Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

jacek-sychar

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jacek-sychar »

Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego podczas mojej pierwszej sprawy rozwodowej.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Bóg zapłać za modlitwę, polecam intencje odrodzenia miłości małżeńskiej w moim małżeństwie.
Marta
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę ponownie o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. O przemianę serca mojej
Małżonki i wycofanie sprawy rozwodowej oraz podjęcie przez Nią drogi wyjścia z kryzysu. Dziękując Panu Bogu za 12 lat Małżeństwa proszę o trwanie Nas dalej razem w Małżeństwie.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
Mirakulum
Posty: 2648
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mirakulum »

Proszę o modlitwę za mojego tatę Józefa w ciężkiej chorobie nowotworowej - o wypełnienie Woli Bożej
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Henryka, o jego nawrócenie, aby w Jego sercu odrodziła się miłość do żony i dzieci, aby chciał ratować Nasze małżeństwo.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 8 do 14 czerwca, modlimy się w intencjach BjD, Kryzysowej, MKPINS, Jacka Sychara, MSM, Lucky Lucka i Ewulka:
BjD pisze: 28 maja 2019, 14:47 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski.
kryzysowa pisze: 28 maja 2019, 19:39 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa.
MKPINS pisze: 29 maja 2019, 6:52 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
jacek-sychar pisze: 31 maja 2019, 11:30 Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego podczas mojej pierwszej sprawy rozwodowej.
MSM pisze: 01 cze 2019, 20:34 Bóg zapłać za modlitwę, polecam intencje odrodzenia miłości małżeńskiej w moim małżeństwie.
Lucky Luck pisze: 01 cze 2019, 20:43 Proszę ponownie o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. O przemianę serca mojej
Małżonki i wycofanie sprawy rozwodowej oraz podjęcie przez Nią drogi wyjścia z kryzysu. Dziękując Panu Bogu za 12 lat Małżeństwa proszę o trwanie Nas dalej razem w Małżeństwie.
ewulek pisze: 02 cze 2019, 20:59 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
Gdy byłeś młodszy, opasywałeś się sam i chodziłeś, gdzie chciałeś. Ale gdy się zestarzejesz, wyciągniesz ręce swoje, a inny cię opasze i poprowadzi, dokąd nie chcesz
(J 21, 18)
Kolejka: MIrakulum i Linka.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego otwarcia na dary Ducha Świętego,oraz pojednanie się w mojej Rodzinie.
Panie prowadź nas do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia.
Bogusia
Posty: 72
Rejestracja: 16 lut 2018, 12:51
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bogusia »

Proszę o modlitwe w intencji: o poprawę komunikacji i nawrócenie dla męża, o zdrowie dla mnie, i Boża opiekę dla syna.
" Wymagajcie od Siebie, choćby Inni od Was nie wymagali " Jan Paweł II

"Przestań pozwalać by ludzie, którzy robią dla Ciebie tak mało, mieli tak duży wpływ na Twoje myśli, uczucia, emocje" Złote myśli.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 15 do 21 czerwca, modlimy się w intencjach Mirakulum, Linki, Nirwanny, Bolndynki55, Bogusi i Iwonki:
Mirakulum pisze: 03 cze 2019, 22:05 Proszę o modlitwę za mojego tatę Józefa w ciężkiej chorobie nowotworowej - o wypełnienie Woli Bożej
Linka pisze: 07 cze 2019, 12:32 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Henryka, o jego nawrócenie, aby w Jego sercu odrodziła się miłość do żony i dzieci, aby chciał ratować Nasze małżeństwo.
Nirwanna pisze: 08 cze 2019, 18:40 Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Blondynka55 pisze: 09 cze 2019, 9:07 Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego otwarcia na dary Ducha Świętego,oraz pojednanie się w mojej Rodzinie.
Panie prowadź nas do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia.
Bogusia pisze: 10 cze 2019, 2:45 Proszę o modlitwe w intencji: o poprawę komunikacji i nawrócenie dla męża, o zdrowie dla mnie, i Boża opiekę dla syna.
iwonka pisze: 10 cze 2019, 9:52 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Zewsząd cierpienia znosimy, lecz nie poddajemy się zwątpieniu; żyjemy w niedostatku, lecz nie rozpaczamy; znosimy prześladowania, lecz nie czujemy się osamotnieni, obalają nas na ziemię, lecz nie giniemy.
(2 Kor 4, 8-9)
Nie ma kolejki.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę. Intencja: "o łaskę Wiary dla moich dzieci i żony".
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę was o modlitwę w intencji naszego małżeństwa i potrzebne łaski i dary Ducha św do odbudowy naszej rodziny. Boże błogosław moja żonę i jej kochanka.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
ODPOWIEDZ