Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 11 do 17 maja, modlimy się w intencjach Ani2016, Leni, HelM, Lucky Lucka, Linki i Nirwanny:
Ania2016 pisze: 05 maja 2019, 8:24 Prosze o modlitwe w Bogu znanej intencji o sile i madrosc do jej realizacji
Lenia pisze: 05 maja 2019, 23:28 Ja rowniez dolaczam sie do podania intencji, bardzo prosze o modlitwe,abym uzyskala laske pewnosci co do decyzji w spr.malzenstwa, oraz o Dary Ducha Sw dla mojego meza,by wreszcie zauwazyl,ze ja istnieje i potrzebuje go
HelM pisze: 07 maja 2019, 22:09 Proszę o modlitwę w intencji Sławka i jego żony o realizację woli Bożej w ich życiu. 20 maja będzie kolejna sprawa rozwodowa. Niech Pan ma ich i prowadzących sprawę w swojej opiece.
Lucky Luck pisze: 08 maja 2019, 13:52 Proszę o modlitwę w intencji mojej Małżonki o podjęcie prób ratowania Naszego Małżeństwa. Proszę Cię o opiekę nad Dziećmi i Naszą Rodziną.
Linka pisze: 10 maja 2019, 17:10 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o zerwanie niezdrowego układu z kobietą i pokocha nie na nowo żony i całej rodziny, aby nie odchodził od rodziny i chciał ratować małżeństwo.
Nirwanna pisze: 10 maja 2019, 21:49 Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa - Ukasz
Czym się Panu odpłacę *
za wszystko, co mi wyświadczył?
Podniosę kielich zbawienia *
i wezwę imienia Pana.
Wypełnię me śluby dla Pana *
przed całym Jego ludem.
(Ps 116B (115), 12-14)
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji otwarcia mojego serca na miłość oraz wszelkie dary Ducha Świętego.
Niedoskonały
Posty: 94
Rejestracja: 29 mar 2019, 22:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Niedoskonały »

Proszę i modlitwę w intencji mojej żony i córki. Aby Duch Święty otworzył oczy mojej żonie, żeby dostrzegła co w życiu jest najważniejsze i otworzyła się na Boga jak również otoczył ja i córkę opieką podczas mojej długiej nieobecności. Proszę o dary Ducha Św. dla mojej rodziny, szczególnie o dar rozmowy, zrozumienia i przebaczenia wzajemnych krzywd bo tego zawsze nam brakowało.
milenka
Posty: 20
Rejestracja: 26 lis 2017, 23:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milenka »

Proszę o modlitwę. Dobry Boże, Ty postawiłeś na mojej drodze mojego męża, związałes nas sakramentem nierozerwalnym i obdarowales potomstwem. Choć jesteśmy po rozwodzie, spraw byśmy mogli znów być Rodziną. Rodziną- Bogiem silną! Daj Boże jasność umysłu tej kobiecie i mężowi. Mi i dzieciom zeslij ukojenie w bólu i tęsknocie.
" Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela".
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Proszę o modlitwę w intencji w intencji odrodzenia naszego małżeństwa- Monika i Damian oraz o dary Ducha św. w naszej rodzinie.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo .o nawrócenie męża i pojednanie się w sakramencie pokuty i odnowienie jego relacji z synami .
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 18 do 24 maja, modlimy się w intencjach Blondynki55, Niedoskonałego, Milenki, MKPINS, Iwonki, Oliwki i Wertor1:
Blondynka55 pisze: 11 maja 2019, 15:10 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji otwarcia mojego serca na miłość oraz wszelkie dary Ducha Świętego.
Niedoskonały pisze: 12 maja 2019, 8:43 Proszę i modlitwę w intencji mojej żony i córki. Aby Duch Święty otworzył oczy mojej żonie, żeby dostrzegła co w życiu jest najważniejsze i otworzyła się na Boga jak również otoczył ja i córkę opieką podczas mojej długiej nieobecności. Proszę o dary Ducha Św. dla mojej rodziny, szczególnie o dar rozmowy, zrozumienia i przebaczenia wzajemnych krzywd bo tego zawsze nam brakowało.
milenka pisze: 12 maja 2019, 22:24 Proszę o modlitwę. Dobry Boże, Ty postawiłeś na mojej drodze mojego męża, związałes nas sakramentem nierozerwalnym i obdarowales potomstwem. Choć jesteśmy po rozwodzie, spraw byśmy mogli znów być Rodziną. Rodziną- Bogiem silną! Daj Boże jasność umysłu tej kobiecie i mężowi. Mi i dzieciom zeslij ukojenie w bólu i tęsknocie.
MKPINS pisze: 13 maja 2019, 6:07 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
iwonka pisze: 13 maja 2019, 11:05 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Oliwka pisze: 13 maja 2019, 13:06 Proszę o modlitwę w intencji w intencji odrodzenia naszego małżeństwa- Monika i Damian oraz o dary Ducha św. w naszej rodzinie.
wertor1 pisze: 14 maja 2019, 21:17 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo .o nawrócenie męża i pojednanie się w sakramencie pokuty i odnowienie jego relacji z synami .
Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, a nawet większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca.
(J 14, 12)
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa i przemianę serca mojego męża.
mojki
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2017, 1:49
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mojki »

Proszę ponownie o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę o przemianę serca mojej małżonki Kasi, aby zaprzestała wyjazdów do swojego kochanka.Tym bardziej aby nie mieszała w to naszej trójki dzieci. Dla mnie proszę o dalszą wytrwałość w wierności sakramentowi małżeństwa.Z Panem Bogiem.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę o pomyślne zakończenie spraw sądowych. Dziękuję za dotychczasowe laski. Bóg zapłać
Marta
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę Was dalej o modlitwę w intencji otwarcia serca mojej Żony na Małżeństwo, Rodzinę i jej odbudowanie.
ODPOWIEDZ