Uwaga Tarnów

Moderator: Moderatorzy

woj55
Posty: 158
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 » 12 mar 2020, 16:19

Zapraszam do wysłuchania wykładów Księdza Marka Dziewieckiego wygłoszonych w dniach 10-12 .01. 2020 w Starym Sączu podczas rekolekcji organizowanych przez Ognisko Sychar w Tarnowie temat " Zranienia a przebaczenia i pojednanie "
link do strony: www.xmarek.sychar.org
Ostatnio zmieniony 12 mar 2020, 16:37 przez Nirwanna, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: poprawiono link

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 » 14 mar 2020, 20:18

Kochani z powodu epidemii koronawirusa odwołujemy spotkania Ogniska Sychar w Tarnowie. Jednocześnie bardzo proszę wszystkich Sycharowiczów o modlitwę, aby Dobry Bóg ochronił nas, nasze rodziny a także naszą Ojczyznę.

Będziemy na bieżąco informować kiedy zostaną wznowione spotkania

Z Bożym Pozdrowieniem Lider tarnowskiego Ogniska Sychar
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 » 17 mar 2020, 11:20

Kochani w trosce o nasze wspólne dobro, odwołuję Rekolekcje Ogniska tarnowskiego które miały się odbyć 3-5 kwiecień w Ciężkowicach. Jednocześnie wzywam do modlitwy w intencji nas, naszych rodzin oraz naszej Ojczyzny.

Z Bożym Pozdrowieniem Lider Ogniska Sychar
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 » 10 kwie 2020, 21:02

Na radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego -
zwycięstwa Chrystusa Pana nad śmiercią,
piekłem i szatanem - składamy serdeczne życzenia.
Niech Chrystus Pan otworzy nasze oczy i serca,
napełniając je światłem Zmartwychwstania,
pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim
dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać
i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu.
Wyśpiewujmy radosne ALLELUJA!
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

woj55
Posty: 158
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 » 16 maja 2020, 16:32

18 maja będziemy obchodzić uroczyście 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Do tego Jubileuszu przygotują nas krótkie rekolekcje, które rozpoczną się w piątek 15 maja o godz. 18.00 a poprowadzi je ks. dr hab. Ireneusz Stolarczyk. Wszystkie nabożeństwa i nauki rekolekcyjne będą transmitowane na kanale YouTube Parafia Bł. Karoliny w Tarnowie. W dniu 18 maja 18.00 - Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Andrzeja Jeża Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej . Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa .
Program
- sobota 16 maja 2020 r.

7.30 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
9.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
9.00 - Spowiedź dla wszystkich do godz. 12.00
11.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla chorych i starszych wiekiem
17.30 - Nabożeństwo majowe
18.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
19.00 - Przedstawienie patriotyczno-religijne z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II
20.15 - Apel Jasnogórski z błogosławieństwem

Dzień III - niedziela 17 maja 2020 r.

6.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
7.30 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
9.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
10.30 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
12.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla rodziców i dzieci
16.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
17.30 - Nabożeństwo majowe
18.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
20.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla starszych i mlodzieży
21.00 - Apel Jasnogórski

Dzień IV - poniedziałek 18 maja 2020 r.

6.30 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
7.30 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
9.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
17.30 - Nabożeństwo majowe
18.00 - Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Andrzeja Jeża
20.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich
21.00 - Apel Jasnogórski

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 » 22 cze 2020, 19:58

Kochani z powodu ogniska pandemii korona-wirusa w Tuchowie i okolicach jestem zmuszona odwołać czerwcowe spotkanie naszego Ogniska a ponieważ w wakacje nie ma spotkań to jak Bóg da zobaczymy się we wrześniu.
Życzę wszystkim spokojnych wakacji przeżytych w atmosferze wzajemnej miłości.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 » 24 sie 2020, 11:50

Kochani już za trzy tygodnie tj. 12.09.2020 odbędzie się spotkanie tarnowskiego Ogniska WTM Sychar.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00 a po niej ok godz. 19.00 przejdziemy do budynku plebanii na dalszą część spotkania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

kaktus
Posty: 14
Rejestracja: 12 lut 2018, 21:51
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: kaktus » 18 wrz 2020, 23:00

Witam serdecznie;

w  sobotę  12 września b.r. odbyło się spotkanie naszej  wspólnoty. Z utęsknieniem czekaliśmy na ten dzień, po ponad półrocznej przerwie spowodowanej wystąpieniem pandemii.   W ognisku tarnowskim  zaszły znaczne zmiany o czym  wszystkich informujemy; obecnie  liderem został Tomasz Brożyna, od lat związany ze wspólnotą,  a nowym opiekunem duchowym ks. Michał Wójcik.

Spotkanie poprowadziła Maria dotychczasowa liderka i założycielka ogniska  wraz z mężem Wojciechem, który nadal będzie pełnić funkcję zastępcy lidera. Uczestnicy spotkania, nie kryli zaskoczenia i wzruszenia z powodu zaistniałych zmian, ze zrozumieniem starali się przyjąć decyzję Marysi o rezygnacji, równocześnie wyrażając aprobatę dla Tomasza, który stopniowo będzie przejmować obowiązki lidera.   "Novum” - idące zmiany zdominowały przebieg spotkania, ale mimo  wszystko udało się omówić wybrany temat pt. „Jakie  zachowania utrudniają wybaczenie sobie i drugiej osobie?”, który będzie kontynuowany na kolejnym spotkaniu, jakie odbędzie się w drugą sobotę października. Dodatkowe spotkania  dla osób potrzebujących indywidualnych spotkań  będą odbywać się w każdy czwarty piątek miesiąca o godz. 17 w tym samym miejscu gdzie spotkania ogólne.

To dzięki Marysi możemy  cieszyć się  z istniejącego już 7 lat ogniska tarnowskiego dzięki jej determinacji  wręcz upartości i nieustępliwości w podjętej przez nią decyzji o jego założeniu. Każdy z nas z osobna wie za co dziękuje Marysi i nie sposób tego wszystkiego wymienić, ale przede wszystkim dziękujemy za otwarte serce dla każdego z nas, ponieważ ona dziękując za otrzymaną kiedyś pomoc…pomaga i dzieli  się z innymi tym co ma najcenniejsze - swoim czasem. Dobra informacja - nie żegnamy się, Marysia i Wojtek deklarują dalszą współpracę.

Pozdrawiamy.

woj55
Posty: 158
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 » 19 wrz 2020, 11:36

Polecamy Tomasza oraz Ks. Michała Waszym modlitwą i zapewniamy że od Wspólnoty nie odchodzimy i zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: Nirwanna » 20 wrz 2020, 8:27

Drodzy Marysiu, Wojtku, Tomku - dobrze, że jesteście :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

kaktus
Posty: 14
Rejestracja: 12 lut 2018, 21:51
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Zapraszamy na rekolekcje: Stary Sącz 13-15 listopad 2020 r.

Post autor: kaktus » 28 wrz 2020, 19:53

Witamy serdecznie,
Zapraszamy na rekolekcje do DCP Opoka w Starym Sączu, pod tytułem: "Maryja w małżeństwie i rodzinie", które poprowadzi dr Mieczysław Guzewicz. Koszt uczestnictwa - 240 zł ( 2 noclegi oraz wyżywienie ), rezerwacja miejsc i zapisy: tel. 663 891 704, adres e-mail: sychartarnow@interia.pl

Plakat informacyjny pod adresem:

http://tarnow-karoliny.sychar.org/files ... kcje-6.jpg

Do zobaczenia 8-)
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2020, 20:04 przez Lawendowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono link

woj55
Posty: 158
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 » 09 paź 2020, 1:00

Witajcie

W sobotę 10 października 2020 kolejne nasze comiesięczne spotkanie.

Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00 w kościele Bł. Karoliny

Następnie około godziny 19.00 zapraszamy do naszej salki w budynku plebanii.

Do zobaczenia!

woj55
Posty: 158
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 » 19 paź 2020, 17:55

Dziękujemy wszystkim osobom za przybycie i zachowanie wszelkich środków ostrożności które w trosce o nasze zdrowie należy zachowywać w czasie pandemii. Po Mszy Św. podczas której był z nami obraz Matki Boskiej - Patronki Robotników, replika Krzyża Nowohuckiego i relikwie bł. ks.Jerzego Popiełuszki udaliśmy się do salki na plebanię. Temat spotkania brzmiał: „Satysfakcja, a przebaczenie i wpływ na rozwój człowieka”. Zagadnienie „rzeka”, niełatwe, wręcz cierniowe dla niektórych z nas. Wymiana myśli, zadawanie pytań, zatrwożenie i pojawiające się przemyślenia – taki przebieg miało nasze spotkanie.

„Wszystko co się wydarzyło w naszym życiu ma znaczenie, ale nie oznacza to, że mamy tym ciągle żyć” z taką myślą i w miłej atmosferze zakończyliśmy rozmowy.

Pozdrawiamy serdecznie

woj55
Posty: 158
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 » 23 paź 2020, 17:51

Witajcie serdecznie z powodu wprowadzenia nowych obostrzeń epidemiologicznych oraz bezpieczeństw dla nas i naszych rodzin z przykrością zawieszamy nasze spotkania w 2 sobotę miesiąca oraz indywidualne – do odwołania.Bardzo prosimy o łączność naszej wspólnoty między sobą \ telefony , on-line \ oraz modlitwę w naszych intencjach i o ustanie pandemii. Wszelkie informacje będziemy przekazywać tutaj oraz na naszej stronie http://tarnow-karoliny.sychar.org/ .Zachęcamy do korzystania z tel. SOS nr 574 198 080. Telefon czynny w każdą środę w godz. 18-20.00.
Bądżmy razem
Do zobaczenia mam nadzieję nie długo :) :)

woj55
Posty: 158
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 » 30 paź 2020, 21:08

Kochani związku z sytuacją epidemiologiczną oraz z wprowadzonymi obostrzeniami jesteśmy zmuszeni do odwołania naszych rekolekcji w dniach 13-15 listopad 2020 z dr. Guzewiczem.
Pan Guzewicz dalej podtrzymuje chęć przyjazdu do Nas więc jesteśmy z Nim w kontakcie i jak tylko to będzie możliwe to te rekolekcje się odbędą.
Pozdrawiamy wszystkich . Bądzmy razem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości