Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1098
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: Balba » 11 mar 2018, 10:25

NA NASZE WAKACJE ZAPRASZAMY SYCHAROWICZÓW I PRAGNĄCYCH KORZYSTAĆ Z POMOCY WSPÓLNOTY SYCHAR, WYŁĄCZNIE SAKRAMENTALNYCH MAŁŻONKÓW Z RODZINAMI, KTÓRZY ZDECYDOWANI SĄ ŻYĆ ZGODNIE Z CHARYZMATEM NASZEJ WSPÓLNOTY.

Kochani,
serdecznie zapraszamy na TURNUS W Dusznikach Zdroju (Góry Stołowe i Bystrzyckie) w terminie od 18 do 26 sierpnia 2018 r.


Miejsce: Klasztor Franciszkanów w Dusznikach Zdroju
ul. Podgórska 4 10, 57-340 Duszniki Zdrój
http://duszniki.franciszkanie.com/oferta/

Turnus organizowany jest przez ognisko Sycharu we Wrocławiu z małą pomocą innych Sycharków.
Kapłanem na naszym turnusie będzie ks. Grzegorz Kopij.

Liczba miejsc ogółem: 70

Koszty pobytu, tj. zakwaterowanie + wyżywienie:
osoby dorosłe i dzieci powyżej 14 lat – 520 zł
dzieci w wieku 11-14 lat – 400zł
dzieci w wieku 8-10 lat - 360zł
dzieci w wieku 5-7 lat – 240zł
dzieci do lat 4 bez opłat

Mamy dostęp do lodówki, czajnika i kubków. Brak dostępu do kuchni.
Rzutnika nie ma. W sali TV telewizor 50 cali oraz tablica szkolna na kredę.
Boisko do siatkówki, parking na 15 aut. Zakaz palenia ognisk - strefa
uzdrowiskowa. Jest miejsce na grilla.
Do dyspozycji: 2 jadalnie; 1 - 60 osób, 2 - 20 osób.
oraz sale TV ok. 40 osób, sala ping- pongowa - ok 30 osób, Bawialnia dla
dzieci wyposażona w materace i piankowe klocki.
Teren jest ogrodzony ale brama wjazdowa jest otwarta 24 h (brak możliwości zamknięcia)

Zaliczki w kwocie 100 zł od osoby będziemy oczekiwali do dnia 15 kwietnia.

W tym roku, ze względu na zmianę zasad ubezpieczania wprowadzonych przez towarzystwa ubezpieczeniowe, nie będziemy ubezpieczali nas grupowo. Prosimy o ubezpieczenie się indywidualne.


UWAGA: KAŻDY MUSI BYĆ ZGŁOSZONY NA ODDZIELNYM FORMULARZU, DZIECI TAKŻE!!!!

UWAGA: WAKACJE Z SYCHAREM SĄ BEZALKOHOLOWE!!!


Zapisy: przez formularz: http://formularz.sychar.org/wakacje_z_sycharem.html

awaga
Posty: 74
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:21
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: awaga » 11 mar 2018, 11:57

To wstępny plan pobytu w Dusznikach z propozycją dla osób ,których Jacek nie "porwie" w góry.Kudowa - Muzeum Zabawek, gdzie dzieci będą mogły własnymi rączkami zrobić i zabrać do domu zabawkę.

" Ranczo Panderoza" - jazda na kucykach.

Muzeum Papiernictwa", tam każdy chętny będzie sam wyrabiał papier na zeszyt do szkoły

Diabelska rynna" - bardzo długi tor saneczkowy letni.

Ekoexpres - z zamówioną przez nas trasą

" Safari" naszymi samochodami, bądź wynajętym autobusem.

Więcej już nie piszę , bo wcześniej obiecałam pakiet niespodzianek.

