UWAGA TORUŃ !!!

Moderator: Moderatorzy

Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Al la »

Witam. Wreszcie będzie Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej w Toruniu. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 30 kwietnia, godz, 16.00, po rekolekcjach w Laskowicach. A od 13 do 21 marca zapraszamy do odmawiania Nowenny do Ducha Świętego w intencji naszego ogniska. Informacja o Nowennie została też przekazana do grup modlitewnych na skypie.
Serdecznie pozdrawiam i niech się dzieje wola Pana!
Alina
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Nirwanna »

Al la, cudnie się u Was w Toruniu dzieje! Chwała Panu :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Balba »

macie szanse być 50. ogniskiem!!!!!! choć o ten numer walczy także Lubin :D :D :D

Z Bogiem.
izabela1115
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2017, 14:53
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: izabela1115 »

Super wreście będę miała swoją wspolnotę .Służę pomocą ,gdyby była taka potrzeba ,Cwała Panu ,bo w Golubiu - Dobrzyniu ,gdzie są dwa kościoły jeden podlegający diecezji Toruńskiej ,drugi Płockiej księża nie byli zainteresowani powstaniem takiej wspólnoty .
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Al la »

izabela1115 zapraszam w najbliższą sobotę 18.03 na spotkanie w kościele św. Piotra i Pawła na Podgórzu o godz. 16.30 :D
Balba Toruń ma, jeżeli się nie mylę numer 49 :D
z Panem Bogiem
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Balba »

Al la pisze:Balba Toruń ma, jeżeli się nie mylę numer 49 :D
jeżeli Lubin Was wyprzedzi to będziecie 50.!!!

Bożego dnia :D
Mirka5
Posty: 19
Rejestracja: 01 lut 2017, 15:41
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Mirka5 »

Bydgoszcz bardzo się cieszy,że powstaje w Toruniu Ognisko!:-) Wspieramy Was modlitwa!
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Al la »

Niech Święta Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa będą dla nas czasem nadziei, miłości i wiary w wierność Jego przyrzeczeniom. Życzę wszystkim, abyśmy nigdy nie tracili Go z oczu na naszej drodze i w powołaniu, aby prowadziło nas Jego światło.
Przypominam, że 30 kwietnia o godz. 16.00, po rekolekcjach w Laskowicach będzie oficjalne otwarcie ogniska w Toruniu w kościele św. Piotra i Pawła na Podgórzu.
26 marca mieliśmy w Toruniu niedzielę sycharowską. Dzięki ekipom z Przasnysza i Gdańska wszystko się super udało. Kasia była rewelacyjna! Były i łzy, i oklaski, i gratulacje. Wszystko na chwałę Pana!
Tutaj link do parafii w której będzie ognisko sycharowskie: http://franciszkaniewtoruniu.net/
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Al la »

Jeszcze raz przypominam, że 30 kwietnia o godz. 16.00, będzie oficjalne otwarcie ogniska w Toruniu w kościele św. Piotra i Pawła na Podgórzu. Zaczynamy o 16.00 Mszą Świętą, potem spotkanie w salce, a później np. zwiedzanie Torunia. Tutaj link do strony Franciszkanów http://franciszkaniewtoruniu.net/
Niech Pan Bóg nas prowadzi i wspiera! :D
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA TORUŃ !!!

Post autor: Al la »

Dnia 30.04.2017 roku odbyło się oficjalne otwarcie 48 ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR. Powstało w Toruniu przy kościele św. Piotra i Pawła na Podgórzu. Rozpoczęliśmy wspólną Mszą Świętą odprawioną w intencji Toruńskiego Ogniska. Po mszy odbyło się spotkanie. W otwarciu uczestniczyło ponad 60 osób. Przybyli członkowie naszej wspólnoty z wielu miast, między innymi Gdańska, Gdyni, Tczewa, Kartuz, Bydgoszczy, Torunia, Kurzętnika, Radomska, Belfastu,Warszawy, Aleksandrowa Kujawskiego, Opola i Włocławka.
Ognisko powstało w szczególnym miejscu, bowiem przy sanktuarium Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin. Jest to miejsce słynące z wielu łask.
Niech Bóg błogosławi Toruńskiemu Ognisku Wspólnoty Sychar, a Madonna Podgórska niech nas prowadzi i strzeże.
Następne spotkanie odbędzie się 12 maja po Mszy Świętej o godz. 18.30
Z Panem Bogiem!
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
ODPOWIEDZ