Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i o spokój serca i prowadzenie Ducha Świętego w naszym życiu i życiu naszych rodzin.
Bóg zapłać
Maysieńka
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maysieńka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o dar wzajemnego przebaczenia, zrozumienia, byśmy na nowo się pokochali, by nie doszło do rozwodu.
Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti »

Proszę o modlitwę w intencji przeżywającego głęboki kryzys małżeństwa Macieja i Anny.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Grzegorza aby się z nami modlił, chodził do kościoła i o szczerą spowiedź dla męża.
Poraniona
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:07
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Poraniona »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, uwolnienia męża od zakochania w innej kobiecie i napełnienia jego serca miłością do żony.
HalinaTeresa
Posty: 22
Rejestracja: 01 lut 2017, 13:54
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HalinaTeresa »

Dziękuję Wam kochani za modlitwę i proszę o modlitwę o zdrowie duszy i ciała mojego Męża Waldka.
Halina Teresa
piotrekg
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:25
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: piotrekg »

Proszę o modlitwę za żonę Monikę, o jej nawrócenie, zakończenie znajomości z innym mężczyzną i powrót do małżeństwa
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 27 X do 3 XI, modlimy się w intencjach Nirwanny, MKPINS, Pigal, Ani2016, Jenny31, MSM i Babi:
Nirwanna pisze: 14 paź 2018, 8:15 Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
MKPINS pisze: 15 paź 2018, 6:55 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
pigal pisze: 15 paź 2018, 7:48 Proszę o dobre owoce Ducha Św. dla uczestników rekolekcji jesiennych 2018. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku teraz zawsze i na wieki wieków Amen.
Ania2016 pisze: 16 paź 2018, 7:57 Prosze o modlitwe za Beata o prowadzenie Ducha sw na rozprawie, madrosc dla adwokata, o uwolnienie z nałogów,
Jenny31 pisze: 17 paź 2018, 21:35 Proszę o modlitwę za mojego męża, o łaskę przebaczenia dla niego, nawrócenia, o odwiedzenie go od rozwodu ze mną.
MSM pisze: 17 paź 2018, 22:43 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za uzdrowienie mojej relacji z mężem.
Babi pisze: 19 paź 2018, 15:24 Bardzo proszę o modlitwę w intencji: o uwolnienie mojego męża od złego, jego nawrócenie, uratowanie i odbudowanie naszego małżeństwa, o powrót męża do naszej rodziny.
Niech Chrystus zamieszka przez wiarę w waszych sercach; abyście w miłości zakorzenieni i ugruntowani, wraz ze wszystkimi świętymi zdołali ogarnąć duchem, czym jest Szerokość, Długość, Wysokość i Głębokość, i poznać miłość Chrystusa, przewyższającą wszelką wiedzę, abyście zostali napełnieni całą Pełnią Boga.
(Ef 3, 17-19)
Kolejka: Iwonka, Smutek, Maysieńska, Monti, Ewulek, Poraniona, HalinaTeresa, Piotrekg.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Bóg zapłać Wam kochani za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o dobre wyniki z biopsji mojej tarczycy oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Bardzo proszę o modlitwę, za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości, w intencji wzajemnego przebaczenia i pojednania w małżeństwie Heleny i Zenona
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji żony o Bożą łaskę dla niej i dary Ducha Św.
Abyś poza pokierowal ją ku Sobie
Mama
Posty: 14
Rejestracja: 09 paź 2018, 7:35
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mama »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o zjednoczenie, miłość i zgodę.
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa o potrzebne łaski dla mojego męża. O światło Ducha Świętego w trudnym dla mnie okresie.
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

Dziękuję za poprzednie modlitwy,
proszę o kolejną w intencji wytrwałości w dążeniu do zamierzenionych celów i umiejętności ich zmiany jak nie są zgodne z zamierzeniami Pana.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
ODPOWIEDZ