Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Dziękuję za wszelkie łaski, proszę o modlitwę w intencji odczytywania i wypełniania WOLI BOŻEJ w moim życiu. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA TWOJA, PANIE, A NIE MOJA.
Ewula
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2018, 23:55
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ewula »

Witam,
To mój pierwszy Sycharowski krok,
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o Światło Ducha Świętego dla Niego i za nasze małżeństwo, które wierzę, że jest do uratowania. Bóg zapłać.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 30 grudnia 2018 do 4 stycznia 2019 r., modlimy się w intencjach Marcina1993, Iwonki, Noemi, Marzeny6745, MKPINS, Ali40 i s_zony:
marcin1993 pisze: 18 gru 2018, 4:16 Proszę o modlitwę. O łaskę przebaczenia mojej żony, o przetrwanie naszego małżeństwa w tym ciężkim kryzysie. Jezu ,Ty możesz wszystko ,Tobie oddajmy nasze prośby. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
iwonka pisze: 19 gru 2018, 20:31 Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Noemi pisze: 24 gru 2018, 1:17 Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo w dniu 34 rocznicy ślubu o możliwość porozumienia i Boże prowadzenie
Marzena6745 pisze: 24 gru 2018, 12:53 Proszę o modlitwę za mnie, mojego męża, nasze małżeństwo. Niech się objawi Chwała Ojca, Syna i Ducha Świętego.
Bóg zapłać
MKPINS pisze: 25 gru 2018, 16:18 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ala40 pisze: 25 gru 2018, 19:59 Proszę o modlitwę za mojego męża o Jego nawrócenie Bóg zapłać
s zona pisze: 25 gru 2018, 23:02 Dziekuje Ci Boze za wszystkich ludzi ,ktorymi mnie otaczaczasz ..
Prosze nadal o Prowadzenie Ducha Sw dla naszej rodziny w 2019 Roku .
Bog zaplac .
Na świecie było [Słowo],
a świat stał się przez Nie,
lecz świat Go nie poznał.
Przyszło do swojej własności,
a swoi Go nie przyjęli.
Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli,
dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi,
tym, którzy wierzą w imię Jego -
którzy ani z krwi,
ani z żądzy ciała,
ani z woli męża,
ale z Boga się narodzili.
A Słowo stało się ciałem
i zamieszkało wśród nas.
I oglądaliśmy Jego chwałę,
chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca,
pełen łaski i prawdy.
(J 1, 10-14)
W przyszłym tygodniu będziemy się modlić w intencjach Enbe i Ewuli.
renap2
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2018, 23:56
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: renap2 »

Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o uwolnieni męża Grzegorza z nałogu alkoholowego o nawrócenie dla niego i nie odrzucanie mnie, mojej pomocy i mojej miłości. Przez całą wigilię, święta pił :( oddał obrączkę, nie chce rozmawiać. Mamy dwóch nastoletnich synów, którym nie poświęca czasu, a teraz też ojca potrzebują. Zamknął się w swoim świecie z butelką Tylko Bóg nas może uratować. Serdeczne Bóg zapłać za każde westchnienie
mika0806
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:20
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mika0806 »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i uratowania mojego małżeństwa.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Grzegorza.
Marta
MirMur
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2018, 18:51
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MirMur »

Moi Drodzy, za tydzień (7 stycznia) czeka mnie pierwsze rozprawa rozwodowa co do meritum. Bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo i nasze dzieci. Mirek
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

W ostatnim dniu 2018 chciałem podziękować za poprzednie modlitwy i prosić o kolejną, spokój ducha i ciał dla naszego małżeństwa oraz większe wzajemne zrozumienie.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
Malgorzata76
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Malgorzata76 »

Proszę o modlitwę za małżeństwo Moniki i Jakuba. Jutro pierwsza sprawa rozwodowa.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 5 do 11 stycznia, modlimy się w intencjach Enbe, Ewuli, Renap2, Miki0806, MSM, Mirmura, Raka i Malgorzaty76:
enbe pisze: 25 gru 2018, 23:29 Dziękuję za wszelkie łaski, proszę o modlitwę w intencji odczytywania i wypełniania WOLI BOŻEJ w moim życiu. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA TWOJA, PANIE, A NIE MOJA.
Ewula pisze: 26 gru 2018, 17:48 Witam,
To mój pierwszy Sycharowski krok,
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o Światło Ducha Świętego dla Niego i za nasze małżeństwo, które wierzę, że jest do uratowania. Bóg zapłać.
renap2 pisze: 29 gru 2018, 13:54 Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o uwolnieni męża Grzegorza z nałogu alkoholowego o nawrócenie dla niego i nie odrzucanie mnie, mojej pomocy i mojej miłości. Przez całą wigilię, święta pił :( oddał obrączkę, nie chce rozmawiać. Mamy dwóch nastoletnich synów, którym nie poświęca czasu, a teraz też ojca potrzebują. Zamknął się w swoim świecie z butelką Tylko Bóg nas może uratować. Serdeczne Bóg zapłać za każde westchnienie
mika0806 pisze: 30 gru 2018, 21:29 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i uratowania mojego małżeństwa.
MSM pisze: 30 gru 2018, 22:40 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Grzegorza.
MirMur pisze: 31 gru 2018, 11:52 Moi Drodzy, za tydzień (7 stycznia) czeka mnie pierwsze rozprawa rozwodowa co do meritum. Bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo i nasze dzieci. Mirek
rak pisze: 31 gru 2018, 11:56 W ostatnim dniu 2018 chciałem podziękować za poprzednie modlitwy i prosić o kolejną, spokój ducha i ciał dla naszego małżeństwa oraz większe wzajemne zrozumienie.
Malgorzata76 pisze: 02 sty 2019, 19:10 Proszę o modlitwę za małżeństwo Moniki i Jakuba. Jutro pierwsza sprawa rozwodowa.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)
Dzięki lekkiemu naciągnięciu zasad nie ma kolejki.
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę, proszę o dalszą. O uzdrowienie małżeństwa i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

W okrągłą rocznicę urodzin proszę o modlitwę dziękczynną za wszelkie łaski , które od Boga otrzymałam przez 60 lat mojego życia, za 21 lat w trzeźwości, za moje Małżeństwo i Rodzinę, za DOBRYCH Ludzi, których postawiłeś na mojej drodze. Błogosław, Panie, na dalsze lata.
mojki
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2017, 1:49
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mojki »

Proszę o modlitwę za moją małżonkę Kasię, aby Pan Bóg uleczył jej poranione serce. Także aby nie przyjmowała świętokradzkiej komunii.Dla mnie o łaskę wytrwania w wierności i w czystości.Maciej.🙏
mojki
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2017, 1:49
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mojki »

Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci, aby nie ucierpiały na skutek tego, że rodzice nie potrafią się dogadać. W szczególności za moją najstarszą córeczkę Monisię, która schudła 28kg w ciągu dwóch miesięcy i są podejżenia, że ma bulimię. Maciej
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
ODPOWIEDZ