Wątek Julii25

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Wątek Julii25

Post autor: Julia25 »

Pan Bóg przez kryzys pokazał mi jak bardzo zgrzeszyłam robiąc z męża Boga, to jakby chciał mi powiedzieć: i co teraz zrobisz? Ludzie? Do kogo się zwrócisz? Do kogo pójdziesz po pomoc? Oni może dadzą Ci jakieś rady, pomogą w jakiś sposób ale będą tylko na chwilę... A Ja Twój Ojciec jestem ZAWSZE... ZAWSZE...Tak po ludzku jesteś z tym sama ale beze mnie nic nie możesz uczynić. Jestem z Tobą...
Tak oddałam Bogu i Maryi nasze małżeństwo, tak po ludzku nie mam siły, ale ufam i trwam. Proszę o pokój w sercu.
Nadal mam męża i zawsze będzie moim mężem a ja jego żoną bez względu na to co się stanie.
Narazie to tyle, chciałam się wygadać. Chętnie chodzilabym na spotkania ale tu gdzie mieszkam ich nie ma, mieszkam zagranicą, w obcym języku niewiele by mi dały takie spotkania, tylko w ojczystym języku mogę powiedzieć w 100% co czuję i co się dzieje.
Z Panem Bogiem
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Czarek
Posty: 1384
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Błagam o modlitwę

Post autor: Czarek »

Julia25 pisze: 13 lis 2017, 23:26 Narazie to tyle, chciałam się wygadać. Chętnie chodzilabym na spotkania ale tu gdzie mieszkam ich nie ma, mieszkam zagranicą, w obcym języku niewiele by mi dały takie spotkania, tylko w ojczystym języku mogę powiedzieć w 100% co czuję i co się dzieje.
Julia jeśli chcesz możesz założyć na forum swój wątek i pisać o tym czego doświadczasz :)
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Błagam o modlitwę

Post autor: Julia25 »

Czarek chętnie to zrobię tylko jestem tu nowa i nie wiem co i jak, dopiero się uczę jak obsługiwać stronkę :)
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: Nirwanna »

Julio, wielu sycharków mieszkających za granicą korzysta ze spotkań modlitewnych na Skype, nie zastąpi to spotkania Ogniska, ale jest to już duże wsparcie. Zajrzyj tu: http://sychar.org/skype/
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: Julia25 »

Nirwanna myślałam też o tym, zobaczę może kiedyś uda mi się czasowo zgrać, pozdrawiam :)
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Pani Anna Jedna - kontakt

Post autor: Julia25 »

Witam, czytam drugi raz książkę Pani Anny " Ile warta jest Twoja obrączka " . Bardzo dużo daje do myślenia, książka jest świetna.
Mam nadzieję że wszystko dobrze się ułożylo u Pani Anny i jest wreszcie z mężem.
Czy wie ktoś jak się skontaktować z Panią Anną? Może nadal jest tutaj tylko pod jakim imieniem? Jeżeli ktoś wie proszę napisać, będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: Nirwanna »

Ani na tym forum nie ma (jeszcze? ;-) ), ale jeździ na rekolekcje i Wakacje z Sycharem. Bardzo warto się wybrać :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: Julia25 »

Nirwanna dziękuję za odpowiedź :)
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek Julii25

Post autor: Filemon »

Nirwanna pisze: 18 lis 2017, 8:17 Ani na tym forum nie ma (jeszcze? ;-) ), ale jeździ na rekolekcje i Wakacje z Sycharem. Bardzo warto się wybrać :-D
Czy coś się zmieniło od tamtego czasu? Ostatnie świadectwo bardzo owocuje i dostałem cichą prośbę od jednej z sióstr w ognisku prośbę o pomoc w nawiązaniu kontaktu, choćby mailowego...
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: burza »

Julii25, kiedy u mnie zaczęło się rozpadac 4lata temu małżeństwo, zaczęłam szukać po internecie i też natknelam się na tą książkę Anny Jedyny. Oczywiście, przeczytałam ja i dała ta książka mi nadzieję, zaczęłam wierzyć i inaczej postrzegać sakramentalne małżeństwo, zaczęłam słuchać na YouTube rekolekcji. Też, miałam taką myśl aby się z nią skontaktować co u niej. Ta książka i świadectwa tych ludzi daja mi taka wiarę i nadzieje, że może kiedyś.. I jak moja wiara była kiedyś letnia teraz jest mocna wbrew ludziom, których spotykam na swojej drodze. Ja wierzę w sakrament małżeństwa.
SzarośćDnia
Posty: 19
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:37
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: SzarośćDnia »

