Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Moderator: Moderatorzy

Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

Cieszę się s_zona!!!

Niedługo zbliża się 23 czerwiec, zamierzam być na nabożeństwie przez wstawiennictwo św. Ojca Pio i Eucharystii, tak że ten ;) sami rozumiecie, warto powierzyć intencje na skrzynkę intencjepio@wp.pl
Zachęcam do przesyłania intencji i jak kto może to do uczestnictwa.
Coraz więcej nas się modli codziennie dziesiątką różańca o 21.00 (o czym wspominałam we wcześniejszym poście), tak że ten, zachęcam dołączyć do nas.
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
Utka2
Posty: 222
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:47
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Utka2 »

A ja też będę, a i owszem :) W pięknym, jedynym w Polsce, miasteczku Ruchu Focolare - Mariapoli Fiore.

Odprawiał będzie mój zaprzyjaźniony ksiądz, więc westchniemy razem :)
Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

Utka, cieszę się bardzo. Fajnie, że ktoś zdalnie będzie się łączył z nami duchowo i będzie z nami jednomyślnie na modlitwie. Też tak często robię. Tak się rozwija nauka, a jeszcze teleportacji nie ogarnęli. Przydałaby się czasem, a nawet często. :lol:
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

Słuchajcie, całą wspólnotę Sychar powierzyłam, wszystkie małżeństwa i ich dzieci przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Nirwanna »

Bóg Ci zapłać, Dobra i Dzielna Kobieto :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: s zona »

Metanoja ,
toz zawalilam dzisiaj moj Apel . Dostalam wizje powaznej operacji i zajelam sie rzeczami ,ktore nic nie wniosly ,zycie ciagle weryfikuje moja naiwnosc ....ale pytanie co ,jesli nie uda sie o 21h ,mozna pozniej ,czy tak ,jak z NP?
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: s zona »

Metanoja1 pisze: 23 cze 2018, 21:13
s zona pisze: 20 cze 2018, 21:46 Metanoja ,
mysle nad tym ,zeby wejsc w " struktury " ale o 21 mam Apel z Czestochowy - do 21h15 jest bezposrednia transmisja z Tv Trwam .
Ojcu Pio jestem szczegolnie wdzieczna ,ale godzina jest ta sama .Nwm , jak moge to polaczyc ...
A swoja droga ciekawa jestem komu jeszcze z naszych Paralitykow sie polepszylo ?:)
Metanoja, jeszcze raz Bog zaplac za modlitwe :D
skrobne cos na skrzynkę intencji czyli intencjepio@wp.pl
S_zona, myślę, że spokojnie możesz to połączyć z Apelem, bo tam też się odmawia 10=tkę różańca o ile się nie mylę. Ja napiszę bratu Edwardowi, że Ty powierzasz te intencje podczas Apelu Jasnogórskiego, bo nie chcesz z tego zrezygnować.
Przenioslam z innego watku , zeby byla ciaglosc :)
Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

S_zona, ja mam nastawiony alarm w telefonie. :mrgreen:
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

Stworzyłam przypominajkę i zachętę, oto ona:


UWAGA!! PILNE!!
Odkryto słabą stronę Pana Boga!!!
Tą najsłabszą stroną jest Jego Serce!!

Z tej racji ogłaszamy

CYKLICZNE WYDARZENIE MODLITEWNE

TERMIN WYDARZENIA:
19.07.2018 godz. 21.00

CEL:
Należy ująć Pana Boga za Jego Serce

ORGANIZATOR:
Duch Święty 🕊️ i Brat Edward Kryger (opiekun duchowy wspólnoty, kapłan)

PATRONAT:
Św. Ojciec Pio

UCZESTNICY:
mile widziane osoby o prostych sercach, potocznie "prostaczkowie" a także osoby chcące takimi zostać

ZGŁOSZENIA:
prosimy kierować do Brata Edwarda smsem

CZAS TRWANIA WYDARZENIA:
3 minuty

ZASADY:
Należy odmówić 1 dziesiątkę Różańca w intencjach powierzonych przez wstawiennictwo św Ojca Pio

Osoby, które ujmą Pana Boga za Jego Serce, otrzymają nagrodę w postaci ŁASK BOŻYCH, która natychmiast przekazana zostanie przelewem (w chmurze) do serc tych, za których się wstawiali. W przypadku nie odebrania nagrody, przelew zostaje skierowany do innych odbiorców, wg. upodobania Stwórcy.

KOLEJNE EDYCJE WYDARZENIA:
codziennie o tej samej porze

ZACHĘCAM DO UDZIAŁU!!!!
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

Hejka kochani!!!
Jeszcze się z Wami nie dzieliłam tym, co mnie się przydarzyło. Dzieliłam się na fejsie :lol: Tylko on mi działał, ale teraz się przeglądarka sama naprawiła, więc dzielę się również z Wami.

Jeśli kogoś poruszy to świadectwo, proszę niech się chociaż raz pomodli 1 dziesiątką różańca św. w intencjach powierzonych przez wstawiennictwo św Ojca Pio o godzinie 21.00 (szczególnie za naszych paralitykow), będę wdzięczna. Jak się ktoś zdecyduje, to proszę wysłać smsa (numer 664 142 114) do naszego opiekuna duchowego brata Edwarda o treści np. wystarczy wkleić :
Witam, otrzymałam/łem numer do Pana od Danusi Cz. i dziś o 21.00 dołączam do akcji ująć Pana Boga za Serce. Pozdrawiam. Podpis

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ MODLITWĘ
Wklejam świadectwo swoje:

Chcę Wam napisać co mi się zdarzyło.
Otóż historia ma początek w maju, kiedy czułam się jak staruszka gdyż byłam w trakcie bardzo obciążającego leczenia. Razu pewnego zaczepiła mnie w centrum handlowym pewna Pani i poprosiła o wsparcie finansowe na zakup leków bo choruje na cukrzycę. Ja tą panią kompletnie zignorowałam, jeszcze w sercu podejrzewając ją o oszustwo. Czyli zachowałam się jak ten kapłan czy lewita "zobaczył go i minął". To mi jednak nie dało spokoju, że tak się zachowałam i w sercu czułam, że źle postąpiłam, ale też pragnęłam wyciągnąć z tego wnioski wreszcie na przyszłość. Za tamtą Panią się jakiś czas modliłam, bo co mi zostało... I postanowiłam pójść na układ z Panem, że jeśli mam nie ignorować osób które czegoś ode mnie chcą, to pójdę za tym głosem i zaufam, że to Pan w jakimś celu stawia je na drodze.
I w czerwcu zaczepiła kolejna Pani mnie spłakana na ulicy prosząc o pomoc. Była to osoba z wypisem ze szpitala, której zmarła córka a ona dość że schorowana, to jeszcze na wychowaniu pozostały jej wnuki teraz. Udzieliłam jej wsparcia i wzięłam nr telefonu do niej, gdyż stwierdziłam jakoś, że warto się nią za jakiś czas zainteresować. Po jakimś czasie zadzwoniłam do niej i znowu przydało się moje doraźne wsparcie w zorganizowaniu przeprowadzki do innego socjalnego mieszkania. Pani też powiedziała że szuka kogoś kto by z nią zamieszkał bo potrzebuje opieki w razie padaczki 24h/dobę (wnuki w między czasie oddała do domu dziecka). Ja stwierdziłam że bez szans, bo przecież nikt z nią nie zamieszka, bo ta Pani nie zapłaci nic bo jej nie stać, a z kolei przecież człowiek musi z czegoś żyć i na siebie zarobić.
Teraz jest lipiec, jestem z dziećmi na wakacjach na drugim krańcu Polski. Z głupia frant wysłałam koleżance smsa z prośbą czy by nie zechciala dołączyć do modlitwy regularnej 10 różańca o 21.00 w intencjach powierzonych przez wstawiennictwo św Ojca Pio. Ta koleżanka zareagowała tak że jest z nią bardzo źle, że chętnie dołączy i prosi o modlitwę bo trafiła do szpitala psychiatrycznego (wyprowadziła się z domu rodzinnego do schroniska, tam się napatrzyla na tyle agresji, że rady nie dała). Więc ja mówię to co ty zrobisz jak ze szpitala wyjdziesz. Ona mówi że nie ma pojęcia gdzie się podzieje. Do domu z jakiegoś powodu (nie wnikam) nie wróci. I wyobraźcie sobie, że wtedy mi na myśl przyszła tamta Pani. Jestem zdumiona tym, że Bóg jest tak wspaniały. Już na drugi dzień, poprzez moją wyłącznie zdalną interwencję, Bóg załatwił dwie wielkie sprawy, dach nad głową dla koleżanki i opiekę dla tej Pani. To jest niesamowite. A przecież mogłam nie wziąć telefonu od tamtej Pani i stwierdzić że pomogę jej tylko raz i styknie. Ale Bóg chciał inaczej a ja poszłam za wewnętrznym głosem wtedy. I Bóg mnie nauczył tak jak prosiłam o lekcję, że nie wolno ignorować nikogo, bo On chce działać jakby metodą naczyń połączonych. Ja jestem bardzo zdumiona tym, jak Bóg działa. I to też wniosek taki, że można niechcący bardzo sprzeciwić się woli Bożej i w ogóle nie być tego świadomym.
To nie jest przypadek, że spotykamy tą lub inną osobę, Bóg widocznie posyła jednych do drugich, aby im pomóc, choć nie zawsze wszystko mozna od razu zrozumieć, a co gorsze to stracić szansę pomocy Jezusowi w tej konkretnej osobie.