---

jacek-sychar
Posty: 6515
Rejestracja: 04 sty 2017, 17:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: jacek-sychar » 11 mar 2018, 13:19

Jak mówimy o wycieczkach górskich, to ja planuje następujące trasy:

Trasy na Duszniki 2018

1. Góry Bystrzyckie (na wschód wokół Dusznik)
Z ośrodka wychodzimy w lewo i dochodzimy do ul. Wojska Polskiego. Skręcamy w prawo i idziemy wzdłuż tej ulicy. Po około 800 m przechodzi ona w ul. Sprzymierzonych. Idziemy dalej jeszcze 200 m.
Dochodzimy do skrzyżowania z ulicami Sportową i Wiejską. Skręcamy w prawo w ulicę Wiejską. Pojawiają się znaki szlaku niebieskiego. Idziemy dalej wzdłuż tych szlaków. Dochodzimy do Rozdroża pod Nawojową. Tutaj zostawiamy szlak niebieski i idziemy dalej za znakami szlaku żółtego. W Bobrownikach Nowych zostawiamy znaki szlaku żółtego i po skręceniu w prawo w ul. Bobrownicką idziemy dalej wzdłuż drogi (asfaltowa, ale boczna, oznaczona jako szlak niebieski). Dochodzimy do znaków szlaku czerwonego. Idziemy dalej szlakiem czerwonym. Dochodzimy nim do schroniska Pod Muflonem, skąd możemy podziwiać panoramy na Duszniki. Ze schroniska szlakiem żółtym schodzimy bezpośrednio do naszego ośrodka.
3,35 h, 10,5 km, 15 GOT, 540 m podejścia i zejścia

2. Góry Bystrzyckie i Wzgórza Lewińskie (na zachód wokół Dusznik)
Z ośrodka wychodzimy w lewo i dochodzimy do ul. Wojska Polskiego. Skręcamy w lewo i idziemy szlakiem czarnym (początkowo razem ze szlakiem czerwonym). Przechodzimy przez Jamrozowi Polanę (znaną z tras narciarskich, ale to raczej zimą). Dochodzimy do drogi wojewódzkiej nr 389. Po przejściu około 300 m zostawiamy szlak czarny a skręcamy w prawo na szlak zielony (towarzyszy mu szlak żółty). Przechodzimy przez Kozią Halę i dochodzimy do Skrzyżowania nad Kozią Halą (najwyższy punkt wycieczki — 771 m n.p.m.). Tutaj zostawiamy szlak żółty a my idziemy dalej szlakiem zielonym, schodząc do Jawornicy (519 m n.p.m.). Gdy pojawią się znaki szlaku żółtego, to znaczy, że zaraz będziemy skręcać w prawo idąc szlakiem żółtym (pierwsza droga w prawo). Powolutku podchodzimy pod miejsce zwane Nad Przełęczą Polskie Wrota. Tutaj dochodzi z lewej strony szlak niebieski. Szlakami żółtym i niebieskim schodzimy do przełęczy Polskie Wrota (660 m n.p.m.). Tutaj zostawiamy szlak żółty, który odbija w prawo, a my idziemy dalej prosto szlakiem niebieskim. Dochodzimy do drogi krajowej nr 8. Ostrożnie, na pasach przechodzimy na druga stronę i zaraz odbijamy w lewo (drogowskaz na Zielone Ludowe 1,5 km). Idziemy pod górę. Gdy wyjdziemy z lasu szlak niebieski zaraz skręca w lewo, ale my idziemy prosto szlakiem czerwonym. To miejscowość Ludowe (675 m n.p.m.). Od tej pory już będziemy tylko schodzili w dół. Dochodzimy do Dusznik, przechodzimy przez Rynek i dochodzimy do naszego ośrodka idąc cały czas za znakami szlaku czerwonego.
4:35 h, 14,9 km, 20 GOT, 490 m podejścia i zejścia

3. Błędne Skały
Za zwiedzanie należy wnieść opłatę w wysokości (ceny z 2017 r.): bilet normalny 7 zł; bilet ulgowy 3 zł (z biletów ulgowych, po okazaniu legitymacji uprawniającej do zniżki, mogą korzystać: uczniowie szkół i studenci, emeryci i renciści, osoby niepełnosprawne, żołnierze służby czynnej).
Wstęp bezpłatny przewidziany jest dla:
1. dzieci w wieku do 7 lat,
2. osoby, które posiadają zezwolenie dyrektora parku narodowego na prowadzenie badań naukowych w zakresie ochrony przyrody,
3. uczniowie szkół i studenci odbywający zajęcia dydaktyczne w parku narodowym w zakresie uzgodnionym z dyrektorem parku narodowego – na podstawie odrębnego Zarządzenia Dyrektora Parku,
4. mieszkańcy gmin leżących w obrębie Parku i przylegających do niego: Kudowa Zdrój, Lewin Kłodzki, Szczytna oraz Radków, za okazaniem dokumentu potwierdzającego stałe zameldowanie,
5. przewodnicy górscy z uprawnieniami na Sudety, posiadający aktualne uprawnienia,
6. pracownicy Lasów Państwowych i parków narodowych, za okazaniem legitymacji służbowej lub dokumentu potwierdzającego zatrudnienie,
7. Posiadacze Karty Dużej Rodziny.
a) trasa krótsza
Dojazd samochodami do parkingu pod Błędnymi Skałami, cena za wjazd za samochód osobowy – 20 zł (ceny w roku 2017), 15 km, 27 minut. Ruch odbywa się w sierpniu wahadłowo od 8:00 do 18:00:
1. wjazdy na tzw. górne parkingi o pełnych godzinach do 15 min po pełnej godzinie;
2. zjazdy z górnych parkingów 30 minut po każdej pełnej godzinie do 45 minut po pełnej godzinie.

b) trasa dłuższa
Dojazd do miejscowości Karłów, 18 min, 11 km.
Samochody zostawiamy na parkingu płatnym niestrzeżonym.
Najpierw idziemy szlakiem niebieskim, obchodząc od zachodu Szczeliniec Wielki, najwyższy szczyt Gór Stołowych (919 m n.p.m.) i oczywiście podziwiając go. Dochodzimy do samotnej skały (Pod Pustelnikiem), gdzie zostawiamy szlak zielony prowadzący do Pasterki. My idziemy dalej szlakiem niebieskim. Z oddali podziwiamy Policke Steny i Broumovske Steny. Gdy dochodzimy do szlaku zielonego, skręcamy w lewo i idziemy od tej pory po znakach szlaku zielonego. Dość ostro schodzimy w dół. Dochodzimy do wyludnionej wsi Ostra Góra. Obecnie pozostały tylko obiekty wojskowe. Ostro podchodzimy pod górę. Po lewej ręce mijamy szczyt Ostrej Góry (720 m n.p.m.). Idąc szlakiem zielonym dochodzimy do wyjścia z labiryntu Błędnych Skał. Ponieważ ruch na nich odbywa się tylko w jednym kierunku, obchodzimy je szerokim i wygodnym chodnikiem. Przechodzimy przez Błędne Skały podziwiając te skalne ostańce. Dalej idziemy wzdłuż znaków szlaku czerwonego długim grzbietem Skalnika. Ten odcinek jest mało wymagający, raczej płaski. Dochodzimy do Rozdroża pod Ptakiem. Stąd trochę ostrzejszego zejścia i dochodzimy do drogi Stu Zakrętów (z Radkowa do Kudowy Zdroju). Idziemy ostrożnie po lewej stronie drogi do Karłowa na parking.
Około 4,40 h, 14 km, 18 GOT, 470 m podejścia i zejścia

4. Skalne ZOO
Dojazd samochodami do miejscowości Pasterka, 29 min, 16,3 km. Trasa miejscami trudna, ale piękna. Samochody zostawiamy pod schroniskiem PTTK.
Od parkingu przy schronisku Pasterka (dawna strażnica WOP) idziemy szlakiem niebieskim. Przekraczamy granicę państwa i zaraz spotykamy Machovsky Kriz. Od niego idziemy szlakiem czerwonym. Dochodzimy nim do szlaku żółtego. Tutaj skręcamy na niego w prawo. Podziwiamy skalne ZOO. Po dojściu do końca szlaku żółtego skręcamy w lewo na szlak zielony. Trasa jest bardzo krótka. Można tutaj przedłużyć trasę z tego punktu na Korunę – skręcamy w zielony w prawo, a po dojściu do żółtego jeszcze raz w prawo, do punktu widokowego, a następnie wracamy tą samą trasą do tego miejsca; z postojem 10 min. będzie to tam i z powrotem 1h, 3 km) Nim dochodzimy zaraz do szlaku czerwonego, ale przecinamy go i idziemy dalej szlakiem żółtym. Podziwiamy kolejne ostańce. W pewnym momencie szlak odbija na Junacką Vyhlidke. Koniecznie tam idziemy, żeby podziwiać panoramę Szczelińca Wielkiego i na inne piękne skały. Droga raz wznosi się, raz opada, dopiero pod koniec drogi szlakiem żółtym ostro schodzi w dół. Dochodzimy do szlaku czerwonego i niebieskiego. Skręcamy w lewo i idziemy wzdłuż tych znaków do Machovskiego Kriza. Stąd znaną już trasą wracamy do pasterki.
Jest możliwość wejścia z Pasterki na Szczeliniec Wielki.
Około 3h25’, 11 km, 15 GOT, 367 m podejścia i zejścia
Po dodaniu proponowanego odcinka: około 4h15’, 14 km, 18 GOT, 460 m podejścia i zejścia

5. Szczeliniec Wielki, Wambierzyce i Kaplica Czaszek w Czermnej
Dojeżdżamy do Karłowa, 18 min, 11 km. Samochód zostawiamy na parkingu płatnym niestrzeżonym.
Szlakiem czerwonym (i żółtym) idziemy w kierunku Szczelińca Wielkiego, którego nie można nie zauważyć. Na początku muszą bardzo uważać rodzice małych dzieci (większych też), bo idziemy wzdłuż szeregu budek sprzedających różne badziewie (to znaczy pamiątki i nie tylko). Gdy dojdziemy do szlaku żółtego, to dalej nim wchodzimy ostro po schodach. Dochodzimy do wejścia do labiryntu Szczeliniec Wielki. Wstęp płatny tak jak do Błędnych Skał. Na początku labiryntu znajduje się schronisko, do którego nie ma żadnej drogi wjazdowej (towary wciągane są linowym wyciągiem towarowym). Obok schroniska taras widokowy na Policke Steny i Broumovske Steny. Dalej labirynt skalny. Tego nie można opowiedzieć. To trzeba zobaczyć wraz z Piekiełkiem, Fotelem Pradziada i Tarasami Widokowymi). Na Szczelińcu Wielkim obowiązuje ruch jednokierunkowy. Wychodzimy z labiryntu i schodzimy oddzielnym zejściem do Karłowa. Ostatni odcinek jest wspólny z podejściem.
Około 1h15’, 3,5 km, 4 GOT, 221 m podejścia i zejścia
W rzeczywistości czas przejścia jest zdecydowanie dłuższy, gdyż dużo czasu zajmuje podziwianie widoków i robienie zdjęć lub selfie.
Po zejściu jedziemy samochodami do Wambierzyc drogą Stu Zakrętów, 22 min, 17,5 km. Tutaj zwiedzamy Bazylikę Mniejszą, Sanktuarium Matki Bożej Wambieżyckiej Królowej Rodzin. Możemy również zobaczyć ruchomą szopkę. Czynna od 9 do 18. Ceny biletów: 8 zł – normalny; 6 zł - ulgowy dla emerytów, rencistów i studentów; 4 zł - ulgowy dla dzieci i młodzieży od 3 do 18 lat.
Samochodami jedziemy z Wambierzyc do Kudowy Zdroju, jedziemy Drogą Stu Zakrętów, 42 min, 30 km.
W Kudowie Zdroju — Czermnej zwiedzamy kaplicę czaszek.
Otwarta: w godz. od 9:30 do 13:00 oraz od 14:00 do 17:30, opłata za zwiedzanie: bilet normalny 5 zł, ulgowy 2,5 zł.

