Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 3 do 10 XI, modlimy się w intencjach Iwonki, Smutku, Maysieński, Monti'ego, Ewulka, Poranionej, HalinyTeresy, Piotrkag:
iwonka pisze: 21 paź 2018, 12:39 Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Smutek pisze: 21 paź 2018, 13:59 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i o spokój serca i prowadzenie Ducha Świętego w naszym życiu i życiu naszych rodzin.
Bóg zapłać
Maysieńka pisze: 22 paź 2018, 19:48 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o dar wzajemnego przebaczenia, zrozumienia, byśmy na nowo się pokochali, by nie doszło do rozwodu.
Monti pisze: 22 paź 2018, 21:54 Proszę o modlitwę w intencji przeżywającego głęboki kryzys małżeństwa Macieja i Anny.
ewulek pisze: 22 paź 2018, 23:24 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Grzegorza aby się z nami modlił, chodził do kościoła i o szczerą spowiedź dla męża.
Poraniona pisze: 23 paź 2018, 8:19 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, uwolnienia męża od zakochania w innej kobiecie i napełnienia jego serca miłością do żony.
HalinaTeresa pisze: 23 paź 2018, 11:56 Dziękuję Wam kochani za modlitwę i proszę o modlitwę o zdrowie duszy i ciała mojego Męża Waldka.
Halina Teresa
Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?
Łzy stały się dla mnie chlebem
we dnie i w nocy,
gdy mówią mi co dzień:
«Gdzie jest twój Bóg?»
Gdy wspominam o tym, rozrzewnia się dusza moja we mnie,
ponieważ wstępowałem do przedziwnego namiotu,
do domu Bożego,
wśród głosów radości i dziękczynienia.
(Ps 42, 2-5a)
Kolejka: BjD, HelM, Grzegorz1985, Mama, SAMOA, Rak.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
mika0806
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:20
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mika0806 »

Witam wszystkich serdecznie. Również chciałabym prosić o modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, poprawy relacji z moim mężem, dary Ducha Św. dla niego oraz dla nas o łaskę wiary, pojednania i przebaczenia wszystkich urazów i krzywd.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: o rozwiązanie problemów sercowych, zdrowotnych, rodzinnych, w pracy, o zdrowie dla Mojego męża Stanisława o dary Ducha Św dla całej rodziny, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu. Bóg zapłać....
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 12 do 19 listopada, modlimy się w intencjach BjD, HelM, Grzegorza1985, Mamy, SAMOA, Raka i MKPINS:
BjD pisze: 28 paź 2018, 18:24 Bóg zapłać Wam kochani za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o dobre wyniki z biopsji mojej tarczycy oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
HelM pisze: 28 paź 2018, 20:16 Bardzo proszę o modlitwę, za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości, w intencji wzajemnego przebaczenia i pojednania w małżeństwie Heleny i Zenona
Grzegorz1985 pisze: 29 paź 2018, 8:23 Proszę o modlitwę w intencji żony o Bożą łaskę dla niej i dary Ducha Św.
Abyś poza pokierowal ją ku Sobie
Mama pisze: 29 paź 2018, 13:13 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o zjednoczenie, miłość i zgodę.
SAMOA pisze: 31 paź 2018, 16:23 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa o potrzebne łaski dla mojego męża. O światło Ducha Świętego w trudnym dla mnie okresie.
rak pisze: 31 paź 2018, 17:45 Dziękuję za poprzednie modlitwy,
proszę o kolejną w intencji wytrwałości w dążeniu do zamierzenionych celów i umiejętności ich zmiany jak nie są zgodne z zamierzeniami Pana.
MKPINS pisze: 05 lis 2018, 6:56 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Jezus odpowiedział: «Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych».
(Mk 12, 29-31)
Kolejka powoli się zmniejsza. W tym tygodniu czekają Nirwanna, Mika0806 i Zuzannaw.
piotrekg
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:25
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: piotrekg »

Proszę o modlitwę za moją ukochaną żonę, by Pan Jezus dotknął jej serca, by przestała spotykać się z innym mężczyzną i wróciła do małżeństwa, byśmy wspolnie mogli obudować je i iść ku świętości w chwale Pana.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę, proszę o dalszą. O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla Rafała .
Betka
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2018, 21:02
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Betka »

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Krzysztofa, odrodzenie małżeńskiej i ojcowskiej miłości i powrót do rodziny, ocalenie naszego małżeństwa.
Wszystkim z serca dziękuję.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę w dalszym ciągu za mojego męża o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie.
zuf
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2017, 7:59
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuf »

Proszę Was o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych.

Z serca Bóg zapłać..
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa. O wlanie w nasze serca prawdziwej miłości do siebie wzajemnie. O potrzebne łaski dla naszego małżeństwa i dary Ducha Św.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 17 do 23 listopada, modlimy się w intencjach Nirwanny, Miki0806, Zuzannyw, Piotrkag, Iwonki, Bożeny 123 i Betki:
Nirwanna pisze: 05 lis 2018, 6:59 Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
mika0806 pisze: 06 lis 2018, 8:13 Witam wszystkich serdecznie. Również chciałabym prosić o modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, poprawy relacji z moim mężem, dary Ducha Św. dla niego oraz dla nas o łaskę wiary, pojednania i przebaczenia wszystkich urazów i krzywd.
zuzannaw pisze: 07 lis 2018, 9:22 Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: o rozwiązanie problemów sercowych, zdrowotnych, rodzinnych, w pracy, o zdrowie dla Mojego męża Stanisława o dary Ducha Św dla całej rodziny, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu. Bóg zapłać....
piotrekg pisze: 11 lis 2018, 7:37 Proszę o modlitwę za moją ukochaną żonę, by Pan Jezus dotknął jej serca, by przestała spotykać się z innym mężczyzną i wróciła do małżeństwa, byśmy wspolnie mogli obudować je i iść ku świętości w chwale Pana.
iwonka pisze: 11 lis 2018, 18:07 Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Bożena123 pisze: 11 lis 2018, 22:02 Bóg zapłać za modlitwę, proszę o dalszą. O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla Rafała .
Betka pisze: 12 lis 2018, 4:29 Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Krzysztofa, odrodzenie małżeńskiej i ojcowskiej miłości i powrót do rodziny, ocalenie naszego małżeństwa.
Wszystkim z serca dziękuję.
Jezus zapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im: «Królestwo Boże nie przyjdzie w sposób dostrzegalny; i nie powiedzą: „Oto tu jest” albo: „Tam”. Oto bowiem królestwo Boże pośród was jest».
(Łk 17, 20-21)
Kolejka znów mała, ale nadal jest: Ewulek, Zuf i Grzegorz1985
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
ODPOWIEDZ