Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji Balby i Jej świętej pamięci Taty
Balba pisze: 03 paź 2017, 10:20 Proszę o modlitwę za wytrwanie przy Panu w czasie choroby dla moich Rodziców i całej rodziny, o wszelkie łaski dla dzieci - Basi, która rozpoczęła studia w innym mieście oraz Tomka, i męża Jurka, oraz o prawdziwe nawrócenie dla mnie i pełnienie woli Pana. Bóg zapłać.
Anoli
Bardzo Was proszę o modlitwę za moje małżeństwo - 15.10 będzie to już 23 rocznica naszego sakramentu - dziękuję Bogu za te 23 lata, oraz za kryzys którym nas obdarzył gdyż zobaczyłam jak bardzo daleko byłam od Niego. Proszę jeśli jest wolą Pana o odbudowę naszego małżeństwa i nawrócenie męża Adama oraz synów.
zuzannyw
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, o poprawę relacji z dziećmi, o błogosławieństwo w pracy, o pomoc w walce z nałogiem, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, rozwiązanie wszystkich problemów i dary Ducha Św dla całej rodziny...
Foox
Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo zagrożone rozpadem. Bóg zapłać.

katalotki72
dziękuję za modlitwę
nadal proszę w intencji dzieci i wnuków

enbe
DZIĘKUJĘ PANU BOGU za otrzymane łaski, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Wpisuję się na koniec kolejki: moja intencja niezmienna przez najbliższe miesiące - o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla córki Agaty, o pomyślny przebieg jej ciąży i cud życia dla mojego kolejnego wnuka.
BjD
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny.

Umiem cierpieć biedę, umiem i obfitować.
Do wszystkich w ogóle warunków jestem zaprawiony:
i być sytym, i głód cierpieć, obfitować i doznawać niedostatku.
Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.
W każdym razie dobrze uczyniliście, biorąc udział w moim ucisku.
A Bóg mój według swego bogactwa zaspokoi wspaniale w Chrystusie Jezusie każdą waszą potrzebę.
Bogu zaś i Ojcu naszemu chwała na wieki wieków! Amen.

Flp 4,12-14,19-20


(Ef 1,17-18)


I nowa kolejka:
SAMOA
ewulek
iwonka
Maciej787
MKPINS
dorwdow
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Kochani,
bardzo Wam dziękuję za modlitwę w intencji mego Taty - oddaliśmy Go w Najlepsze Ręce....do zobaczenia w Niebie!
Balba
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

DZIĘKUJĘ PANU BOGU za otrzymane łaski, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Wpisuję się na koniec kolejki: moja intencja niezmienna przez najbliższe miesiące - o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla córki Agaty, o pomyślny przebieg jej ciąży i cud życia dla mojego kolejnego wnuka.
dymol
Posty: 72
Rejestracja: 15 paź 2017, 23:29
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dymol »

Witam, jestem nowy i na początku drogi naprawy. Niestety gubię się. Proszę Was o modlitwę w mojej intencji. Abym stanął na nogi i umiał zaufać Bogu
Nagi wyszedłem z łona matki i nagi tam wrócę. Dał Pan i zabrał Pan. Niech będzie imię Pańskie błogosławione. Hi 1,21
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękując za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną - dziękuję za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę za mnie.
Waleczna Judyta
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2017, 11:34
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Waleczna Judyta »

Kochani , Szczęść Boże, jutro tj.19.10 mam kolejną sprawę o separację.Proszę o modlitwę, aby wypełniła się wola Boża w moim życiu i małżeństwie.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Chciałabym się zapisać w kolejce prosząc o modlitwę za mnie za poprawę mojej sytuacji.Żebym nie zwątpiła i wytrwała w najcięższym położeniu.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Dziękuję za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie kolejki. intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, rozwiązanie problemów rodzinnych, zdrowotnych, sercowych, wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, pomoc w walce z nałogiem, wszelki potrzebne łaski dla mnie i całej rodziny oraz o dary ducha Św dla mnie i całej rodziny....
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

chciałbym prosić o modlitwę w sprawie naszego małżeństwa. Oboje potrzebujemy mnóstwo siły i wsparcia, żeby przez to przejść. Żona jest cały czas zagubiona i niezdecydowana, a mi brakuje czasem sił i wiary, że jest światełko na końcu tunelu. Ludzka siła to trochę za mało, żeby sobie z tym poradzić. Dlatego chciałbym prosić, żebyście pomodlili się ze mną a pomoc Ducha Świętego, żeby pomógł nam trochę naprostować nasze ścieżki i dodał nam sił do walki z przeciwnościami.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty.
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za modlitwę i nadal o nią proszę w intencji dzieci i wnuków <3
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji SAMOA
SAMOA pisze: 10 paź 2017, 10:02 Dziękuję za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski, nadal proszę o modlitwę w intencji ochrony naszej rodziny przed rozpadem, za dzieci i za serce męża by z kamienia i zatwardziałości stało się sercem żywym, Proszę Cię Panie!!!
ewulek
Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź u dobrego spowiednika, uzdrowienie mojego małżeństwa i błogosławieństwo dla naszych dzieci.

iwonkę
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O przemianę serca mojego męża Dawida".



Maciej787
Proszę o modlitwę za Dagmarę o łaskę uwolnienia od uczuć zakochania się w mężu Agaty, o łaskę daru Ducha św. który doprowadza do prawdy i przekonuje o grzechu. O łaskę dla niej nawrócenia serca i przemiany życia zgodnie z wolą Bożą.
O łaskę uzdrowienia jej ran by z wiarą , nadzieją i miłością wróciła do sakramentalnego małżeństwa.

MKPINS
Dziękuję za modlitwę. Proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci

dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.

enbe
DZIĘKUJĘ PANU BOGU za otrzymane łaski, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Wpisuję się na koniec kolejki: moja intencja niezmienna przez najbliższe miesiące - o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla córki Agaty, o pomyślny przebieg jej ciąży i cud życia dla mojego kolejnego wnuka.

Gdy faryzeusze dowiedzieli się, że Jezus zamknął usta saduceuszom, zebrali się razem,
a jeden z nich, uczony w Prawie, zapytał , wystawiając Go na próbę:
Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest największe?
On mu odpowiedział:
Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem.
To jest największe i pierwsze przykazanie.
Drugie podobne jest do niego:
Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego.
Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy.

Mt 22,34-40
Tomasz-SM
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2017, 1:13
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tomasz-SM »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Anny i jej nieplanowanego dzieciątka, które nosi teraz pod sercem oraz mężczyzny z którym obecnie jest związana emocjonalnie. Niech za wstawiennictwem Marii Panny, Pan nasz Jezus uzdrawia ich serca a Duch Św. wylewa na nas wszystkie potrzebne łaski. Dziękuję serdecznie Bóg zapłać i pozdrawiam !!!
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę, proszę o dalszą.Intencja-O łaskę nawrócenia dla mojego męża Bogusława i o łaskę otwarcia się oczu dla Małgorzaty,aby zrozumiała,że mężczyzna z którym mieszka nie jest jej mężem.
ODPOWIEDZ