6. Skalne Grzyby
Dojazd samochodem na parking w miejscowości Batorówek (parking niepłatny, niestrzeżony), 16 min, 11 km
Z parkingu idziemy na północ szlakami żółtym i niebieskim. Po około 500 m szlak żółty odbija w prawo. Idziemy szlakiem żółtym. Dochodzimy do Skalnych Grzybów. Idziemy cały czas szlakiem żółtym, aż dojdziemy do szlaku czerwonego. Skręcamy w prawo na szlak czerwony. W pewnym momencie pojawi się początek znaku niebieskiego. Skręcamy na ten szlak. Po chwili kończy się on i dochodzimy do szlaku zielonego. Skręcamy w lewo i idziemy szlakiem zielonym. Po prawej stronie będą się pokazywać panoramy Wambierzyc. Dochodzimy do szlaku niebieskiego i skręcamy w lewo na niego. Po chwili dochodzimy do Sroczego Zakrętu. Tutaj chwile odpoczywamy, żeby podziwiać panoramy. Dalej idziemy szlakiem niebieskim. Ponieważ szlak prowadzi skrajem Drogi Stu Zakrętów, uważamy, bo ruch nieraz jest bardzo duży. Dochodzimy do pierwszego parkingu. Tutaj skręcamy w lewo (na parking). Pojawiają się znaki szlaku czerwonego. idziemy nim prawie 4 km. Pojawi się szlak niebieski odchodzący w lewo, od tego miejsca wracamy chwilę szlakiem, którym już szliśmy, aż przetniemy szlak żółty. Tutaj idziemy dalej szlakiem czerwonym aż do szlaku niebieskiego. Skręcamy w niego w prawo. Pojawi się szlak żółty, czyli zbliżamy się do parkingu.
3h45’, 13,5 km, 14 GOT, 301 m podejścia i zejścia

Jest możliwość również pojechania do Skalnego Miasta w Adrspach. Dojazd około 1 h. Bilety wstępu 70 kc, dzieci (od 6 lat), młodzież i emeryci 35 kc, bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) 170 kc. Możliwość rejsu po skalnym jeziorku 50 kc. Parking za samochód osobowy100 kc.
Zamiast Skalnego Miasta można odwiedzić (a bliżej Dusznik i za darmo) Hejdę – górę położoną poza szlakami i drogami. Jest to niezwykły labirynt mniejszych i większych skałek porośniętych lasem. Ma powierzchnię chyba poniżej 0,1 km2. Można zaparkować samochody za darmo koło miejscowości Lachov (50.578082, 16.194057), ok. 41 km (45 min. jazdy) od naszego noclegu w Dusznikach. Można tam spędzić cały dzień, warto wziąć prowiant. Sądzę, że po jednym takim dniu przynajmniej młodsza część ekipy będzie chciała tam wrócić jeszcze raz. Na pewno Hejda jest znacznie ciekawsza, niż Błędne Skały.

Mogą być też dłuższe trasy, np. przez Twarde Źródło i schronisko Orlica (szlaki żółty, niebieski, zielony, czerwony) – bez dojazdów, niespełna 7h, 23 km, 29 GOT, 750 m wejścia i zejścia.

Pamiętajmy, że każdy na wycieczkę idzie sam, na swoją odpowiedzialność. Nie mamy przewodnika i te wycieczki są indywidualne.
Można po prostu iść za mną. To jest tylko moja propozycja tras. Oczywiście zmiany mogą być, w zależności od pogody, możliwości uczestników czy naszych chęci.

rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: rak » 12 mar 2018, 16:49

rozumiem z wcześniejszych informacji, że zapisy będą koło 18 marca i każda osoba osobno wypełnia formularz...

