Wakacje z Sycharem - ORLINKI 3-14.08.2017

Moderator: Moderatorzy

hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - ORLINKI 3-14.08.2017

Post autor: hubcia576 » 29 sie 2017, 11:41

Hej. Ja wczoraj, po powrocie z pracy, zaliczyłam zachowanie - matki, której nic nie pasuje i wszystkiego się czepia :oops: Syn mi to szybko ładnie nazwał :roll: Oj, mam nad czym pracować :!: :idea:

Okruszynka
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2017, 9:22
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - ORLINKI 3-14.08.2017

Post autor: Okruszynka » 03 wrz 2017, 23:58

gosiakasia - brawo!!! Tak się ucieszyłam, jak zobaczyłam twój wpis, bo to, że czujesz co czujesz, to jest wymierny efekt naszej pracy warsztatowej (i pewnie jakiejś Twojej wcześniejszej też)! A że dla Twojego otoczenia może to być niewygodne, to inna sprawa... Ten etap jest trudny, jednak nie ma dobrych relacji z innymi ludźmi bez dobrej relacji z samym sobą, a to się zaczyna od uczuć. Dopiero jak je znamy, czujemy, możemy sobie poobserwować: czy myśli, które są źródłem tych uczuć, to adekwatna interpretacja obecnej rzeczywistości, czy raczej skutek jakichś wcześniejszych doświadczeń, np. zranień z dzieciństwa? I wtedy możemy ewentualnie zmienić myślenie na bardziej prawdziwe (a za tym pójdzie pewnie zmiana uczuć) - albo nie zmieniać nic i już. Ale najważniejszy jest ten pierwszy krok: odczytanie uczucia, czyli smsa od Pana Boga. On przecież nie udaje, nie zmyśla, nie kombinuje... gosiakasia,trzymaj się mocno, z Panem Bogiem :D

Okruszynka
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2017, 9:22
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - ORLINKI 3-14.08.2017

Post autor: Okruszynka » 11 paź 2017, 20:42

Kochani, zaświadczenia dla absolwentów warsztatów w Orlinkach pojadą do Porszewic! Te, które jeszcze nie zostały odebrane w Łukowie we wrześniu (oprócz jednego, w którym był błąd w nazwisku - ta osoba wie, że to o nią chodzi; przepraszam, czekam jeszcze na pieczątkę Centrum!). Wprawdzie ja się do Porszewic niestety nie wybieram, ale weźmie je ktoś z warszawskiego Sycharu i będzie rozdawał. Te, które do mnie wrócą, wyślę pocztą. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

Okruszynka
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2017, 9:22
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - ORLINKI 3-14.08.2017

Post autor: Okruszynka » 24 paź 2017, 7:04

Kochani, przepraszam - jednak się nie udało, ta osoba, która wzięła zaświadczenia, nie pojechała do Porszewic. Drugie podejście będzie w ten weekend na Górze Św. Anny i mam nadzieję, że już teraz się uda! Pozdrowionka :)

Okruszynka
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2017, 9:22
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Wakacje z Sycharem - ORLINKI 3-14.08.2017

Post autor: Okruszynka » 03 gru 2017, 18:20

Zaświadczenia są w drodze do Was, Pocztą Polską :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości