Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Moderator: Moderatorzy

Mick
Posty: 55
Rejestracja: 21 sty 2019, 23:26
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Post autor: Mick »

Tak często potrzebujemy modlitwy w naszej intencji. W intencji naszej rodziny, małżeństwa. Sami - w pojedynkę - jesteśmy bezsilni.
A może by tak połączyć siły? Razem pomodlić się o Świętość Rodzin?

Poniżej wklejam link do prośby ks. Dominika Chmielewskiego (z nadzieją, że moderatorzy nie mają nic przeciwko).
Ja osobiście, słuchając tej prośby, jako mąż żyjący w separacji, poczułem się wywołany do tablicy i jednocześnie odebrałem to jako mój obowiązek aby przyłączyć się do tej modlitwy i zachęcić do niej jak najwięcej osób.
Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. (Mt 18, 19-20)
Walczmy razem ze złem, o naszą świętość.
https://www.youtube.com/watch?v=Vr6lYj4o7FQ - proszę udostępniać w miarę możliwości.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Post autor: Nirwanna »

Moderacja nie ma nic przeciwko :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Post autor: burza »

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna Pan z Tobą..
jacek-sychar

Re: Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Post autor: jacek-sychar »

... błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. ...
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Post autor: Blondynka55 »

...Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi .....
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Post autor: Nirwanna »

.... teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Pomódlmy się razem o Świętość Rodzin

Post autor: s zona »

Mick pisze: 08 maja 2019, 23:17 Tak często potrzebujemy modlitwy w naszej intencji. W intencji naszej rodziny, małżeństwa. Sami - w pojedynkę - jesteśmy bezsilni.
A może by tak połączyć siły? Razem pomodlić się o Świętość Rodzin?

Poniżej wklejam link do prośby ks. Dominika Chmielewskiego (z nadzieją, że moderatorzy nie mają nic przeciwko).
Ja osobiście, słuchając tej prośby, jako mąż żyjący w separacji, poczułem się wywołany do tablicy i jednocześnie odebrałem to jako mój obowiązek aby przyłączyć się do tej modlitwy i zachęcić do niej jak najwięcej osób.
Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. (Mt 18, 19-20)
Walczmy razem ze złem, o naszą świętość.
https://www.youtube.com/watch?v=Vr6lYj4o7FQ - proszę udostępniać w miarę możliwości.
...." Bracia i Siostry!!! ❤️💙❤️
Już niedługo!!! W Dzień Matki 26 maja 2019!!! Zaczynamy Wielką Ogólnonarodową Nowennę Pompejańską o Świętość Rodzin!!! ...."
ODPOWIEDZ