Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Proszę o modlitwę za wytrwanie przy Panu w czasie choroby dla moich Rodziców i całej rodziny, o wszelkie łaski dla dzieci - Basi, która rozpoczęła studia w innym mieście oraz Tomka, i męża Jurka, oraz o prawdziwe nawrócenie dla mnie i pełnienie woli Pana. Bóg zapłać.
Anoli
Posty: 83
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:39
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anoli »

Bardzo Was proszę o modlitwę za moje małżeństwo - 15.10 będzie to już 23 rocznica naszego sakramentu - dziękuję Bogu za te 23 lata, oraz za kryzys którym nas obdarzył gdyż zobaczyłam jak bardzo daleko byłam od Niego. Proszę jeśli jest wolą Pana o odbudowę naszego małżeństwa i nawrócenie męża Adama oraz synów.
"Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie.”
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, o poprawę relacji z dziećmi, o błogosławieństwo w pracy, o pomoc w walce z nałogiem, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, rozwiązanie wszystkich problemów i dary Ducha Św dla całej rodziny...
Foox
Posty: 37
Rejestracja: 28 wrz 2017, 16:13
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Foox »

Bardzo prosze o modlitwe za moje malzenstwo zagrozone rozpadem. Bóg zaplać.
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za modlitwę
nadal proszę w intencji dzieci i wnuków
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy modlitwę w intencji enbe
enbe pisze: 25 wrz 2017, 19:47 DZIĘKUJĘ PANU BOGU za otrzymane łaski, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Wpisuję się na koniec kolejki: moja intencja - o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla córki Agaty, o pomyślny przebieg jej ciąży i cud życia dla mojego kolejnego wnuka.
karkru19
Dziękuje za modlitwę i otrzymane łaski. Moja interpretacja o nawrócenie męża, o zdrowie dla całej rodziny, o sile w pracy, o owocna terapię i za teściową.

Mati231531
Witam proszę o modlitwę za mnie żeby Bóg prowadził mnie w moim małżeństwie i pozwolił na zdrowy i szczęśliwy związek z moją Żoną Agnieszką Kocham Ją ale często dręczą mnie złe myśli dziękuje wszystkim za modlitwę i będę się modlił za Was wszystkich żeby było wszystko w porządku w Bogu jest Miłość i Siła

dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.

Nirwanna
Drodzy,
TAKICH łask to ja się nie spodziewałam w tym tygodniu..... Pan Bóg dowcip ma naprawdę nie z tej ziemi ;-)
Tym sposobem proszę o jeszcze - dziękując za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego (o dar męstwa zwłaszcza) i nawrócenia w rodzinie.
MKPINS
Dziękuję za modlitwę. Proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci.
Darekk
Proszę o modlitwę za moją Żonę Honoratę.

O nic się już zbytnio nie troskajcie,
ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem!
A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.
W końcu, bracia, wszystko, co jest prawdziwe, co godne, co sprawiedliwe, co czyste, co miłe,
co zasługuje na uznanie: jeśli jest jakąś cnotą i czynem chwalebnym - to miejcie na myśli!
Czyńcie to, czego się nauczyliście, co przejęliście, co usłyszeliście i co zobaczyliście u mnie,
a Bóg pokoju będzie z wami.


Flp 4,6-9






I nowa kolejka:
Balba
Anoli
zuzannaw
Foox
katalotka72
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

DZIĘKUJĘ PANU BOGU za otrzymane łaski, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Wpisuję się na koniec kolejki: moja intencja niezmienna przez najbliższe miesiące - o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla córki Agaty, o pomyślny przebieg jej ciąży i cud życia dla mojego kolejnego wnuka.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny.
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski, nadal proszę o modlitwę w intencji ochrony naszej rodziny przed rozpadem, za dzieci i za serce męża by z kamienia i zatwardziałości stało się sercem żywym, Proszę Cię Panie!!!
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź u dobrego spowiednika, uzdrowienie mojego małżeństwa i błogosławieństwo dla naszych dzieci.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O przemianę serca mojego męża Dawida". Iwona
Maciej787
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2017, 22:28
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maciej787 »

Proszę o modlitwę za Dagmarę o łaskę uwolnienia od uczuć zakochania się w mężu Agaty, o łaskę daru Ducha św. który doprowadza do prawdy i przekonuje o grzechu. O łaskę dla niej nawrócenia serca i przemiany życia zgodnie z wolą Bożą.
O łaskę uzdrowienia jej ran by z wiarą , nadzieją i miłością wróciła do sakramentalnego małżeństwa.
Maciej787
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2017, 22:28
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maciej787 »

O potrzebne łaski w małżeństwie Macieja i Dagmary o łaskę pojednania i uzdrowienia, nawrócenia od złego i przyjęcia drogi i trudu życia w łasce sakramentu małżeństwa.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę. Proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
ODPOWIEDZ