Uwaga Tarnów

Moderator: Moderatorzy

woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Czyli spotkanie jest dla doradców rodzinnych Arki ?
Mirakulum
Posty: 2648
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: Mirakulum »

woj55 pisze: 21 wrz 2018, 0:02 Czyli spotkanie jest dla doradców rodzinnych Arki ?
przed południem konferencje są dla wszystkich chętnych
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Zapraszamy do modlitwy różańcowej w dniu 06.10.2018 (sobota) o godzinie 17.30 w Parafii Bł. Karoliny w Tarnowie prowadzonej przez nasze ognisko . Zapraszamy wszystkich chętnych .
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Dziękuje serdecznie wszystkim za przybycie i modlitwę . Proszę również o wsparcie Nas podczas marszu w obronie życia i rodzin organizowanego przez Kurię Diecezjalną który będzie w przyszłą niedziele | 14.10 |z Katedry do Parafii Karoliny w Tarnowie .
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Zapraszamy w niedzielę na Marsz dla Życia i Rodziny w Tarnowie http://www.diecezja.tarnow.pl/index.php ... -i-rodziny
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 »

Od listopada 2018 roku spotkania WTM Sychar Ognisko Tarnów odbywać się będą w każdą czwartą sobotę miesiąca. 24 listopada odbędzie się spotkanie z okazji czwartej rocznicy powstania Ogniska Sychar W Tarnowie. Rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 18.00 w Parafii Bł. Karoliny Kózki w Tarnowie. Po Mszy Św. udamy się do salki znajdującej się w budynku plebani na dalszą część spotkania. 

Gościem specjalnym będzie Ks. dr. Piotr Cebula Dyrektor Wydziału Małżeństw i Rodzin Kurii Tarnowskiej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Przypominamy że spotkanie grudniowe odbędzie się w drugą sobotę miesiąca czyli 08.12 2018 o godzinie 18.00 \ zmiana ze względu na święta \. Serdecznie zapraszamy.
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 »

Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świętą noc złocista gwiazda opromienia. Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym. Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Serdecznie zapraszamy do posłuchania audycji prowadzonej z Sycharkami Ogniska Tarnowskiego w radiu RDN o godzinie 20.00 w dniu 29.12.2018 \czyli dziś \ i 05.01.2019 również o 20.00
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Do małżeństw , połówek i wszystkich którzy szukają pomocy warto posłuchać tej audycji

https://www.mixcloud.com/RDNmalopolska/ ... dn-odc-65/
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Do małżeństw , połówek i wszystkich którzy szukają pomocy kolejna nasza audycja w radiu RDN Małopoplska
mixcloud.com/RDNmalopolska/v-synod-diecezji-tarnowskiej-audycja-rdn-odc-66/
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

W najbliższą sobotę tj. 26.01.2019 r. w Tarnowie przy Parafii Bł. Karoliny Kózki o godz. 19.000 ( 18.00 Msza Św.) odbędzie się Spotkanie WTM Sychar. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: karolina12 »

Obrazek
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Już w najbliższą sobotę tj. 23.02.2019 zapraszamy na comiesięczne spotkanie WTM Sychar . Rozpoczynamy Mszą świętą o godzinie 18.00 a następnie około 19.00 przejdziemy do salki na plebanii. ZAPRASZAMY
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Pierwsze sycharowskie rekolekcje


Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowe  '' Opoka'' w Starym Sączu w dniach 29-31 marca 2019 było szczególnym i niezwykłym miejscem dla pierwszych rekolekcji Tarnowskiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar.
Hasłem przewodnim tegorocznych rekolekcji jest zapytanie  - „Ile jest warta Twoja obrączka ?” . Rekolekcje poprowadził ksiądz Rafał Stós - Diecezjalny opiekun WTM Sychar Diecezji Tarnowskiej, a nasza liderka Marysia, była prelegentką wykładów na temat rodziny katolickiej . Uczestniczyło 37 osób w tym 9 małżeństw.
Główne tematy wykładów oscylowały w sferze następujących tematów:
- Co powinno wyrażać chrześcijańskie małżeństwo
- Już nie są we dwoje ale jedno ciało
- Zagrożenia miłości
- Fałszywa pokora
Codzienne godzinki , Msza Św; a w piątek - Sycharowska Droga Krzyżowa i w sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu, to główne zrealizowane cele naszej pielgrzymki i rekolekcji w Starym Sączu.
W pierwszym sycharowskim spotkaniu rekolekcyjnym uczestniczyło 4 braci Zakonu Rycerzy Kolumba z Rady 15915 działającej przy Parafii Bł. Karoliny w Tarnowie .
Dziękujemy  Księdzu Mariuszowi Żabie - Dyrektorowi Centrum „Opoka”, ks . Rafałowi Stósowi , ks . Łukaszowi Polniaszkowi oraz wszystkim za obecność, gorącą modlitwę, a także za wspaniałą atmosferę którą stworzyli podczas rekolekcji .
Już teraz zapraszamy na organizowane przez Ognisko WTM Sychar w Tarnowie „Wakacje z Sycharem” w Gródku nad Dunajcem oraz rekolekcje jesienne w Starym Sączu
ODPOWIEDZ