Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Moderator: Moderatorzy

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 13 sty 2020, 10:15

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69).
Spotkamy się we wtorek, 14 stycznia 2020 r. po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali na pierwszym piętrze (na tyłach kościoła).
Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 do przystanku Metro Szwedzka i krótki spacer do kościoła...

Życzymy wszystkim błogosławionego Roku Pańskiego 2020!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 27 sty 2020, 17:02

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Zapraszamy serdecznie na drugie w tym roku spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69).

Spotkamy się we wtorek, 28 stycznia 2020 r. po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali na pierwszym piętrze (na tyłach kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 do przystanku Metro Szwedzka i krótki spacer do kościoła...

Postawa katolika wobec rozwodu to temat, którym zajmiemy się podczas tego spotkania...

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 09 lut 2020, 21:24

Szczęść Boże!

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69).

Spotkamy się we wtorek, 11 lutego 2020 r. po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali na pierwszym piętrze (na tyłach kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 do przystanku Metro Szwedzka i krótki spacer do kościoła...

Pozostajemy w kręgu rozważań na temat postawy katolika wobec rozwodu...

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 21 lut 2020, 15:21

Niech będzie  pochwalony Jezus Chrystus!

Czas płynie nieubłaganie...

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69).

Spotkamy się w ostatni (czwarty)  wtorek miesiąca , 25 lutego 2020 r. po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali na pierwszym piętrze gmachu Świątyni (na tyłach kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 do przystanku Metro Szwedzka i krótki spacer do kościoła…

Powrócimy do rozważań na temat postawy katolika wobec rozwodu. Zastanowimy się, jak umocnić siebie w sprzeciwie na rozwody.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 09 mar 2020, 7:09

Szczęść Boże!

10 marca 2020 r. spotkamy się po raz kolejny w Ognisku Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” przy Parafii MB z Lourdes na ulicy Wileńskie 69 w Warszawie. Zapraszamy na wieczorną mszę św. o godz. 18.30, a bezpośrednio po niej na spotkanie, które odbędzie się, jak zawsze, w sali na pierwszym piętrze domu parafialnego.

Tematem spotkania będzie rozważenie propozycji Gary Chapmana, autora słynnego bestselleru „Pięć języków miłości”, ratowania małżeństwa przeżywającego kryzys poprzez stanięcie w prawdzie i odrzucenie czterech destrukcyjnych mitów oraz przyjęcie sześciu prawd. Propozycja ta pochodzi z jego książki, zatytułowanej „Jak ocalić małżeństwo. Rozwiązania, które przynosi miłość”.

Na czas Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa modlitewnego w sycharowskiej Drodze Krzyżowej:

http://sychar.org/modlitwa/sycharowska- ... zyzowa.pdf

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 24 mar 2020, 11:07

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Drodzy,

w związku ze wzrastającą liczbą zachorowań na koronawirusa, w duchu odpowiedzialności za zdrowie oraz życie osób uczestniczących w naszych spotkaniach i ich rodzin, odwołujemy  dzisiejsze, planowe spotkanie, które miało odbyć się w naszym Ognisku.

Na czas trwającego zagrożenia proponujemy formułę spotkań na Skype.

Pierwsze spotkanie naszego  Ogniska na Skype planujemy wyjątkowo na przyszły wtorek, tj. 31 marca 2020 r. o godzinie 19.30.

Kto chciałby uczestniczyć w tej formie spotkania prosimy o zgłoszenie swojego udziału mailem, pisząc na adres: zenon.cieslak@interia.pl.

Pozostałe spotkania na Skype będą się odbywać w tym samym czasie, jak to było dotychczas planowane w realu, czyli w drugi i czwarty wtorek miesiąca o godzinie 19.30.

Do usłyszenia!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 22 cze 2020, 16:36

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze - po trzymiesięcznej przerwie pandemicznej - spotkanie Ogniska Trudnych Małżeństw SYCHAR przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69).

Spotykamy się zgodnie ze starą formułą w czwarty wtorek miesiąca, czyli 23 czerwca 2020 r.,  po wieczornej Mszy Świętej rozpoczynającej się o godzinie 18. 30, do uczestnictwa w której gorąco zachęcamy.

Podzielimy się tym, co zrodziło się w naszych sercach w tym trudnym czasie ostatnich tygodni.

Do zobaczenia!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 13 lip 2020, 11:07

Niech będzie  pochwalony Jezus Chrystus!

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69).

Spotkamy się  w drugi   wtorek miesiąca, 14 lipca 2020 r. po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali na pierwszym piętrze gmachu Świątyni (na tyłach kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 do przystanku Metro Szwedzka i krótki spacer do kościoła…

Do zobaczenia!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 27 lip 2020, 17:38

Szczęść Boże!

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69  w czwarty wtorek lipca br.. Spotykamy się po wieczornej  mszy św.  rozpoczynającej się o godzinie 18.30. w sali spotkań wspólnotowych w domu parafialnym  na pierwszym piętrze.

EL.
Posty: 6860
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: EL. » 06 sie 2020, 15:22

Przy tym Kościele przez jakieś 18 lat mieszkała moja siostra....i właśnie się wyprowadziła....uuuuuuuuuuu.....bo tak chchetnie bym Was odwiedziła !! Pozdrawiam i życzę powodzenia !! El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 10 sie 2020, 12:06

EL. - niezależnie od tych okoliczności serdecznie Cię zapraszamy! Dziękujemy za życzenia i odwzajemniamy...

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 10 sie 2020, 12:07

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ogniska Sychar w dniu 11 sierpnia 2020 r. po wieczornej Mszy św. rozpoczynającej się o 18.30.

Spotykamy się w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze.

Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 – przystanek Szwedzka.

Do zobaczenia!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 24 sie 2020, 8:57

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochni, czas płynie...

Z radością zapraszamy na spotkanie Ogniska Sychar w Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie dniu 25 sierpnia 2020 r. po wieczornej Mszy św. rozpoczynającej się o 18.30.

Spotykamy się, jak zawsze, w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze (wejście od tyłu kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 – przystanek Szwedzka i krótki spacer do kościoła.

Do zobaczenia!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 05 wrz 2020, 9:00

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w dniu 8 września 2020 r. 

Spotykamy się tradycyjnie po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze (wejście z tyłu kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 - przystanek Szwedzka.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 21 wrz 2020, 22:38

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w dniu 22 września 2020 r. (ul. Wileńska 69).

Spotykamy się tradycyjnie po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze (wejście z tyłu kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 – przystanek Szwedzka i krótki spacer do Kościoła..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości