UWAGA LUBLIN

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Jestem: po rozwodzie

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 17 gru 2019, 13:19

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Wspólnoty SYCHAR, które odbędzie sie w dniu 21 grudnia 2019, o godz.14.55. Rozpoczniemy Mszą św. w Kaplicy Bożego Miłosierdzia ( z lewej strony kościoła).
Następnie przejdziemy do salki św. Wincentego Pallottiego ( z prawej strony kościoła).
Będzie to ostatnie spotkanie przed Świętami Bożego Narodzenia i ostatnie w tym roku.
Prosimy o przyniesienie opłatków i smakołyków na agapę.
Prosimy o przybycie wszystkich Sycharowiczów.
Szczególnie tych, którzy dawno nie byli na spotkaniach. Może właśnie Wam, Pan Bóg który przychodzi w nadchodzące Święta do każdego, pragnie powiedzieć coś ważnego i osobistego.

Prosimy o przybycie kilka minut przd czasem, rozpoczynającym Mszę św.

Uwaga!!!
Zapisy do "drugiej nowej grupy" warsztatów „Wreszcie żyć 12 kroków ku pełni życia”, zostały rozpoczęte!
Można zapisywać się pod adresem: https://www.wreszcie-zyc.net/12-krokow

Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 17 sty 2020, 17:44

Kochani,
Już jutro odbędzie się kolejne spotkanie lubelskiego Ogniska WTM Sychar.

Zaczynamy WYJĄTKOWO O G.16.

Spotykamy się w salce po prawej stronie, pod kościołem, u Pallotynów przy Al. Warszawskiej.

Mszy o g.15 nie będzie. Zapraszamy na mszę na g.18, po spotkaniu.

Do zobaczenia, z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 04 lut 2020, 17:50

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Modlitwę Różańcową (4 części Różańca).
Modlitwa odbędzie się w dniu 8 lutego 2020, o godz. 15.55 w Kościele pw. Wieczerzy Pańskiej Al. Warszawska, u Ojców Pallotynów.

Będziemy modlić się w następujących intencjach:
* za Naszą Ojczyznę Polskę, o wypełnienie Bożej Woli dla naszego kraju, o wiarę i utrzymanie wartości chrześcijańskich w naszym
kraju i na całym świecie
* za Kościół św.
* za wszystkich kapłanów, a w szczególności: za kapłanów z Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
* za Kapłanów - opiekunów duchownych Wspólnoty Sychar i o nowych opiekunów duchowych i spowiedników dla Wspólnoty
za nasze małżeństwa i rodziny
za Wspólnotę Sychar
za Fundację "Wreszcie żyć"
za Studium Biblijne prowadzone przy Wspólnocie Sychar
za zmarłych z naszych rodzin i naszych bliskich
w naszych intencjach, zebranych przez ostatni miesiąc

Prosimy o przesyłanie intencji własnych, na adres:
5horhe@gmail.com.

Intencje zbierane są przez cały miesiąc i następnie polecane podczas modlitwy różańcowej.

Intencje modlitewne można także przynieść zapisane na kartce i przekazać prowadzącym, przed rozpoczęciem modlitwy.

Przypominamy, że Sycharowska Modlitwa Różańcowa (4 części różańca), odbywa się w każdą 2 sobotę miesiąca o godz 16.00

Bardzo proszę o mobilizację wszystkich Sycharowiczów, do udziału w powyższej modlitwie. Przeżywamy tak burzliwy okres. Tak dużo dzieje się na świecie, ale i w naszym najbliższym otoczeniu. Modlitwa, szczególnie modlitwa Różańcowa jest tak bardzo potrzebna nam wszystkim. Skorzystajmy z możliwości, kiedy możemy modlić się razem.

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20).

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 13 lut 2020, 11:04

Kochani,
Ogólnopolskie Rekolekcje Wiosenne odbędą się w następujących terminach i miejscach:

1. 15-17.05.2020 – Laskowice koło Świecia (możliwość przyjazdu z dziećmi)
2. 22-24.05 2020 – Zduńska Wola (bez dzieci)

Rekolekcje poprowadzi, w obydwu terminach i ośrodkach, O. Józef Augustyn – polski jezuita, kierownik duchowy, rekolekcjonista, redaktor czasopism, autor książek i artykułów.

Temat rekolekcji: „DLA JEZUSA WSZYSTKO CZYŃMY”.
Podtytuł: „O miłości, wolności i poświęceniu w życiu małżeńskim i rodzinnym”

Zapisy rozpoczniemy na początku kwietnia.

Niedługo zamieścimy tu dalsze informacje, np. ceny.

Zapraszamy.
Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 04 mar 2020, 10:59

Szczęść Boże,
w minioną niedzielę 1.03.2020 o godz.14:55 spotkaliśmy się na Adoracji w kaplicy Trójcy Świętej w Kościele u Pallotynów.
Adorację prowadziła Edyta. Czytane rozważania przepięknie ubogaciła granymi na skrzypcach pieśniami.
Około godziny 16 udaliśmy się do salki Św. Pallottiego na spotkanie.

Po modlitwie i odczytaniu charyzmatu Wspólnoty Sychar, Kasia przedstawiła temat przygotowany na spotkanie: ,,Święta Rita -cierpliwa w modlitwie wierna żona".
Po przybliżeniu życiorysu Świętej przedstawiliśmy swoje świadectwa i rozmawialiśmy o roli Świętej Rity w naszym życiu, o chwilach załamania i o tym, że nie zawsze jesteśmy cierpliwi w modlitwie.

Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 10 mar 2020, 11:14

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 14 marca o godz. 16.00 na Sycharowską Modlitwę Różańcową (4 części Różańca), którą będziemy odmawiać w kościele pw. Wieczerzy Pańskiej (Pallotyni) przy al. Warszawskiej w Lublinie.
* za Naszą Ojczyznę Polskę, o wypełnienie Bożej Woli dla naszego kraju, o
wiarę i utrzymanie wartości chrześcijańskich w naszym kraju i na całym
świecie
* za Kościół św.
* za wszystkich kapłanów, a w szczególności:
za kapłanów z Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
za Kapłanów - opiekunów duchownych Wspólnoty Sychar i o nowych opiekunów duchowych i spowiedników dla Wspólnoty
* za nasze małżeństwa i rodziny
* za Wspólnotę Sychar
* za Fundację "Wreszcie żyć"
* za Studium Biblijne prowadzone przy Wspólnocie Sychar
* za zmarłych z naszych rodzin i naszych bliskich
* w naszych intencjach, zebranych przez ostatni miesiąc

Prosimy o przesyłanie intencji własnych, na adres: 5horhe@gmail.com.
Intencje zbierane są przez cały miesiąc i następnie polecane podczas modlitwy różańcowej.

Intencje modlitewne można także przynieść zapisane na kartce i przekazać prowadzącym przed rozpoczęciem modlitwy.

Przypominamy, że Sycharowska Modlitwa Różańcowa (4 części różańca), odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 16.00.

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20).

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 20 mar 2020, 21:10

W związku ze wzrastającą liczbą zachorowań na koronawirusa, w duchu odpowiedzialności za zdrowie oraz życie osób uczestniczących w naszych spotkaniach i ich rodzin, w najbliższym czasie odwołujemy nasze spotkania "w realu".

Proponujemy w tym czasie spotkania na Skype. Kto chciałby uczestniczyć w tej formie spotkań, prosimy o zgłoszenie swojego udziału mailem pisząc do Lidera Ogniska Lublin, na adres: 5horhe@gmail.com .

Spotkania na Skype będą się odbywać w tym samym czasie jak to było dotychczas planowane w realu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się jutro - w sobotę 21 marca - o godz 15.00

Zapraszamy i życzymy zdrowia oraz nieprzemijającej nadziei w moc naszego Pana!
z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 24 mar 2020, 12:53

Kochani,
w sobotę 21 marca spotkanie odbyło się, po raz pierwszy, na Skype.
Było nas pięcioro. Modliliśmy się i dzieliliśmy sobą w tym trudnym czasie.
Zachęcamy do dalszych spotkań na Skype, pomożemy Wam się połączyć.
Kto chciałby uczestniczyć w tej formie spotkań, prosimy o zgłoszenie swojego udziału mailem pisząc do Lidera Ogniska Lublin, na adres: 5horhe@gmail.com .

Z Panem Bogiem.
Zdrowia i niegasnącej nadziei. AMEN.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 07 kwie 2020, 20:48

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Modlitwe Różańcową (4 części różańca), "na skype", która odbędzie się wyjątkowo w środę 8 kwietnia o godz. 21.oo.

Link do modlitwy jest taki sam jak do poprzednich spotkań na skype, można otrzymać pisząc na adres lidera Wspólnoty: 5horhe@gmail.com

Prosimy o powiadomienie jak największej ilości sycharowiczów i kandydatów do Wspólnoty Sychar. Niech każdy zaprosi chociaż jedną osobę, która dawno nie pojawiała się na spotkaniach. Modlitwa, wspólna modlitwa, modlitwa różańcowa, tak bardzo jest potrzebna w obecnym czasie. Potrzebna jest każdemu z nas, naszym rodzinom, małżeństwom, Polsce i całej ludzkości.

* za Naszą Ojczyznę Polskę, o wypełnienie Bożej Woli dla naszego kraju, o
wiarę i utrzymanie wartości chrześcijańskich w naszym kraju i na całym
świecie
o zatrzymanie pandemii koronawirusa na całym świecie
* za Kościół św.
za wszystkich kapłanów, a w szczególności: za kapłanów z Parafii
Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
za Kapłanów – opiekunów duchownych Wspólnoty Sychar i o nowych
opiekunów duchowych i spowiedników dla Wspólnoty
za nasze małżeństwa i rodziny
za Wspólnotę Sychar
za Fundację „Wreszcie żyć” - 12 kroków
za Studium Biblijne prowadzone przy Wspólnocie Sychar
za zmarłych z naszych rodzin i naszych bliskich
w naszych intencjach, zebranych przez ostatni miesiąc

Prosimy o przesyłanie intencji własnych, na adres: 5horhe@gmail.com

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 17 kwie 2020, 20:58

Zapraszamy na jutrzejsze spotkanie Ogniska lubelskiego o g. 15. na Skype.

Kto chciałby uczestniczyć w tej formie spotkań, prosimy o zgłoszenie swojego udziału mailem pisząc do lidera, na adres: 5horhe@gmail.com .

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 01 maja 2020, 14:40

Kochani,
serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, w najbliższą niedzielę 3 maja o godz 14.55.
Adoracja odbędzie się w Kaplicy Bożego Miłosierdzia (z lewej strony kościoła), przy Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al Warszawska. Adoracja będzie trwała do godz 16.00.
UWAGA! Ze względu na ograniczenia sanitarne, w kaplicy będzie mogło przebywać maksymalnie 13 osób.

Następnie będzie przerwa do godz 17.00, aby można było wrócić do domów, uruchomić komputery i od godz 17.00 rozpoczniemy spotkanie na Skype. Spotkanie to będzie trwało ok 2 godz.

Link do spotkania jest taki jak do poprzednich spotkań. Osoby, które jeszcze nie mają linka proszone są o kontakt z liderem Wspólnoty: 5horhe@gmail.com

Kolejne spotkania Wspólnoty Sychar: 9.05 godz 16.00 Sycharowska Modlitwa Różańcowa, w Kaplicy Bożego Miłosierdzia
30.05 godz 15.00 (wyjątkowo nie będzie spotkania w trzecią sobotę) Msza Św. w Kaplicy Bożego Miłosierdzia, a następnie od godz 17.00 spotkanie na skype

Zapisy do „kolejnej nowej grupy” lubelskich warsztatów „Wreszcie żyć 12 kroków ku pełni życia” zostały rozpoczęte! Można zapisywać się pod adresem: https://www.wreszcie-zyc.net/12-krokow
informacje można uzyskać i pytania należy kierować pod nr tel: 505 292 801
w.z.fundacja@gmail.com

Miło nam też poinformować, że szykujemy się do 10. lecia naszego Ogniska :D
Odbędzie się ono, jak Bóg pozwoli, podczas naszych rekolekcji w dniach 4-6 grudnia 2020 w Nałęczowie, w "Jabłuszku" !
Już dziś Was zapraszamy :D

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 06 maja 2020, 13:28

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Modlitwę Różańcową (4 części różańca), która odbędzie się w najbliższą sobotę 9 maja od godz 15.30. (UWAGA! zmiana godziny rozpoczęcia), w Kaplicy Bożego Miłosierdzia (z lewej strony kościoła), przy Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie Al. Warszawska.

Kolejne spotkanie Wspólnoty Sychar: 30.05 godz 15.00 (wyjątkowo nie będzie spotkania w trzecią sobotę) Msza Św. w Kaplicy Bożego Miłosierdzia, a następnie od godz 17.00 spotkanie na skype.
Link można uzyskać u lidera Wspólnoty: 5horhe@gmail.com

Z Panem Bogiem.

ODPOWIEDZ