Strona 1 z 1

UWAGA Kielce!

: 09 lut 2017, 8:52
autor: ak70
Kalendarz spotkań w Ognisku SYCHAR Kielce na miesiąc LUTY przedstawia się następująco:

10 lutego 2017 (piątek) – spotkanie formacyjne. Rozpoczniemy je, jak zawsze, Mszą Świętą o godzinie 18 w Kościele Niepokalanego Serca NMP (ul. Urzędnicza), przy którym działa Wspólnota. Po Eucharystii zgromadzimy się w naszej sali w domu parafialnym na spotkaniu formacyjnym.
18 lutego 2017 (sobota) – spotkanie filmowe. Zgromadzimy się w naszej salce, aby wspólnie obejrzeć film Nierozerwalna więź. Po filmie przewidziana jest dyskusja na temat jego treści. Godzina rozpoczęcia seansu: 18.
26 lutego 2017 (niedziela) – spotkanie adoracyjne. W kaplicy w domu parafialnym modlitwą i śpiewem będziemy uwielbiać Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Godzina rozpoczęcia adoracji: 19.15.

Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia :D

Re: UWAGA Kielce!

: 14 lut 2017, 10:59
autor: ak70
A link do archiwum tego tematu jest tu: http://archiwum.kryzys.org/viewtopic.php?t=10036" target="_blank
:D :D

Re: UWAGA Kielce!

: 08 sie 2017, 13:14
autor: ak70
Ognisko Kielce ma spotkanie 11 sierpnia (piątek).
Zaczynamy Mszą Świętą w Kościele przy Urzędniczej o godz. 18.
Potem przechodzimy do salki przy domu parafialnym na spotkanie formacyjne.
Serdecznie zapraszam!

Re: UWAGA Kielce!

: 07 cze 2018, 11:13
autor: ak70
Kalendarium Ognisko SYCHAR Kielce na CZERWIEC 2018:

6 czerwca 2018 (środa) – Jerycho Różańcowe czyli całodobowe modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Czas adoracji dla naszej wspólnoty przypada w godzinach 21-22.
8 czerwca 2018 (piątek) – Spotkanie Formacyjne. Rozpoczniemy je, jak zawsze, Mszą Świętą o godzinie 18 w Kościele Niepokalanego Serca NMP (ul. Urzędnicza). Po Eucharystii zgromadzimy się w naszej sali w domu parafialnym na spotkaniu formacyjnym.
22 czerwca 2018 (piątek) – Kobieca Grupa Wsparcia czyli dziewczyny łączmy się! kolejne spotkanie grupy przeznaczonej dla świadomych, odpowiedzialnych i wspaniałych pań z naszego Ogniska, które chcą wzrastać duchowo, pracować nad sobą, dzielić się swoimi doświadczeniami, wspierać w trudnych chwilach, spędzić owocnie czas w swoim towarzystwie 🙂 Prowadzi Dorotka, rozpoczęcie o godz. 18 w naszej salce.
24 czerwca 2018 (niedziela) – Rekolekcje dla katechetów świeckich w Skorzeszycach – osoby chętne z naszego Ogniska jadą, aby opowiedzieć o Wspólnocie, dać świadectwo swojego nawrócenia oraz zapoznać zebranych z książkami i materiałami. Będzie też czas na wspólną modlitwę i rozmowy indywidualne.
30 czerwca 2018 (sobota) – Ognisko Wspólnotowe. Podobnie jak w poprzednich latach przed wyjazdami wakacyjnymi chcemy się spotkać na luźne pogaduchy, pieczenie kiełbasek (i inne pyszności), siatkówkę i śpiewy 😉 Zapraszamy tradycyjnie do Stasia, każdy przynosi coś dobrego do jedzenia i picia, dzieci zdecydowanie mile widziane, współmałżonkowie „niezrzeszeni” także! Rozpoczęcie ogniska godz. 15.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach!
Agnieszka

Re: UWAGA Kielce!

: 29 paź 2018, 23:00
autor: ak70
Kochani!
Zapraszam wszystkich przyjaciół, znajomych, sympatyków i chętnych na wspólne z nami świętowanie 5 rocznicy powstania Ogniska SYCHAR w Kielcach :)
Tak, tak... to już 5 lat... śmignęło, nie wiem kiedy :o :D

W dniu 9 listopada (tradycyjnie 2 piątek miesiąca) rozpoczniemy o godz. 18 Mszą Świętą dziękczynną za 5 lat trwania tego Bożego Dzieła, a następnie przejdziemy do salki na spotkanie. Tym razem będzie ono miało mniej formalny charakter, przy herbacie i "małym co nieco" podzielimy się swoimi wspomnieniami, refleksjami, a także tym, co dokonało się u nas i w nas przez te 5 (lub dla niektórych może mniej) lat w kieleckiej Wspólnocie. Mamy nadzieję na obiecaną obecność ks. Pawła Dubowika - Krajowego Duszpasterza SYCHAR :)

Szczegóły wkrótce na stronie Ogniska: www.kielce.sychar.org

Zapraszam serdecznie, z Panem Bogiem!
Agnieszka - lider Ogniska SYCHAR Kielce