UWAGA ŁUKÓW

Moderator: Moderatorzy

jozek
Posty: 11
Rejestracja: 03 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

UWAGA ŁUKÓW

Post autor: jozek » 04 mar 2017, 9:48

Szczęść Boże.

14 lutego 2017 r, można by powiedzieć Walentynki, ale powiem inaczej, drugi wtorek miesiąca i kolejne spotkanie Ogniska WTM Sychar w Łukowie. Jak zawsze rozpoczęliśmy udziałem we Mszy Świętej, na której pełniliśmy posługę liturgiczną. Tym razem przypadło to w udziale sakramentalnym mężom . Po Mszy spotkaliśmy się w salce przy naszym stole. Rozpoczęliśmy modlitwą “Wierzę w Boga” i odczytaniem Charyzmatu Wspólnoty. Przy naszym płomieniu, no bo jak ognisko, to musi być płomień, pojawiła się nowa osoba; Jarek, to zawsze radość dla nas, liczymy, że zostanie na dłużej. Przedstawiając się, dawaliśmy sobie wzajemnie, przez swoją historię – świadectwo o miłości Boga w naszych małżeństwach, a także o swoim miejscu we Wspólnocie.

Następną część spotkania poprowadził już ksiądz Łukasz, którego poprosiliśmy aby przedstawił nam temat “Satysfakcja małżeńska Sycharowiczów”, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, czemu dajemy wyraz modlitwą.



Zakończyliśmy koło godziny 21:00, błogosławieństwa udzielił nam nasz opiekun duchowy – ks. Łukasz.

Następne spotkanie już w drugi wtorek lutego tj. 28-ego – zapraszamy.

Spotkania w marcu mają terminy: 14.03.2017 i 28.03.2017r.

Msza Św. o godzinie 18:00 i tradycyjnie po niej, gromadzimy się w salce przy plebanii parafii pw. Św. Brata Alberta w Łukowie.

Do dyspozycji mamy również ogniskowy telefon zaufania, dyżur jest w poniedziałki w godz. od 18-tej do 20-ej, numer to: 572 949 469

jozek
Posty: 11
Rejestracja: 03 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: jozek » 15 mar 2017, 19:22

Spotkanie 28 lutego 2017r.

Czas biegnie nieubłaganie i mieliśmy kolejne spotkanie łukowskiego Ogniska WTM Sychar.
Rozpoczęliśmy Mszą Świętą, sprawowaną przez naszego opiekuna duchowego księdza Łukasza, a my braliśmy w niej czynny udział.
W spotkaniu brało udział 14 osób, w tym dwie zupełnie nowe, co nas bardzo ucieszyło. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że byłoby najlepiej dla nas wszystkich, gdyby SYCHAR nie był nam już potrzebny. Smutne, ale prawdziwe.
Po modlitwie na rozpoczęcie i przypomnieniu Charyzmatu, który streszcza się w zdaniu:
KAŻDE TRUDNE SAKRAMENTALNE MAŁŻEŃSTWO JEST DO URATOWANIA, było dzielenie .
Następnie Małgosia poprowadziła super zabawę pod tytułem '' kto lubi …..….. tak jak ja?'', co dało wszystkim dużo radości i możliwość oderwania się myślami od codziennych trosk.
Tematem spotkania było opracowane również przez Małgosię zagadnienie mówiące o
PIĘCIU ETAPACH ROZWOJU MIŁOŚCI W ZWIĄZKU. Mogliśmy wypowiedzieć się o własnym doświadczeniu w tym zakresie i zobaczyć, że o miłości, jeszcze wiele możemy się nauczyć. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą o odrodzenie małżeństwa i błogosławieństwem, którego udzielił nam ksiądz Łukasz.

WAŻNE DATY:
kolejne spotkania: we wtorek 14-ego i 28-ego marca 2017.

OGŁOSZENIE :

Wielkimi krokami zbliża się zaplanowany w naszym Ognisku dzień skupienia, który przypada na sobotę 22-ego kwietnia 2017. Prowadzącym będzie nie kto inny jak Oblat Maryi Niepokalanej ojciec Ryszard Sierański z Kodnia. Zapraszamy, rezerwujcie datę w kalendarzu.

Do dyspozycji pozostaje również telefon zaufania , dyżur w każdy poniedziałek od 18.00 do 20.00,
nr tel. 572 949 469.

jozek
Posty: 11
Rejestracja: 03 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: jozek » 25 mar 2017, 8:29

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus.

Dzięki przychylności ks. Proboszcza z parafii p.w. Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Łukowie i ze staraniami jego parafianki Małgosi, my jako Sycharowicze z łukowskiego Ogniska WTM SYCHAR mieliśmy możliwość poprowadzenia rozważań Drogi Krzyżowej Małżonków w Kryzysie w piątek 17.03.2017r.
Rozważania przeznaczone do odczytania przez kobiety czytały Małgosia i Grażyna, część męską czytali zaś Rafał i Sławek, mi czyli Jurkowi dane było przytaczać fragmenty Słowa z Pisma Świętego.
W dalszej części zamieszczone są osobiste refleksje prowadzących Drogę Krzyżową.
 Małgosia: Przeżycie Sycharowskiej Drogi Krzyżowej zaczęło się od momentu kiedy w mojej parafii /Ognisko mamy w parafii Brata Alberta/ wraz z liderem Jurkiem poszliśmy do ks. Proboszcza Krzysztofa z naszą propozycją. Odpowiedź była na tak. Zgodę ks. Proboszcza niewątpliwie utorowała już wcześniej przesłana korespondencja do parafii od Duszpasterza Rodzin ks. Jacka Seredy.
Przyznam, że miałam trudności wewnętrzne, pojawiła się obawa, czy aby dobrze, że tak głośno i publicznie tyle intymnych spraw zostanie wypowiedzianych o mnie wśród ludzi, których stale spotykam. Przygotowane przez Marzenkę i Roberta rozważania są dla mnie bardzo osobiste, prawdziwe i dotykające w wielu miejscach mojego życia, do tego stopnia, że wciąż odzywają się we mnie silne emocje. Szliśmy z naszym Panem Jezusem Chrystusem, Stacja po Stacji, przez serce przepływały od nowa dramaty przeżytego opuszczenia, sprawy rozwodowej i obecne życie z decyzją "... mój Mistrzu przede mną droga, którą przebyć muszę tak jak Ty, mój Mistrzu wokoło ludzie, których kochać trzeba tak jak Ty. Mój Mistrzu niełatwo cudzy ciężar wziąć w ramiona tak jak Ty. Mój Mistrzu poniosę wszystko jeśli będziesz ze mną zawsze Ty..." No i zdażył się cud, naszą Drogę Krzyżową w parafii poprowadziliśmy przed niedzielą, w której czytamy Słowo Boże
(J 4, 5-42) o spotkaniu Jezusa z Samarytanką przy studni Jakubowej. Nie ma przypadków! Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Świętej Jedyny na wieki. Amen.

Grażynka: Kiedy dostałam karteczkę od Jurka z wypisanymi STACJAMI IV , VI i XI. nie mogłam uwierzyć, że trafił w dziesiątkę. IV Stacja -Pan Jezus spotyka swoją Matkę. Gdy jest bardzo ciężko, gdy boli chcemy bliskości mamy, jej przytulenia, dobrego słowa , wsparcia ........Poczułam ogromną tęsknotę za mamą i niemożności skrycia się w jej ramiona. Ta sytuacja pokazała mi niepogodzenie się do końca z jej odejściem. Kolejna Stacja VI - Święta Weronika ociera twarz Pana Jezusa. i tu niesamowity tekst. Panie Jezu , zaczynam dostrzegać swój udział w kryzysie małżeńskim i moją odpowiedzialność za kryzys...........Bardzo długo nie widziałam swojej winy, aż do chwili przeczytania zarzutów jakie otrzymałam od męża przed kolejną rozprawą. Stacja ta, ten tekst był mi bardzo bliski utożsamiłam się z nim. Bardzo boli. Ostatnia stacja, którą czytałam była Stacja XI Pan Jezus Przybity do Krzyża-- Najpierw było oczekiwanie, że coś się zmieni, że ta sytuacja jest "wyjątkowa". Z czasem coraz bardziej stawało się oczywiste , że wyjątkowa sytuacja jest normą. Uświadomiłam sobie,że tak może być do końca.
Pozdrawiam z modlitwą
Sławek: W trakcie rozważań moją szczególną uwagę przykuły 3 stacje…
I – gdy przypomniałem sobie ból jakiego doświadczyłem w związku z odejściem żony;
XI – gdy Pan Jezus pozwolił się ukrzyżować – przybić do krzyża, nie zszedł z niego ponieważ chciał wypełnić „Plan Ojca”,Przemknęła mi myśl, że ja tez muszę trwać z Panem Jezusem w swoim cierpieniu – rozłące z żoną, chcąc wypełnić „Plan Ojca” – odrodzenie się naszego małżeństwa;
XIV – gdy pojawiło się pytanie, czy byłbym gotów na przyjęcie z powrotem żony nawet w sytuacji, gdyby miała dziecko z mężczyzną, z którym obecnie żyje…Teraz znam już odpowiedź. Tak. Jestem gotów…
Nie miałem problemów z publicznym wystąpieniem -  odczytywaniem rozważań, ponieważ wiedziałem, że nikt mnie nie zna. W swojej parafii, w chwili obecnej na pewno bym się tego nie podjął…

Jurek: Moja Droga Krzyżowa. Od momentu kiedy pojawił się pomysł poprowadzenia przez nasze Ognisko Drogi Krzyżowej w kościele towarzyszyły mi różne uczucia. Mieszały mi się obawy przed publicznym wystąpieniem, radość i duma, że mam taką możliwość, a świadomość, że teksty rozważań dotyczą "mojej" sytuacji życiowej, powodowały podwyższone tętno i pytanie czy chcę się tym dzielić z obcymi ludźmi?
Postanowiłem cały ten pakiet oddać Jezusowi. Przed wyjściem do kościoła modliłem się aby Jezus uzdolnił mnie do tej konkretnej sprawy. Abym godnie o nim świadczył. Udało się! Więcej, Jezus zabrał to wszystko ode mnie i w zamian dał mi jako prezent extra spokój. Chwała Panu. Uświadomiłem sobie przez to doświadczenie że modląc się o otwartość na Boży Plan czy też o światło Ducha Świętego, czy cokolwiek innego, nie dostanę tego na tacy, lecz będą to sytuacje dające mi ku temu sposobność. Sytuacje takie jak prowadzenie Drogi Krzyżowej. Nich będzie Pochwalony Jezus Chrystus !

Na koniec chciałbym dodać, że nie było tu żadnego przypadku. Wszystko, co się wydarzyło, było według zamysłu Pana Boga, także czas tej Drogi Krzyżowej, mimo, że nie był przez nas świadomie zaplanowany, wydarzył się w piątek, poprzedzający niedzielę, w której Ewangelia mówiła o spotkaniu Jezusa z kobietą przy studni, nieopodal miejscowości Sychar.

Amen.

edi
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: edi » 09 lip 2017, 22:07

Wakacyjna zmiana godziny spotkań Ogniska Sychar w Łukowie.

W okresie wakacyjnym spotkania Ogniska Sychar w Łukowie będą odbywały się w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca po Mszy św o godzinie 19.00.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 11 lipca (tj we wtorek), rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 19.00 i potrwa do godz. 21.00.

Zapraszamy

edi
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: edi » 31 sie 2017, 22:28

Witam serdecznie :)

Szczęść Boże!

Dnia 22.08.2017 - spotkaliśmy się na Mszy Świętej o godz. 19-ej w kościele pw. Brata Alberta w Łukowie, po której mieliśmy spotkanie w salce katechetycznej parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny. W spotkaniu brało udział: 11 osób, oraz nasz opiekun Ks. Łukasz i Ks. Kamil

Spotkanie prowadzone było według utartego porządku, tj. najpierw modliliśmy się a potem odczytaliśmy Charyzmat WTM SYCHAR.

Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat „Twoje szczęście jest w Tobie” na podstawie książki Johna Powella.

Po krótkim wstępie podzieliliśmy się na dwie grupy i wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na poniższe pytania:

- Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się , gdzie jest Twoje szczęście?

- Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym, jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć szczęście, zwróć się do osoby, która jako jedyna może Ci je dać: porozmawiaj z samym sobą.

Właśnie takie wyzwania rzuca nam John Powell, jednocześnie oferując skuteczną, potwierdzoną doświadczeniem metodę zmierzenia się z nim. Dziesięć zadań, dziesięć ćwiczeń ducha i ciała, dziesięć nowych błogosławieństw:

1. Zaakceptować siebie.

2. Musimy brać pełną odpowiedzialność za swoje życie.

3. Musimy starać się zaspokajać nasze potrzeby odpoczynku, gimnastyki i pokarmu.

4. Musimy uczynić nasze życie aktem miłości.

5. Musimy przekraczać nasze „strefy bezpieczeństwa”.

6. Musimy nauczyć się być „poszukiwaczami dobra” .

7. Musimy dążyć do rozwoju, a nie do doskonałości.

8. Musimy opanować sztukę porozumiewania się.

9. Musimy nauczyć się radości z dobrych chwil w życiu.

10. Musimy uczynić modlitwę częścią naszej codzienności

Oto klucz do spełnienia. Twoje szczęście jest w Tobie.

Na kolejne spotkanie Ogniska w Łukowie zapraszamy w dniu 12.09.2017r
Msza Św. o godz.18.00 w kościele pw. Brata Alberta, spotkanie o godz. 19.30 w sali katechetycznej przy parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny

edi
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: edi » 31 sie 2017, 22:30

Zapraszamy na trzecią rocznicę powstania Ogniska Sychar w Łukowie.
Obrazek

jozek
Posty: 11
Rejestracja: 03 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: jozek » 01 wrz 2017, 17:23

Szczęść Boże!

Dnia 22.08.2017 - spotkaliśmy się na Mszy Świętej o godz. 19-ej w kościele pw. Brata Alberta w Łukowie, po której mieliśmy spotkanie w salce katechetycznej parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny. W spotkaniu brało udział: 11 osób, oraz nasz opiekun Ks. Łukasz i Ks. Kamil
Spotkanie prowadzone było według utartego porządku, tj. najpierw modliliśmy się a potem odczytaliśmy Charyzmat WTM SYCHAR.
Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat „Twoje szczęście jest w Tobie” na podstawie książki Johna Powella.
Po krótkim wstępie podzieliliśmy się na dwie grupy i wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na poniższe pytania:
- Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się , gdzie jest Twoje szczęście?
- Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym, jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć szczęście, zwróć się do osoby, która jako jedyna może Ci je dać: porozmawiaj z samym sobą.
Właśnie takie wyzwania rzuca nam John Powell, jednocześnie oferując skuteczną, potwierdzoną doświadczeniem metodę zmierzenia się z nim. Dziesięć zadań, dziesięć ćwiczeń ducha i ciała, dziesięć nowych błogosławieństw:
1. Zaakceptować siebie.
2. Musimy brać pełną odpowiedzialność za swoje życie.
3. Musimy starać się zaspokajać nasze potrzeby odpoczynku, gimnastyki i pokarmu.
4. Musimy uczynić nasze życie aktem miłości.
5. Musimy przekraczać nasze „strefy bezpieczeństwa”.
6. Musimy nauczyć się być „poszukiwaczami dobra” .
7. Musimy dążyć do rozwoju, a nie do doskonałości.
8. Musimy opanować sztukę porozumiewania się.
9. Musimy nauczyć się radości z dobrych chwil w życiu.
10. Musimy uczynić modlitwę częścią naszej codzienności
Oto klucz do spełnienia. Twoje szczęście jest w Tobie.

Na kolejne spotkanie Ogniska w Łukowie zapraszamy w dniu 12.09.2017r
Msza Św. o godz.18.00 w kościele pw. Brata Alberta, spotkanie o godz. 19.30 w sali
katechetycznej przy parafii pw. Św. Brata Alberta ul. Maryli Wereszczakówny

hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: hubcia576 » 06 wrz 2017, 8:41

edi pisze:
31 sie 2017, 22:30
Zapraszamy na trzecią rocznicę powstania Ogniska Sychar w Łukowie.
Obrazek
Zapraszamy na ten cudny czas. Kto się wybiera do nas?

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: Balba » 06 wrz 2017, 12:21

Ogłosiłam w Lublinie, ale nie wiem, kto pojedzie....

niech Was Bóg prowadzi :D

hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: hubcia576 » 06 wrz 2017, 12:42

Balba pisze:
06 wrz 2017, 12:21
Ogłosiłam w Lublinie, ale nie wiem, kto pojedzie....

niech Was Bóg prowadzi :D
Czekamy na Lublin, kto chce i może :D

hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: hubcia576 » 08 wrz 2017, 10:24

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Dzisiaj w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 8 września ZAPRASZAMY
Sycharków do zawierzenia naszego życia, naszego małżeństwa, naszych dzieci,
rodziny, ojczyzny, Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Do tego
szczególnego zawierzenia Matce Bożej, z okazji setnej rocznicy objawień
fatimskich, zachęcili biskupi podczas czerwcowego zebrania plenarnego
Konferencji Episkopatu Polski w Zakopanem. Uroczysty Akt Poświęcenia
Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie dzisiaj dokonany w
każdej parafii. Poniżej treść Aktu:

Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi

O Święta i Niepokalana Dziewico!

Jakimi pochwałami zdołamy wysławić Ciebie, która zamknęłaś w swym łonie
Tego, którego niebiosa ogarnąć nie mogą. Błogosławiona jesteś między
niewiastami i błogosławiony jest owoc Twojego łona.

Oto mija już sto lat od Twojego objawienia się trojgu dzieciom w Fatimie,
gdzie prosiłaś o modlitwę i pokutę za grzeszników oraz o nawrócenie.
Dzisiaj stajemy przed Tobą my, polscy biskupi, duchowieństwo, osoby życia
konsekrowanego, wierni świeccy i zwracamy się do Twego Niepokalanego Serca,
postanawiając rzetelnie odpowiedzieć na Twoją prośbę.

Pragniemy, z Bożą pomocą – na różnych płaszczyznach naszego życia i
pracy – stanowić jeden, nawracający się nieustannie Lud Boży, w którym
nie ma nienawiści, przemocy i wyzysku. Pragniemy żyć w łasce
uświęcającej, aby nasz Kościół stał się prawdziwym Domem Bożym i Bramą
Nieba.

Wszyscy: Niepokalane Serce Maryi, przyrzekamy!

Matko Świętej Rodziny z Nazaretu, bądź opiekunką polskich rodzin. Chcemy
uczynić wszystko co niezbędne, by bronić godności kobiety i wspomagać
małżonków w wiernym wytrwaniu w świętym związku sakramentalnym.
Zobowiązujemy się bronić związku małżeńskiego ustanowionego przez Boga i
nie dawać posłuchu podszeptom złego ducha, zachęcającego nas do
nadużywania wolności i do realizowania źle rozumianej tolerancji.

Chcemy, aby wszyscy małżonkowie objawiali swoim życiem Bożą miłość, a
dzieci i młodzież nie utraciły wiary i nie zostały dotknięte zepsuciem
moralnym.

Wszyscy: Niepokalane Serce Maryi, przyrzekamy!

Maryjo, Przybytku Ducha Świętego, Ty chroniłaś poczęte życie Jezusa a
teraz uczysz nas, jak troszczyć się o dzieci nienarodzone. Chcemy dar życia
uważać za największą łaskę od Boga i za najcenniejszy skarb. Postanawiamy
stać na straży poczętego życia, aby każdy człowiek mógł wzrastać w
pokoju i bezpieczeństwie we własnej rodzinie.

Wszyscy: Niepokalane Serce Maryi, przyrzekamy!

Rodzicielko Założyciela Kościoła, my polscy biskupi – w naszej pasterskiej
posłudze – będziemy dążyli do tego, by wzrastało i umacniało się
Mistyczne Ciało Chrystusa, by duchowieństwo dochowywało wierności Bogu,
Krzyżowi świętemu i Ewangelii, a osoby życia konsekrowanego realizowały
swój zakonny charyzmat i były dla świata czytelnym znakiem obecności Twojego
Syna.

Wszyscy: Niepokalane Serce Maryi, przyrzekamy!

Nasza Matko i Królowo, pragniemy – poprzez autentycznie chrześcijański styl
życia – przyczyniać się do powrotu tych, którzy odeszli z Owczarni
Chrystusa, aby odnaleźli na nowo Twojego Syna i zrozumieli, że tylko On jest
„Drogą i Prawdą i Życiem” (J 14, 6).

Wszyscy: Niepokalane Serce Maryi, przyrzekamy!

Przyrzekamy uczynić wszystko, aby w naszym życiu osobistym, rodzinnym,
narodowym i społecznym realizowała się nie nasza własna wola, ale wola
Twojego Syna.

Poświęcając się Twemu Niepokalanemu Sercu, pragniemy jak najściślej
zjednoczyć się z Tobą, Najświętsza Dziewico, oddając się Chrystusowi –
jedynemu Zbawicielowi, który żyje i króluje na wieki wieków.

Wszyscy: Amen.

hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: hubcia576 » 16 paź 2017, 17:34

W dniu 10.10.2017r przed Mszą Świętą nasi sycharowicze-panowie prowadzili modlitwę Różańcową w parafii Brata Alberta. Pełniliśmy tez posługę liturgiczną na Mszy Świętej o godz. 18-ej.

Brawo CHŁOPAKI!

Po Mszy Świętej mieliśmy spotkanie w salce przy plebanii, w którym brali udział: nasz opiekun ks Kamil oraz Ewa, Emilia, Małgosia, Rafał, Sławek, Robert, Krzysztof i Jurek.

Temat spotkania w ramach podjętej formacji prowadził ks. Kamil i brzmiał: Chciwość.

Odczytaliśmy też list do sycharowiczów od o. Macieja Konenca o pułapkach bezczynności w życiu duchowym i wskazaniu na potrzebę ciągłej pracy nad sobą i aktywnego udziału w formacji osobistej.

UWAGA - Na kolejne spotkanie zapraszamy 24.10.2017r,

BĘDZIE TO SPOTKANIE WYJAZDOWE - pojedziemy z życzeniami imieninowymi do ks Łukasza!!!

O szczegółach wspólnego wyjazdu będzie informował nasz lider - Jurek.

Z Panem Bogiem

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: Balba » 17 paź 2017, 21:32

Poproszę jakieś materiały nt. chciwości - dużo, dużo..... :D

Pozdrawiamy Was i Ks. Łukasza, z Bogiem.

hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: hubcia576 » 18 paź 2017, 15:46

Balba pisze:
17 paź 2017, 21:32
Poproszę jakieś materiały nt. chciwości - dużo, dużo..... :D
:lol: :lol: :lol:

hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA ŁUKÓW

Post autor: hubcia576 » 06 lis 2017, 12:13

Serdecznie zapraszamy 14.11.2017r – na spotkanie ogniska SYCHAR w Łukowie. Bierzemy udział we Mszy Św. w parafii pw. Brata Alberta o godz. 18-ej, po której spotykamy się na salce przyparafialnej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości