UWAGA LUBLIN

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Jestem: po rozwodzie

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 16 paź 2018, 20:35

Polecam Warsztaty dla małżeństw w Lublinie:

http://snepallotyni.pl/warsztaty_malzenskie/

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 22 paź 2018, 13:14

W sobotę 20 października w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej odbyło się kolejne spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.

Rozpoczęliśmy je modlitwą, przypomnieniem charyzmatu Wspólnoty i kręgiem świadectw, podczas którego staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie: Czy i jak odczuwam miłość Boga w swoim życiu? Czy czuję, że jest obok mnie?

Następnie liderka Ogniska Małgosia podzieliła się refleksjami z ogólnopolskich rekolekcji WTM Sychar prowadzonych przez ks. Marka Dziewieckiego na temat: Pokonywanie kryzysu w małżeństwie i rodzinie.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 02 lis 2018, 15:18

W niedzielę 4 listopada br. o godz. 15.00 Lubelskie Ognisko Wspólnoty Trudnych
Malżeństw Sychar zaprasza do Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie
(ul. Roztocze 1) na Adorację Najświętszego Sakramentu.
Po Adoracji, ok. godz.16.00 przejdziemy na spotkanie Wspólnoty do Spichlerza (budynek za plebanią, sala nr 6, I piętro).
Zapraszamy serdecznie.
Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 05 lis 2018, 8:57

W niedzielę 4 listopada w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie odbyło się kolejne spotkanie Lubelskiego Ogniska WTM Sychar. Rozpoczęliśmy Adoracją Najświętszego Sakramentu, a następnie kontynuowaliśmy spotkanie w salce.
Po krótkiej modlitwie i wprowadzeniu uczestnicy w kręgu świadectw mówili o tym, jak rozumieją słowa Modlitwy Pańskiej: „…i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom…”. Był to wstęp do tematu „Przebaczenie i pojednanie”, który omówiła Ania i który stał się podstawą do dyskusji w grupie.
W spotkaniu wzięło udział 16 osób. Chwała Panu!

Najbliższe spotkanie w sobotę 17.11.2018 r. o godz. 15.00. Zapraszamy.

Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 16 lis 2018, 10:53

W najbliższą sobotę 17 listopada zapraszamy do parafii św. Urszuli Ledóchowskiej (ul. Roztocze 1, Lublin - Węglin) na spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.
Rozpoczniemy je o godz. 15.00 w Spichlerzu (jasny budynek za plebanią, sala nr 6, I piętro).
Do czasu znalezienia nowego opiekuna duchowego Wspólnotowej Mszy św. nie będzie. Zachęcamy do uczestnictwa w parafialnej Mszy św. o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy :D

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 16 lis 2018, 10:58

I wciąż są wolne miejsca na Spotkanie Młodych w Zduńskiej Woli 23-25.11.2018 z ks. Dominikiem Chmielewskim. Info: viewtopic.php?f=77&t=1556

Są także wolne miejsca na Rekolekcje prowadzących i absolwentów 12 kroków w Ożarowie Maz. 30.11-2.12. 2018. Info: viewtopic.php?f=74&t=1545

Zapraszamy serdecznie :D

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 19 lis 2018, 7:58

W dniu 27.11.2018 wtorek zapraszamy do Kościoła Wieczerzy Pańskiej -Pallotyni na Al.Warszawskiej na konferencję :
"Być szczęśliwym w rodzinie.O duchowych zagrożeniach małżeństwa i sposobach ich przezwyciężania''.

Konferencję wygłosi Ks.Sławomir Kostrzewa.(był opiekunem Ogniska Sychar w Poznaniu).

18:00 Msza Święta
Po Mszy konferencja i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 01 gru 2018, 19:28

Kochani,
JUŻ JUTRO - w niedzielę 2 grudnia br. o godz. 15.00 Lubelskie Ognisko WTM Sychar zaprasza do Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie (ul. Roztocze 1) na Adorację Najświętszego Sakramentu.
Po Adoracji ok. godz. 16.00 przejdziemy na spotkanie Wspólnoty do Spichlerza (budynek za plebanią, sala nr 6, I piętro).

Osobom w kryzysie małżeńskim, porzuconym przez współmałżonka oraz tym, którzy chcą poprawiać swoje relacje w małżeństwie Lubelskie Ognisko Wspólnoty Trudnych Małżeństw proponuje pomoc duchową (rozmowa, spowiedź).
Zainteresowanych prosimy o kontaktowanie się z księżmi:

ks. Daniel Zając
tel. 693-266-476
mail: daniel_zajac@wp.pl

ks. Artur Hodur
mail: arturhodur@gmail.com

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 10 gru 2018, 11:52

W niedzielę 2 grudnia br. w kościele św. Urszuli Ledóchowskiej Lubelskie Ognisko WTM Sychar poprowadziło Adorację Najświętszego Sakramentu.
Po Adoracji przeszliśmy do Spichlerza, gdzie po modlitwie i odczytaniu charyzmatu Wspólnoty uczestnicy spotkania dali krótkie świadectwa swojego życia.
Następnie Krzysztof przedstawił temat: „Przemiana miłości w Kanie Galilejskiej zaproszeniem do modlitewnej kontemplacji tajemnic Różańcowych w świetle mojego małżeństwa”.
W spotkaniu uczestniczyło 11 osób.

Najbliższe spotkanie – sobota 15 grudnia 2018 r. godz.15.00 będzie spotkaniem opłatkowym Wspólnoty.
Więcej szczegółów wkrótce. Do zobaczenia :D

Awatar użytkownika
Balba

Post autor: Balba » 10 gru 2018, 11:55

W sobotę 15 grudnia Mszę Św. o g. 15 odprawi nasz nowy opiekun - ks. Sebastian. Zapraszamy.

ODPOWIEDZ