Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Moderator: Moderatorzy

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 20 maja 2019, 18:50

Kochani!

Z radością informuję, iż już niebawem, 2 czerwca 2019 r. Warszawa wzbogaci się o kolejne Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR. Powstanie ono przy Parafii Matki Bożej z Lourdes na Pradze Północ przy ulicy Wileńskiej 69.
Bogu niech będą dzięki za ten dar!

Spotkanie inauguracyjno-zawiązujące Ognisko odbędzie się po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali dla grup na pierwszym pietrze w domu parafialnym, zlokalizowanym na tyłach kościoła.

Obejmijmy naszymi gorącymi modlitwami to nowe dzieło Bożej Miłości!

Zapraszamy wszystkich na Niedzielę z Sycharem do Parafii Matki Bożej z Lourdes przy ulicy Wileńskiej 69. Słowo Boże będzie głosił ks. Paweł Dubowik, nasz krajowy duszpasterz. Porządek mszy świętych znajdziecie na stronie: http://mblourdes.warszawa.pl.

Jeśli ktoś kochanych Sycharków miałby trochę czasu do podarowania,to zapraszamy do pomocy w obsłudze stoiska przed kościołem.

Z Panem Bogiem!

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Balba » 23 maja 2019, 10:33

Filemon pisze:
20 maja 2019, 18:50
Jeśli ktoś kochanych Sycharków miałby trochę czasu do podarowania,to zapraszamy do pomocy w obsłudze stoiska przed kościołem.
zatrudnijcie nasz Zespół LEM :D

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Nirwanna » 23 maja 2019, 11:11

Chwała Panu za nowe Ognisko :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Mirakulum
Posty: 2597
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Mirakulum » 23 maja 2019, 19:09

Chwała Panu

elzd1
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, 14:13
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: elzd1 » 30 maja 2019, 18:26

Chwała Panu :)
Modlitwa jest jak praca trenera piłkarskiego bo wywołuje się świętych z ławki rezerwowych.
(Piąta ewangelia Ian Caldwell)

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 05 cze 2019, 8:04

2 czerwca 2019 r. w Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 odbyło się pierwsze spotkanie nowego Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.

Inauguracyjne spotkanie Ogniska zostało w tym dniu poprzedzone Niedzielą z Sycharem, podczas której Słowo Boże głosił ks. Paweł Dubowik, duszpasterz krajowy Wspólnoty SYCHAR.

W spotkaniu wzięło udział 11 osób: ks. Paweł Dubowik, ks. Edward Tomczyk MIC (opiekun duchowy Ogniska) oraz Zenon, Tomasz, Anna, Dorota, Krzysztof, Mariusz, Andrzej, Ela i Janusz.

Spotkanie poprowadził ks. Edward. Przedstawił nam w zarysie historię Parafii oraz istniejące przy niej wspólnoty. Szczegóły dotyczące życia Parafii można znaleźć można na stronie: http://mblourdes.warszawa.pl/. Z pomocą pozostałych księży marianów informacja o zawiązaniu Ogniska docierać będzie także do sąsiednich parafii i różnych instytucji oraz wspólnot w okolicy.

Spotkania Ogniska zaplanowane zostały na drugie i czwarte wtorki miesiąca. Spotkania w tym miesiącu odbędą się 11 i 25 czerwca.

Zapraszamy do kontaktu ze stroną Ogniska:
http://warszawa-mblourdes.sychar.org/

Gorące słowa podziękowania za otwartość serca, pomoc organizacyjną, zaangażowanie i gościnę kierujemy do naszych kapłanów - ks. Stanisława Kosiorowskiego MIC, Proboszcza Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie oraz ks. Edwarda Tomczyka MIC, opiekuna duchowego naszego nowego Ogniska, który osobiście odkrył moc zbawczą charyzmatu naszej Wspólnoty w kręgu swojej rodziny i zapragnął zaszczepić go w praskiej Parafii.

Obejmijmy wspomnianych kapłanów i całe Ognisko naszymi modlitwami!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 10 cze 2019, 17:52

Kochani!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ogniska przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w dniu 11 czerwca 2019 r. Spotkanie rozpocznie się po wieczornej mszy św.o godzinie 18.30, na którą serdecznie zapraszamy! Spotykamy się w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze na tyłach kościoła (wejście od strony ulicy Wileńskiej).
Z Bogiem!

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: burza » 13 cze 2019, 19:58

Czy to spotkanie ogniska będzie 25 czerwca.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 13 cze 2019, 23:26

burza pisze:
13 cze 2019, 19:58
Czy to spotkanie ogniska będzie 25 czerwca.
Potwierdzam, będzie...

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 24 cze 2019, 11:08

Zapraszamy na spotkanie Ogniska przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie 25 czerwca po wieczornej mszy świętej o godzinie 18.30.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 22 lip 2019, 8:15

Zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie w najbliższy wtorek, 23 lipiec 2019 r. po wieczornej mszy świętej o godzinie 18.30.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 09 sie 2019, 4:18

Kochani!

Kto nie przebywa na urlopie, a czas m u pozwoli, tego serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69, które odbędzie się 13 sierpnia 2019 r . po wieczornej mszy św. o godzinie 18.30. Spotkanie odbędzie się  tradycyjnie w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze (na tyłach  budynku kościoła).

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 26 sie 2019, 11:51

Szczęść Boże!
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (Praga Północ, ul. Wileńska 69), które odbędzie się 27 sierpnia 2019 r. po wieczornej mszy św. o 18.30. Poświęcimy je tematowi woli Bożej w odniesieniu do naszych kryzysów małżeńskich. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy Bóg chce naszego cierpienia i jaka jest jego wola w odniesieniu do nas jako małżonków poróżnionych i poranionych… Jak odczytywać wolę Bożą i jak ją przyjmować?

Pozostając w oczekiwaniu na spotkanie, łączymy się z Wami w modlitwie…

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 09 wrz 2019, 18:19

Uwaga.... 10 września 2019 r. odbędzie się kolejne spotkanie Ogniska SYCHAR na Wileńskiej przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie. Spotkanie rozpocznie się po wieczornej mszy świętej o godzinie 18.30. Spotykamy się w salce na pierwszym piętrze... Szczegóły na stronie Ogniska. Zapraszamy.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 07 paź 2019, 10:18

Szczęść, Boże!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym miesiącu spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes. Spotykamy się we wtorek, 8 października br., po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali pracy grupowej na pierwszym piętrze, na tyłach kościoła.

Powrócimy jeszcze do tematu woli Bożej w małżeństwie – jak rozeznawać ją w codzienności, aby skutecznie rozwiązywać różne problemy w naszych relacjach. Odniesiemy się do często proponowanego małżeństwom przez Papieża Franciszka rozeznawania w duchu ignacjańskim opartego na 4 filarach…

Gorąco zapraszamy!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości