Uwaga Tarnów

Moderator: Moderatorzy

woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani !
Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie naszego ogniska w sobotę 11 grudnia 2021.Msza Św. o godz. 18.00 , a następnie spotkanie w naszej salce na plebanii przy kościele bł. Karoliny Kózki w Tarnowie. Będzie można dołączyć do spotkania poprzez Skype.
Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani.
Święto Bożego Narodzenia to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.
Wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości, w każdej ilości, od Bożej Dzieciny.
Niech te święta przyniosą Wam Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki, a Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca.
Tego wszystkim siostrom, braciom ich rodzinom oraz przyjaciołom i dobrym duszyczkom naszej wspólnoty życzymy.
Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Zapraszamy na drugie obchody Światowego Dnia Małżeństw z naszą Wspólnotą, który jest jednocześnie Dniem Wspólnoty Sychar.
Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy w tym roku ks. Teodora Sawielewicza z TeoBańkologia, który wygłosi homilię, poprowadzi
odnowienie przysięgi małżeńskiej oraz różaniec z rozważaniami małżeńskimi.
Eucharystia z odnowieniem przysięgi małżeńskiej i różaniec dla małżonków
Gdzie: Parafia NMP Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie - Księża Sercanie
Kiedy: 13 lutego 2022
O której:
10.00 Eucharystia z transmisją online na kanale YT SycharOrg
20.30 Różaniec z transmisją na kanale YT Teobańkologii
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na żywo lub online. 😇 Świętujmy razem. 🎉
Bądźcie czujni. 🧐 Wrzucimy w wydarzeniu link do transmisji online.
#sychar #ksTeodor #teobańkologia #sercanie #mszaświęta #transmisjaonline #świtowydzieńmałżeństw #dzieńwspólnotysychar #różaniec
#różanieconline
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani !
Zapraszamy w sobotę 12.02.2022 o godz. 18.00 Msza św. a po niej ok.godz.19.00 na spotkanie w salce przy kościele bł. Karoliny w Tarnowie.
Będziemy kontynuować temat „Czekać, nie czekając biernie. Kryzys szansą na rozwój.” Wspólnie zastanowimy się jak podtrzymywać miłość do współmałżonka.
Od lutego nasze sobotnie spotkania (2 sobota każdego m-ca) odbywać się będą na żywo w salce parafialnej natomiast piątkowe (4 piątek każdego m-ca) pozostają bez zmian poprzez Skype.
Serdecznie zapraszamy .
Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani !
Serdecznie zapraszamy w sobotę 12.03.2022 na spotkanie naszego Ogniska Sychar. Zachęcamy do udziału we Mszy Św. o godz. 18.00 w kościele bł. Karoliny w Tarnowie a następnie około godz. 19.00 rozpoczniemy spotkanie w salce parafialnej.
Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

DIECEZJALNE ŚWIĘTO RODZINY
Drogie Małżeństwa, Drogie Rodziny,
serdecznie zapraszamy Was na przeżywanie – jak co roku w trzecią niedzielę czerwca – Diecezjalnego Święta Rodziny. Jest to od lat szczególny dzień wdzięczności Bogu za wspólnotę małżeńską i rodzinną, która swoim życiem pragnie głosić Ewangelię rodziny. W tym dniu, każda rodzina i parafia naszej diecezji jest zaproszona, aby ten czas uczynić szczególną chwilą ukazującą piękno tej wspólnoty miłości. Świętowanie rozpoczniemy już 18 czerwca w Zabawie, gdzie będziemy przeżywać szczególny czas modlitw z małżeństwami, rodzinami i kapłanami za każdą wspólnotę małżeńską i rodzinną w naszej diecezji.
19 czerwca centralne obchody Diecezjalnego Święta Rodziny zgromadzą nas ponownie w Starym Sączu. O godz. 11.00 na Ołtarzu Papieskim rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem Pasterza naszej diecezji Biskupa Andrzeja Jeża. Będzie ona transmitowana przez nasze diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Podczas Mszy św. odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Zachęcamy do włączenia się w ten ceremoniał na miejscu w Starym Sączu, poprzez transmisję radiową, w swojej parafii lub indywidualnie we własnym małżeństwie, korzystając z odpowiedniego obrzędu.
Po Mszy św. jak zawsze będzie można skorzystać z oferty obiadowej Domu Rekolekcyjnego Opoka. Obszerny, zielony i bezpieczny plac przy Ołtarzu Papieskim daje możliwość miłego spędzenia niedzielnego popołudnia, pielgrzymkowo i rekreacyjnie. Jak zawsze zadbaliśmy o atrakcje dla dzieci i całych rodzin, min: dmuchany zamek, zjeżdżalnie, bumber ball, wata cukrowa, popcorn, lody, napoje, balony, malowanie twarzy, konkursy, zabawy, itp. Nie zabraknie także dobrej muzyki. Warto wziąć ze sobą koc, by móc wygodnie piknikować. Piękno samego Starego Sącza i okolic daje ponadto okazję, aby także poznać bliżej to miejsce i wracać do niego podczas wakacyjnych rodzinnych podróży.
Serdecznie zapraszamy do przyjazdu rodzinnie lub w grupie zorganizowanej, szczególnie w nowych formach pielgrzymowania i rekreacji dla całych rodzin. Na uroczystość Diecezjalnego Święta Rodziny przyjedzie mi. in.: Rodzinne pielgrzymowanie szlakami św. Jakuba z parafii św. Jakuba w Brzesku, Rodzinne pielgrzymowanie beskidzką drogą św. Jakuba z parafii św. Mikołaja biskupa z Przyszowej oraz Rodzinna pielgrzymka rowerowa, która 19 czerwca wyruszy o godz. 9.00 z parafii św. Jana Pawła II w Nowym Sączu i uda się kierunku Ołtarza Papieskiego w Starym Sączu. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Aby do niej dołączyć oprócz fizycznej obecności na rowerze w godzinie zbiórki, nie są wymagane żadne wcześniejsze zapisy. Prosimy o zgłaszanie innych grup zorganizowanych na adres drtarnow@gmail.com, abyśmy przed Mszą św. mogli powitać pielgrzymów.
Diecezjalne Święto Rodziny zakończy w naszej diecezji przeżywany w całym Kościele powszechnym Rok Rodziny. Z tej okazji Biskup Tarnowski podczas Mszy św. przekaże każdemu małżeństwu i rodzinie modlitewnik przygotowany w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie.
Obchody Diecezjalnego Święta Rodziny zakończymy tego dnia celebracją Mszy św. o godz. 16.00 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Na tę Eucharystię szczególnie zapraszamy młode małżeństwa starające się o dar potomstwa oraz ich rodziców i teściów, aby wspólnie zanosili do Boga prośbę o dar nowego życia.
Serdecznie zapraszamy do głębokiego i owocnego przeżycia wraz z nami Diecezjalnego Święta Rodziny
Ks. Piotr Cebula
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani serdecznie zapraszamy do kościoła bł. Karoliny Kózki w Tarnowie na Niedzielę z Sycharem. 27 sierpnia o godzinie 18.00 i 28 sierpnia 2022 podczas każdej Mszy Św. o godzinie 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00, 20.00 będzie można wysłuchać świadectwa o trwaniu w wierności przysiędze małżeńskiej, a po nich na placu przykościelnym w namiocie oraz naszym sycharbusie zapoznać się z działalnością Wspólnoty zakupić nasze książki oraz gadżety Wspólnoty. Zapraszamy również do pomocy. Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Obrazek
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani
Zapraszamy na wrześniowe spotkanie w sobotę 10.09.2022. Godz. 18.00 Msza Święta w kościele błogosławionej Karoliny, następnie około godz. 19.00 spotykamy się w salce parafialnej. Tym razem nasze spotkanie poprowadzi Marysia i pomoże nam zagłębić się w temat : ” Wychodzenie z izolacji „
Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Zapraszam do przeczytania a w piątek po 17.00 wysłuchania audycji https://rdn.pl/136746/sami-przezyli-kry ... tw-sychar/
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Tutaj zapraszamy do przeczytania i wysłuchania całej audycji z 22.10.2022. https://rdn.pl/137494/maria-i-wojciech- ... o-dialogu/ Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani.
Zapraszamy w sobotę 12.11.2022 na Mszę Świętą o godzinie 18.00 wcześnie o 17.30 różaniec z okazji 8 rocznicy powstania naszego ogniska. Homilię wygłosi Proboszcz Parafii Trójcy Przenajświętszej, Kustosz Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Dyrektor Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej, Kanonik Honorowy Kapituły Bocheńskiej Ks. mgr Zbigniew Szostak. Serdecznie zapraszamy wszystkich Sycharków oraz naszych przyjaciół oraz dobre duszyczki naszej wspólnoty. Następnie zapraszamy na nasze spotkanie i agape.
Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani w Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju niech nam drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z darami swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie. Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani na wszystkie dni w Nowym Roku wszystkim Sycharkom ich rodzinom, przyjaciołom i dobrym duszkom naszej Wspólnoty
życzymy wiary w sercu i światła nawet w czasie mroku.
Niech Wam zdrowie dopisuje na każdym kroku, a pomyślność nie opuszcza w tym nowym, 2023 roku.
Bądzmy razem.
ODPOWIEDZ