Warsztaty o przemocy psychicznej w rodzinie - Częstochowa 26-28 stycznia 2018 r

Moderator: Moderatorzy

twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Warsztaty o przemocy psychicznej w rodzinie - Częstochowa 26-28 stycznia 2018 r

Post autor: twardy »

Ognisko Sychar w Radomsku organizuje w dniach 26-28 stycznia 2018 r. kameralne warsztaty (grupa ok. 20 osób) na temat radzenia sobie z przemocą psychiczną w rodzinie. Zostało jeszcze kilka miejsc.

Miejsce warsztatów: Częstochowa - Sanktuarium Krwi Chrystusa.
Prowadząca: Mirka - liderka Ogniska WTM Sychar w Gdańsku, doradca małżeństw w kryzysie. Mirka prowadzi również spotkania, konferencje i wykłady dla kapłanów, doradców rodzinnych i dla osób świeckich. Prowadzi także warsztaty "Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia".
Warsztaty zorganizowane są wraz z noclegami i wyżywieniem, a osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt z organizatorką warsztatów Małgosią przez prywatną wiadomość (pw), tutaj na forum. Nick Małgosi: perła

Serdecznie zapraszamy.
perła
Posty: 18
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:11
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty o przemocy psychicznej w rodzinie - Częstochowa 26-28 stycznia 2018 r

Post autor: perła »

Czekam na chętnych.
Mirakulum
Posty: 2648
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty o przemocy psychicznej w rodzinie - Częstochowa 26-28 stycznia 2018 r

Post autor: Mirakulum »

Kochani zapraszamy
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty o przemocy psychicznej w rodzinie - Częstochowa 26-28 stycznia 2018 r

Post autor: karkru19 »

Czy można wiedzieć jaki koszt ? I jak dostać się tam z Trójmiasta? Bardzo mi zależy by na nich być
jacek-sychar

Re: Warsztaty o przemocy psychicznej w rodzinie - Częstochowa 26-28 stycznia 2018 r

Post autor: jacek-sychar »

Karku
Napisz na priv do Małgosi (nick: perła)
ODPOWIEDZ