Pozdrawiam i kocham Was niezmiennie, modląc się za Was.

Pojawiam się i znikam. 8-)
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
jacek-sychar

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: jacek-sychar »

Metanoja

Często widzimy, jak telefon (szczególnie komórkowy) może być powodem do zadawania bólu i szerzenia zgorszenia. Ilu z nas tego doświadczyło. :?
Ale okazuje się, że może być również środkiem czynienia dobra.

Chwała Panu!
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Nirwanna »

Metanoja, chwała Panu! :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

Witajcie, w tym miesiącu przez wstawiennictwo św. Ojca Pio 23 września modlimy się za kapłanów!
Oczywiście na maila intencjepio@wp.pl można powierzać wszystkie intencje, bo są omadlane codziennie.
Jeśli chcecie by 23 września pomodlono się w intencji jakiegoś kapłana, to zachęcam do składania na tę skrzynkę również. Najlepiej jest sformułować intencję podając imię kapłana i o co konkretnie prosimy Boga za niego, one będą wyczytywane (tylko zaznaczyć proszę, że intencja za kapłana)
Zachęcam!
Pozdrawiam i modlę się za Was!
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: s zona »

:D
Metanoja1 pisze: 19 lip 2018, 15:02 Stworzyłam przypominajkę i zachętę, oto ona:


UWAGA!! PILNE!!
Odkryto słabą stronę Pana Boga!!!
Tą najsłabszą stroną jest Jego Serce!!

Z tej racji ogłaszamy

CYKLICZNE WYDARZENIE MODLITEWNE

TERMIN WYDARZENIA:
19.07.2018 godz. 21.00

CEL:
Należy ująć Pana Boga za Jego Serce

ORGANIZATOR:
Duch Święty 🕊️ i Brat Edward Kryger (opiekun duchowy wspólnoty, kapłan)

PATRONAT:
Św. Ojciec Pio

UCZESTNICY:
mile widziane osoby o prostych sercach, potocznie "prostaczkowie" a także osoby chcące takimi zostać

ZGŁOSZENIA:
prosimy kierować do Brata Edwarda smsem

CZAS TRWANIA WYDARZENIA:
3 minuty

ZASADY:
Należy odmówić 1 dziesiątkę Różańca w intencjach powierzonych przez wstawiennictwo św Ojca Pio

Osoby, które ujmą Pana Boga za Jego Serce, otrzymają nagrodę w postaci ŁASK BOŻYCH, która natychmiast przekazana zostanie przelewem (w chmurze) do serc tych, za których się wstawiali. W przypadku nie odebrania nagrody, przelew zostaje skierowany do innych odbiorców, wg. upodobania Stwórcy.

KOLEJNE EDYCJE WYDARZENIA:
codziennie o tej samej porze

ZACHĘCAM DO UDZIAŁU!!!!
Metanoja - Bog zaplac za Akcje :)
U mnie troche to trwalo - ale dzisiaj chce zaczac - dzieki Ci Sw O Pio :D

ps Dzisiaj swoja rocznice slubu obchodzi nasza Kasedo - oby O Pio ,ktoremu zawierzyla swoje malzenstwa prowadzil ,dodawal sil i byl ostoja w trudnych chwilach ....
Metanoja1
Posty: 103
Rejestracja: 01 lut 2017, 14:51
Płeć: Kobieta

Re: Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!

Post autor: Metanoja1 »

S zona, zaczynaj!
Brat Edward wyjątkowo do czwartku włącznie nie będzie odpisywał błogosławieństwa! Ale potem znowu wróci do tej praktyki.
Pozdrawiam serdecznie
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. (Rz 8,28)
ODPOWIEDZ