Niesakramentalny2

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Nirwanna »

Pianista-motocyklista... ciekawe zestawienie ;-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
tata999
Posty: 1172
Rejestracja: 29 wrz 2018, 13:43
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Niesakramentalny2

Post autor: tata999 »

Google'owalem, ale nic nie znalazło. Skąd ten cytat: "Nie jesteśmy myślami, które myślimy, ani emocjami które czujemy"?
JolantaElżbieta
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2017, 8:03
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: JolantaElżbieta »

Aleksander pisze: 13 kwie 2019, 15:55 Nie bardzo wiem co napisać :) ...

Jest stabilnie i spokojnie.
Chodzę na te swoje 12 kroków....

Odwiedziłem swój motocykl ;) Podładowałem akumulator po zimie :) ... maszyna mruczy jak nowa :)

Cóż - żona fizycznie aktywna cały czas... biegi, półmaratony, sztafety... - mało kiedy jest w mieszkaniu.

Ja zaś chodzę sobie od niedawna na lekcję pianina :) :D - zupełny początek - poznaję nutki i staram się powiązać nutkę z klawiszem na klawiaturze :) .... będę grajkiem na stare lata :P ... a co :D

Udanego (mimo pogody) weekendu :) wszystkim życzę :) ... i wszystkim przypominam... i sobie w szczególności: "Nie jesteśmy myślami, które myślimy, ani emocjami które czujemy" :)
I niech Cię Bóg dalej prowadzi Aleksandrze - miło czytać szczęśliwych ludzi - pomimo...:-)
Wiedźmin

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Wiedźmin »

tata999 pisze: 13 kwie 2019, 16:26 Google'owalem, ale nic nie znalazło. Skąd ten cytat: "Nie jesteśmy myślami, które myślimy, ani emocjami które czujemy"?
Hehe - to nie cytat :) to takie moje przemyślenie :)
Ale tak szczerze, to miło mi się tata999 zrobiło, że wziąłeś to za czyjś cytat :) (hehe... ego połechtane) ;)
Wiedźmin

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Wiedźmin »

JolantaElżbieta pisze: 13 kwie 2019, 18:35 [...]

I niech Cię Bóg dalej prowadzi Aleksandrze - miło czytać szczęśliwych ludzi - pomimo...:-)
Dzięki JolantaElżbieta,

No powiem tak... specjalnie szczęśliwej sytuacji to ja obecnie nie mam...
... ale zgodnie z powiedzeniem (tym razem to nie moje) ;):

"Jeśli ktoś jest szczęśliwy, to nie
dlatego, że wszystko w jego
życiu dobrze się układa. Jest
szczęśliwy dlatego, że jego
podejście do wszystkiego
w życiu jest dobre".

.... i tak staram się kombinować :) choć różnie wychodzi.
jacek-sychar

Re: Niesakramentalny2

Post autor: jacek-sychar »

Aleksander pisze: 13 kwie 2019, 21:32 ale zgodnie z powiedzeniem (tym razem to nie moje)
A czyje?
Jak coś lub kogoś cytujesz, to wypada podać źródło lub autora.
Wiedźmin

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Wiedźmin »

jacek-sychar pisze: 14 kwie 2019, 8:13
Aleksander pisze: 13 kwie 2019, 21:32 ale zgodnie z powiedzeniem (tym razem to nie moje)
A czyje?
Jak coś lub kogoś cytujesz, to wypada podać źródło lub autora.
Jacku - tak wiem, oczywiście masz rację.
Ale ja to dostałem jako "mem" - taki obrazek - bez podpisu żadnego.

Ot - taka sentencja... niepodpisana - ale jak ktoś dotrze, kogo to może być, to chętnie podpiszę :)
Wiedźmin

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Wiedźmin »

:)

Cześć :)

Święta :) czas spokoju i przemyśleń... :D

Jakieś odświeżenie wątku by się przydało :).