Formularzy jeszcze nie widziałem, ale można jakoś zapenić sobie wspólny pokój dla małżeństwa w trakcie zapisów, w ramach oczywiście dostępności?

Drugie pytanie, dotyczącej środków transportu, dużo proponowanych tras wymaga dojazdu, będzie jakiś organizowany, czy trzeba sobie wynająć jakiś samochód?
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen

jacek-sychar
Posty: 6515
Rejestracja: 04 sty 2017, 17:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: jacek-sychar » 12 mar 2018, 16:52

Rak

Małżeństwa sakramentalne mają pierwszeństwo w otrzymaniu pokoju razem. :D

Staramy się jakoś zawsze dogadać i jeździmy naszymi samochodami. Jak ktoś nie ma samochodu, to stara się uśmiechnąć do kogoś z samochodem.
Jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby ktoś z powodu braku samochodu nie pojechał na wycieczkę.

rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: rak » 12 mar 2018, 17:05

super Jacku,

może i tak będziemy musieli wynająć, ale jak nie będzie trzeba to nie będziemy brali;)
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1098
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: Balba » 15 mar 2018, 10:17

Balba pisze:
15 mar 2018, 10:16
Kochani,
w niedzielę 18 marca o g. 10 rozpoczniemy zapisy na wakacje z Sycharem.

Formularz pojawi się wówczas na forum w temacie Wakacje z Sycharem 2018 oraz w tematach poszczególnych turnusów.

Zgłoszenia wysłane przed g. 10 nie będą uwzględniane.

jacek-sychar
Posty: 6515
Rejestracja: 04 sty 2017, 17:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: jacek-sychar » 18 mar 2018, 10:05

Formularz już jest - w pierwszym poście :-)

Noemi
Posty: 1088
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:10
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: Noemi » 18 mar 2018, 10:34

Jacku, już nie mogę się doczekać wypraw w góry. pozdrawiam Ela

jacek-sychar
Posty: 6515
Rejestracja: 04 sty 2017, 17:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: jacek-sychar » 18 mar 2018, 10:43

Cieszę się. :D

Ja w ramach treningu w ten piątek wybieram się na Ekstremalną Drogę Krzyżową.
Mam nadzieję, że dojdę.

711alcedo
Posty: 380
Rejestracja: 04 lut 2017, 23:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: 711alcedo » 18 mar 2018, 14:55

Zapisani
Ela ja też już tuptam ;-)

rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: rak » 19 mar 2018, 12:21

jacek-sychar pisze:
18 mar 2018, 10:43
Ja w ramach treningu w ten piątek wybieram się na Ekstremalną Drogę Krzyżową.
Mam nadzieję, że dojdę.
Powodzenia!

Też się wybieramy w ten piątek. 40 km w nocy z krzyżem na plecach, to niezła rozgrzewka ;)
Całkiem ciekawy początek weekendu...
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen

motylek9
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2017, 20:28
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: motylek9 » 19 mar 2018, 14:35

Hola, hola Duszniki to enklawa piękna ciszy, pokoju i spokoju.
To miejsce do podziwu i zadumy .
Zatem moi kochani "wspinacze" szanuję Was bardzo, ale zapraszam i na taki " czas" w Dusznikach.

awaga
Posty: 74
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:21
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: awaga » 19 mar 2018, 14:38

Bardzo przepraszam, poprzedni wpis poszedł z Eli ( motylek9) komputera.
Elu przepraszam Cię , ale myślę ,że Ty pomimo, że tego nie napisałaś , to podpiszesz się pod moimi słowami.

motylek9
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2017, 20:28
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - Duszniki Zdrój 18-26.08.2018 r.

Post autor: motylek9 » 19 mar 2018, 16:03

:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość