FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Moderator: Moderatorzy

Karolina81
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2018, 10:20
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Karolina81 »

Witam serdecznie wszystkich!
czy są osoby z okolicy Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, które wybierają się na I turnus do Szczyrku? zastanawiamy się na wynajęciem busa na dowóz i przywóz. Kochani zgłaszajcie się - we wspólnych działaniach siła i ekonomia! łatwiej coś znależć dla grupy! czekam na odp. od Was!
KefaSznaczySkała
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: KefaSznaczySkała »

Drodzy Sycharowicze, którzy zapisali się na II turnus - sprawdźcie proszę swoje skrzynki pocztowe. Potwierdzenia + informacje dodatkowe zostały wysłane dzisiaj po godzinie 19:00

Po zaksięgowaniu zadatków prześlemy wszystkim kolejne informacje i będziemy zbierać chętnych, którzy chcą wynająć instruktora.
Pytania prosimy przysyłać na maila, z którego otrzymaliście potwierdzenia.
Pa...aa
Bogusia
Posty: 72
Rejestracja: 16 lut 2018, 12:51
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Bogusia »

Witajcie... Chciałam spytać czy na II turnusie, planowany jest przyjazd młodzieży w wieku 14-16 lat jeżdżących już na nartach?
Ja osobiście słabo jeżdżę, i zależało by mi, żeby syn miał towarzystwo do jazdy.
" Wymagajcie od Siebie, choćby Inni od Was nie wymagali " Jan Paweł II

"Przestań pozwalać by ludzie, którzy robią dla Ciebie tak mało, mieli tak duży wpływ na Twoje myśli, uczucia, emocje" Złote myśli.
Marko42
Posty: 12
Rejestracja: 28 wrz 2017, 22:15
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Marko42 »

Są jeszcze miejsca na oba turnusy ?
Marko42
Posty: 12
Rejestracja: 28 wrz 2017, 22:15
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Marko42 »

II turnus do Szczyrku - jadę z pomorskiego. Mogę do kogoś się doczepić , w ostateczności będę miał miejsca, jeśli nie doczepię się do nikogo :-) Zapraszam do kontaktu
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Nirwanna »

Marko42 pisze: 11 gru 2018, 15:11 II turnus do Szczyrku - jadę z pomorskiego. Mogę do kogoś się doczepić , w ostateczności będę miał miejsca, jeśli nie doczepię się do nikogo :-) Zapraszam do kontaktu
Marco - odbierz priva.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Jedna
Posty: 11
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:48
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Jedna »

Zapisałam się, choć nie mam pojęcia, czy będzie ktoś znajomy i czy ktoś nauczy nas jeździć na nartach :oops:
jacek-sychar

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: jacek-sychar »

Latem w górach łatwiej, bo nie trzeba wybierać między trekkingiem a nartami? :lol:
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Balba »

Jedna - instruktor z chęcią Was nauczy :D
KefaSznaczySkała
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: KefaSznaczySkała »

Jedna - ja bym nie liczył na naukę przez "kolege" czy "koleżankę". Trochę zajmowałem się organizacją szkoleń i wiem, że znajomi (jeśli nie mają legitymacji instruktorskiej) mogą w prosty sposób zaprowadzić Cię na ostry dyżur ortopedyczny. Nie mówiąc już o kalectwie na całe życie (np. zerwane więzadła kolanowe i założony gips...) Mając wpłaty zadatków bedziemy pytać się uczestników czy chcą aby im zorganizować instruktora. Dla grupy bedzie taniej.
KefaSznaczySkała
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: KefaSznaczySkała »

Kochani, przypominam o wpłatach zadatków.

Druga sprawa: pamiętajcie, że pokoje są wieloosobowe, więc aby wszyscy chętni mogli pojechać, bedziemy przydzielać pokoje wg. zasady dwie panie z dziećmi tej samej płci w jednym pokoju. To samo dotyczy panów i ich dzieci.

Trzecia sprawa: diety. Kuchnia nie jest w stanie wyżywić osoby z dietą bezglutenową. Będzie jednak do dyspozycji kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchnia gazowa trzy palnikowa, garnki, zastawa itd.)

Resztę informacji doślemy mailem ale tylko tym osobom, które wpłaciły zadatki. Dopilnujcie tego proszę.
Pa...aaa
monwa
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2018, 21:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: monwa »

II turnus Szczyrk, jadę z synem 5lat. Oboje nie umiemy jeździć na nartach- chętnie się nauczymy z instruktorem- wspólnie z Kimś bedzie ekonomiczniej 😉
Mery
Posty: 13
Rejestracja: 11 lut 2018, 15:41
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: Mery »

Witam.czy są jeszcze miejsca dla terminu Śląska dwa mnie i córki?
KefaSznaczySkała
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: KefaSznaczySkała »

monwa - wszystkie zgloszenia checi udziału w szkoleniu narciarskim/snowboardingowym prosze wysylajcie na maila, z którego otrzymaliście potwierdzenie zapisania się. Także osoby z listy rezerwowej.
Podajemy takie dane:
1. Narty czy snowboard
2. Poziom jazdy: ( NIGDY NIE JEŹDZIŁEM ) lub ( SŁABO JEŻDŻĘ – ile lat jeżdżę?)
3. Wiek osoby zainteresowanej.
Np. „ JAN KOWALSKI / narty / lat 10 / ( SŁABO JEŻDŻĘ od 2 lat)

Pamietajcie: jedziecie w góry, tam warunki są inne niż na nizinach.
Sprawdzajcie komunikaty pogodowe i drogowe.
Bardzo wazne informacje znajdziecie tutaj: http://beskidy.gopr.pl/csr-szczyrk/

Dla zamierzających jeździć na stokach: wykupcie ubezpieczenie typu Ski!, poprawiajcie kondycje poprzez więcej ruchu, nie zapominajcie o przysiadach, intensywnych spacerach i wchodzeniu po schodach. Mięśnie nóg muszą czuć się zmęczone :D

Dużo zdrowia i radości z zimy. Paa...aaaaa
KefaSznaczySkała
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: FERIE ZIMOWE SYCHAR 2019

Post autor: KefaSznaczySkała »

Mery - nie ma już miejsc na liście podstawowej, ale nie wszyscy wpłacili zadatki.
Doradzam zatem wypełnienie formularzy dla Ciebie i dzieci. Lista rezerwowa jest krótka, więc być może się załapiecie :)
ODPOWIEDZ