UWAGA ZIELONA GÓRA

Moderator: Moderatorzy

ola
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

UWAGA ZIELONA GÓRA

Post autor: ola »

Czas wakacji nie jest czasem odpoczynku od Boga, a może być czasem bliższego poznania i zawierzenia Jezusowi, że wie co robi – Jezu Twoja, nie moja wola….

Wczorajsze spotkanie było właśnie takim czasem, spotkania Boga w drugiej osobie. Pomimo wakacji na spotkanie przyszło bardzo dużo osób, odwiedził nas również proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża św. w której mamy spotkania. Podzielił się z nami swoją drogą życia i przedstawił piękne świadectwo jednego parafianina, które wpisuje się w drogę, którą każdy z nas wypełnia. Obecność proboszcz na spotkaniu to potwierdzenie, że to dobre miejsce dla naszej wspólnoty :)

Nasza wspólnota to nie tylko jedno spotkanie w miesiącu, to wspólnota osób, to pewność, że nie jesteś sam/sama na tym świecie z problemami, to radość spotkania na ulicy osób ze wspólnoty, to siła płynąca od każdego dla każdego.

Zapraszamy wszystkich na następne wakacyjne spotkanie wspólnoty – 26 sierpnia 2017 r.
ola
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ZIELONA GÓRA

Post autor: ola »

Nikt z nas nie żyje dla siebie…… (Rz 14,7)

Z wielkim smutkiem żegnamy naszą koleżankę Małgorzatę Warmuz.

Gosia była współzałożycielką ogniska Trudnych Małżeństwa Sychar w Zielonej Górze.
Zawsze uśmiechnięta, radosna, serdeczna, pomimo trudności i krzyża jaki niosła na swoich barkach, pomagała innym poprzez swoje doświadczenie.
Głęboko wierzyła i ufała Bogu. Odeszła w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

MSZA ŚW. ŻAŁOBNA odprawiona zostanie we środę 30 sierpnia 2017 r. o godz. 13:00 w parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Koźli niedaleko Świdnicy pod Zieloną Górą, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny. Od godz.12:00 wspólnie z rodziną trwać będziemy na modlitwie.

Pozostanie w naszej pamięci....
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ZIELONA GÓRA

Post autor: Nirwanna »

Wieczny odpoczynek racz jej dać , Panie....
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ZIELONA GÓRA

Post autor: Balba »

..a światłość wiekuista niech Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym...
ODPOWIEDZ