w intencjach Sisi, MKPINS, Keraja, Iwonki, Asiem, Nirwanny i Samej_mamy:
SiSi pisze: 18 paź 2019, 14:00 Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji siły dla mnie oraz o zdrowie.
MKPINS pisze: 20 paź 2019, 11:15 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i
umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa. Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy i znalezieniu nowej pracy za godziwe wynagrodzenie.
Keraj pisze: 22 paź 2019, 16:57 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i naszego małżeństwa tak żeby poprzez sakrament małżeństwa Bóg je uzdrowił.
iwonka pisze: 22 paź 2019, 19:37 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
asiaem pisze: 22 paź 2019, 21:44 Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie z lęków i za moje małżeństwo zagrożone rozpadem... Również za moje córki i synów. Bóg zapłać :)
Nirwanna pisze: 22 paź 2019, 22:10 Dziękuję Wam za modlitwę i proszę o dalszą - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i wybory zgodne z wolą Bożą.
Sama_mama pisze: 22 paź 2019, 22:17 Proszę a wręcz błagam o modlitwę w intencji mojego męża i naszego małżeństwa, które jest w głębokim kryzysie , aby mój mąż się nawrócił , przebaczył aby nie doszło do rozwodu którego on tak bardzo chce. Proszę o modlitwę za mnie aby wszechmocny Dobry Bóg dał mi dużo siły , cierpliwość abym to wszytko przetrwała.
Bóg zapłać.
Błogosławiony człowiek, który nie idzie za radą występnych, +
nie wchodzi na drogę grzeszników *
i nie zasiada w gronie szyderców,
lecz w prawie Pańskim upodobał sobie *
i rozmyśla nad nim dniem i nocą.
On jest jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, *
które wydaje owoc w swoim czasie
(Ps 1, 1-3a)
Lucky Luck i Cinek79 zgłosili się w czasie trwania modlitwy w ich intencji, więc nie mogłem ich uwzględnić. W kolejce jest Grzegorz1985.
Fedraa
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 9:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fedraa »

Szczęść Boże, pokładając ufność w Bogu i wiedzą że wszystkie modlitwy są wysłuchiwane gdy są zgodne z Wolą Boża i dla naszego zbawienia błagam o modlitwę w intencji naszego sakramentalnego małżeństwa Gabrieli i Rafała, o ratunek przed rozwodem, wzajemną miłość i pojednanie, o uleczenie ran w sercach, żebyśmy mogli wybaczyć sobie wszystkie urazy aby Bóg na nowo wypełnił nasze serca wzajemną miłością i aby nasza trójka dzieci mogła wychowywać się w pełnej, szczęśliwej rodzinie.
slams
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:35
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: slams »

Proszę Was o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa aby w naszych sercach znowu zagościła miłość,
wierność i uczciwość małżeńską, a Święta rodzina tak nami pokierowała abyśmy znów stali się szczęśliwą
pełną rodziną mimo wszystkich przeciwności. Aby wszystkie blizny na naszych sercach się zabliźniły i Pan Bóg
dał nam jeszcze szanse. Agnieszka i Rafał.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa przed rozwodem. Proszę o nawrócenie i odrodzenie miłości dla Małżonki i wsparcie dla Naszej Rodziny na ten czas.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, oraz umocnienie mnie w wierze i miłości , a także o wszelkie dary Ducha Świętego.
Królewna
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2019, 9:36
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Królewna »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o łaskę przebaczenia dla mnie i mojego męża Andrzeja. Bóg zapłać
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

Proszę o modlitwę za nasze małzeństwo, o nawrócenie męża i o dary Ducha św.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowie
Boże Ty wiesz z czym teraz się borykam proszę ulecz to.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 2 do 8 listopada, modlimy się w intencjach Grzegorza1985, Fedryy, Slams, Lucky Lucka, Blondynki55, Królewny i SAMOI:
Grzegorz1985 pisze: 31 paź 2019, 13:38 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Fedraa pisze: 28 paź 2019, 12:15 Szczęść Boże, pokładając ufność w Bogu i wiedząc, że wszystkie modlitwy są wysłuchiwane, gdy są zgodne z Wolą Boża i dla naszego zbawienia, błagam o modlitwę w intencji naszego sakramentalnego małżeństwa Gabrieli i Rafała, o ratunek przed rozwodem, wzajemną miłość i pojednanie, o uleczenie ran w sercach, żebyśmy mogli wybaczyć sobie wszystkie urazy, aby Bóg na nowo wypełnił nasze serca wzajemną miłością i aby nasza trójka dzieci mogła wychowywać się w pełnej, szczęśliwej rodzinie.
slams pisze: 28 paź 2019, 14:53 Proszę Was o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa, aby w naszych sercach znowu zagościła miłość,
wierność i uczciwość małżeńska, a Święta rodzina tak nami pokierowała, abyśmy znów stali się szczęśliwą
pełną rodziną, mimo wszystkich przeciwności. Aby wszystkie blizny na naszych sercach się zabliźniły i Pan Bóg
dał nam jeszcze szanse. Agnieszka i Rafał.
Lucky Luck pisze: 28 paź 2019, 19:47 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa przed rozwodem. Proszę o nawrócenie i odrodzenie miłości dla Małżonki i wsparcie dla Naszej Rodziny na ten czas.
Blondynka55 pisze: 28 paź 2019, 21:04 Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, oraz umocnienie mnie w wierze i miłości, a także o wszelkie dary Ducha Świętego.
Królewna pisze: 29 paź 2019, 19:12 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o łaskę przebaczenia dla mnie i mojego męża Andrzeja. Bóg zapłać
SAMOA pisze: 30 paź 2019, 12:59 Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o nawrócenie męża i o dary Ducha św.
Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie.
(Mt 5, 3-12a)
Grzegorz1985 zgłosił dwie intencje, które się w większej części pokrywają, więc uznałem tę drugą za poprawioną wersję pierwszej.
Nie ma kolejki.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w intencji mojego Małżeństwa i Małżonki. O Jej nawrócenie i otwarcie oczu na Małżeństwo i odrodzenie się miłości która Nas łączyła. Proszę o wsparcie dla Nas i siłę na ten trudny czas.
ODPOWIEDZ