Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Proszę modlitwę w intencji wypełnienia się woli Bożej podczas rozprawy rozwodowej, o siłę, opanowanie i spokój dla mnie, o opamiętanie dla męża. Bóg zapłać.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 9 do 15 marca, modlimy się w intencjach Cinka79, AGARMPO, Blondynki55, Nirwanny, HelM, MSM i Lucky Lucka:
cinek79 pisze: 25 lut 2019, 18:57 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Joanny by zechciała podjąć trud walki o nasze małżeństwo, odeszła od kochanka i wycofała pozew rozwodowy.
AGARMPO pisze: 26 lut 2019, 6:49 Dziękuję za dotychczasowe modlitwy w moich intencjach i proszę o kolejne.
O światło Ducha Św dla rozeznania woli bożej w sprawie Bogu wiadomej oraz o Boże miłosierdze dla mnie i męża w intencji odrodzenia naszego małżeństwa i rodziny. Bóg zapłać
Blondynka55 pisze: 02 mar 2019, 13:25 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa ,oraz wypełnienie się w nim Woli Bożej .
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.
Nirwanna pisze: 02 mar 2019, 13:34 Ja z kolei tym razem z intencją dziękczynną - dziękuję Bożej Opatrzności za opiekę podczas i po wypadku.
HelM pisze: 03 mar 2019, 18:37 Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa Heleny i Zenona, za wstawiennictwem Joanny Beretty Molli, szczególnie o dar szczerej rozmowy.
MSM pisze: 03 mar 2019, 19:01 Niezmiennie proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie, mojego męża i nasze dzieci. Bóg zapłać wszystkim
Lucky Luck pisze: 03 mar 2019, 21:50 Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa i Rodziny. Proszę o modlitwę za moją Malżonkę którą w rozwodzie widzi swoje szczęście i Rodziny. Proszę o jej powrót i zrozumienie że tylko cała zachowana jako całość i monolit Rodzina i Małzeństwo to szczęście i spokój. Nie ta rozbita z Dziećmi które mają dwa domy a tak naprawdę żadnego.
Jeśli u siebie usuniesz jarzmo,
przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie,
jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu
i nakarmisz duszę przygnębioną,
wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach,
a twoja ciemność stanie się południem.
Pan cię zawsze prowadzić będzie,
nasyci duszę twoją na pustkowiach.
Odmłodzi twoje kości,
tak że będziesz jak zroszony ogród
i jak źródło wody, co się nie wyczerpie.
(Iz 58, 9b-11)
Kolejka: Maysieńka, Bożenna, Twardy, BjD, Ewulek, Smutek.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 16 do 22 marca, modlimy się w intencjach Maysieńki, Bożenny, Twardego, BjD, Ewulka, Smutku i MKPINS:
Maysieńka pisze: 04 mar 2019, 19:38 Proszę o modlitwę za mojego męża, o przebaczenie, pojednanie i zgodę w naszym małżeństwie, by nie doszło do rozwodu, o odrodzenie naszego małżeństwa
Bożena123 pisze: 04 mar 2019, 21:32 Bóg zapłać za modlitwę . Proszę o dalszą ; O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
twardy pisze: 04 mar 2019, 22:09 Proszę o modlitwę, o łaskę wiary w mojej rodzinie.
BjD pisze: 05 mar 2019, 11:09 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o łaskę przebaczenia ojcu i bratu mojego męża oraz o owoce pracy na 12 Krokach.
ewulek pisze: 05 mar 2019, 15:28 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
Smutek pisze: 07 mar 2019, 14:55 Proszę modlitwę w intencji wypełnienia się woli Bożej podczas rozprawy rozwodowej, o siłę, opanowanie i spokój dla mnie, o opamiętanie dla męża. Bóg zapłać.
MKPINS pisze: 11 mar 2019, 6:43 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Moją ofiarą, Boże, duch skruszony,
nie gardzisz, Boże, sercem pokornym i skruszonym.
(Ps 51, 19)
W kolejce jest tylko Iwonka.
Zbieram Wasze intencje od mniej więcej roku. Jeżeli ktoś chciałby przejąć pałeczkę, to będę wdzięczny za kontakt na priv. Sam nie mogę tego nikomu przekazać, ale jednocześnie nie wycofam się dopóki nie będę wiedzieć, że na moje miejsce jest ktoś chętny i zaakceptowany przez moderację.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Radosława oraz uzdrowienie naszego małżeństwa, wypełnienie się w nim Woli Bożej, a także pojednanie i zgodę w skłóconej Rodzinie .
JEZU UFAM TOBIE.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, ustawiam się w kolejkę ponownie z intencją - o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
AGARMPO
Posty: 22
Rejestracja: 08 sie 2017, 11:23
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AGARMPO »

Dziękuję za dotychczasowe modlitwy w moich intencjach. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Radosława aby w jego życiu wypełniła się wola Boga. Bóg zapłać
Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti »

Proszę o modlitwę o nawrócenie dla mojej żony oraz o opiekę Bożą nad synem.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać
Marta
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Proszę o modlitwę w intencji Ani, jej męża, ich miłości i ich piątki małych dzieci
spokojna
Posty: 162
Rejestracja: 30 cze 2018, 21:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: spokojna »

Proszę modlitwę w intencji mojego męża i mojego syna, aby Bóg pokazał im właściwą drogę .
Odstąp od złego i czyń dobrze , a będziesz trwał na wieki .
Ps.37.27
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę w intencji Zmartwychwstania mojego małżeństwa i nawrócenie ze złej drogi mojego męża, aby na nowo mnie pokochał i całą naszą rodzinę i także proszę o modlitwę w mojej intencji, abym miała siły walczyć dalej o swoje małżeństwo.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie spraw alimentacyjnej syna i mojej o podział majątku które będą 2 i 4 kwietnia .O sile i dary Ducha Świętego dla mnie w ciężkim położeniu Matko Boża pomóż mi .
ODPOWIEDZ