Julio, napisałaś coś, co mnie bardzo poruszyło... Też zrobiłam z męża Boga, centrum wszystkiego. Zrezygnowałam dla niego z wielu rzeczy. A teraz będzie miał dziecko z inną kobietą. Mnie nie udało się mu tego dać. Wspomnę w modlitwie.
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: Julia25 »

Szarość Dnia dziekuje, ja również pomodle sie w Twojej intencji. Bardzo potrzebuje modlitwy zwłaszcza teraz, niestety szatan nie daje za wygraną.
Burza dziekuję za wpis, modle sie za wszystkich tutaj na forum Sychar o opieke Matki Bożej, o siłę dla nas wszystkich, której tak często brak.
Wybaczcie że tak późno odpisuje, ale dopiero teraz zobaczyłam nowe wpisy
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Pani Anna Jedna - kontakt

Post autor: s zona »

Julia25 pisze: 18 lis 2017, 2:57 Witam, czytam drugi raz książkę Pani Anny " Ile warta jest Twoja obrączka " . Bardzo dużo daje do myślenia, książka jest świetna.
Mam nadzieję że wszystko dobrze się ułożylo u Pani Anny i jest wreszcie z mężem.
Czy wie ktoś jak się skontaktować z Panią Anną? Może nadal jest tutaj tylko pod jakim imieniem? Jeżeli ktoś wie proszę napisać, będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich
Julio 25 ,
nie wiem czy sluchalas tego swiadectwa , bylo wklejone niedawno na forum ...

Wierność po rozstaniu jest możliwa | Świadectwo | Anna Jedna
https://www.youtube.com/watch?v=fC0lki2qUrI
Dla mnie uderza taka pokora i ufnosc Bogu , wypelnianie jego Woli ...
I trwanie pomimo...

ps osobiscie jestem wdzieczna Ani , bo to dzieki niej i ksiegarni katolickiej tolle .pl https://www.tolle.pl/search?q=ile+warta+jest+Twoja+
dowiedzialam sie o Sycharze :D
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: Julia25 »

S zona tak słuchałam , Pani Anna daje nadzieje, trwa wiernie przysiędze małżeńskiej pomimo...tak jej świadectwo bardzo mnie wzruszyło. Sama też sobie mówie nie raz- nigdy sie nie poddawaj, walcz pomimo trudności. Bez Boga i Matki w Niebie dawno bym się poddała. Wierzę że to ma sens, kiedyś po drugiej stronie dowiemy się jak wielki. Walka o duszę małżonka jest warta każdego cierpienia.
Gorąco pozdrawiam
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Wierna
Posty: 9
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:47
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Wątek Julii25

Post autor: Wierna »

Witaj Julio! Także doszłam do wniosku, że mąż był dla mnie bożkiem! dopiero w kryzysie, kiedy zostałam zdradzona, a nie wiem czy nadal nie jestem zdradzana - emocjonalnie, uświadomiłam sobie fakt, że modlę się do Boga, ale w taki sposób, żeby "wyszło po mojemu". Jestem w trakcie lektury "miłość potrzebuje stanowczości" - polecam. Z jednej strony obserwuję, że mąż się stara...zaprasza mnie na wycieczki, jest miły, czuły....ale z drugiej strony boli fakt, że nie było szczerej rozmowy...mąż trochę się przyznaje do zdrady, trochę zaprzecza...a pisanie z młodymi znajomymi (męża, bo ja ich nie znam) na portalach społecznościowych to już zupełnie nic takiego - w jego ocenie! Zastanawiam się ciągle co jeszcze mogę zrobić? czasami dopada mnie chęć rezygnacji z tej "walki"....zgodnie z kanonami dla doświadczających zdrady, postawić sprawę na ostrzu!grać w otwarte karty!tak się staram....
ODPOWIEDZ