Niedziela u rodziny mojej żony - cudowny wspólny spacer z dzieciakami po lesie... sam czas za stołem - taki cóż - mocno jałowy.
Dziś - śniadanko u mojej rodziny :) było znacznie lepiej :P - nawet żona tak stwierdziła.

Dzieciaki wybawione... brzuszki wszyscy mają pełne.

Tak sobie pomyślałem, że może my tu jednak za bardzo się tych zdradzaczy czepiamy?
Że może jednak potrzeba by do nich podejść z większą miłością... no zwłaszcza w święta :D

Wszystkim spokoju i miłości :) dużo zdrowia i dobrej formy życzę - bo lato tuż tuż :)
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: SAMOA »

Pozwolę sobie podzielić się z Wami życzeniami, ktore dostalam od sycharowiczowego przyjaciela:

Wielkanoc jest tam, gdzie zwycięża miłość.
Życzę, abyśmy doświadczali zwycięstwa miłości w naszym życiu.
Gdy staramy się nie poddawać, nie ulegać zwątpieniu, nie trwać z gniewie i złości... - gdy ciągle na nowo robimy pierwszy krok, aby kochać, nawet jeśli to oznacza rany... - wtedy Jezus mocą swojego zmartwychwstania sam zwycięża w nas - ON sam przychodzi, aby być pośród nas.
Życzę, abyśmy byli ludźmi wielkanocnej radości i pokoju, którzy tę radość i pokój podarowują dalej!
Waclaw
Posty: 51
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:36
Płeć: Mężczyzna

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Waclaw »

Aleksander pisze: 22 kwie 2019, 15:57 :)

Cześć :)

Święta :) czas spokoju i przemyśleń... :D

Jakieś odświeżenie wątku by się przydało :).

Niedziela u rodziny mojej żony - cudowny wspólny spacer z dzieciakami po lesie... sam czas za stołem - taki cóż - mocno jałowy.
Dziś - śniadanko u mojej rodziny :) było znacznie lepiej :P - nawet żona tak stwierdziła.

Dzieciaki wybawione... brzuszki wszyscy mają pełne.

Tak sobie pomyślałem, że może my tu jednak za bardzo się tych zdradzaczy czepiamy?
Że może jednak potrzeba by do nich podejść z większą miłością... no zwłaszcza w święta :D

Wszystkim spokoju i miłości :) dużo zdrowia i dobrej formy życzę - bo lato tuż tuż :)
No tak nie należy sie czepiacz zdradzaczy ze zdradzaja swietny pomysł to udawanie rodziny. Jak dla mnie nie do przyjecia totanie. Zona zdradza i nie zamierza tego zmienic ale w sumie to rodzine ma i spokoj, nic sie nie popsuje a czasem sobie skoczy w bok do obcego lozka. A potem wróci potulnie i dalej poudaje dobra żone.
Wiedźmin

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Wiedźmin »

O ile dobrze pamiętam, Jacek (albo ktoś z moderatorów) wspominał o tworzeniu postu dotyczącego szczegółowego porównania separacji i rozwodu - czy to już się może urodziło? Bardzo chętnie bym zagłębił się w takie zestawienie.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Nirwanna »

Taki tekst powstał. Jest teraz na etapie uzyskiwania imprimatur.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Wiedźmin

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Wiedźmin »

OK - a możecie może ustalić jakąś datę premiery? :)
vertigo
Posty: 242
Rejestracja: 30 mar 2018, 10:16
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Mężczyzna

Re: Niesakramentalny2

Post autor: vertigo »

Czyli tekst dostał już "nihil obstat"? :D
Ludzie robią wszystko, aby siebie samych przekonać, że świat nie wygląda tak, jak wygląda naprawdę.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Nirwanna »

Aleksander pisze: 06 maja 2019, 11:09 OK - a możecie może ustalić jakąś datę premiery? :)
Niestety nie.
Nie mamy wglądu w terminarz księdza cenzora.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