Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

estera01
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 8:51
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: estera01 » 30 lis 2021, 10:27

Prośba o modlitwę za moje małżeństwo, które coraz bardziej wisi na krawędzi. Mocno wierzę, że Bóg poprzez swoje miłosierdzie dokona naprawy, nie wiem jednak czy wcześniej się nie poddam i nie odejdę od męża na odległość się za jego nawrócenie modląc i uratowanie nas. Psychicznie nie daję już bowiem rady.

HelM
Posty: 3251
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM » 02 gru 2021, 21:34

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o wzajemne przebaczenie.

Ann91
Posty: 20
Rejestracja: 22 sie 2021, 8:53
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ann91 » 02 gru 2021, 22:02

estera01 pisze:
30 lis 2021, 10:27
Prośba o modlitwę za moje małżeństwo, które coraz bardziej wisi na krawędzi. Mocno wierzę, że Bóg poprzez swoje miłosierdzie dokona naprawy, nie wiem jednak czy wcześniej się nie poddam i nie odejdę od męża na odległość się za jego nawrócenie modląc i uratowanie nas. Psychicznie nie daję już bowiem rady.
Przezywam to samo co ty. Jest bardzo ciezko. Czasem juz nie widze szans na cokolwiek. Jedbak musimy trwac na modlitwie. Bede sie za Was modlic.

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta » 04 gru 2021, 0:07

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa oraz w intencji całego składu sądu, gdyż na 13 grudnia zaplanowana jest kolejna rozprawa rozwodowa. Ojcze nasz, Który jesteś w Niebie, niech się stanie wola Twoja. Ty najlepiej wiesz, czego nam trzeba. Prowadź nas Swoimi drogami.

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 04 gru 2021, 12:54

Proszę o modlitwę w intencji św. pamięci Stanisława - taty naszego Sycharka...niech dobry Bóg przyjmie Go do grona Zbawionych.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 05 gru 2021, 23:29

Witajcie; w bieżącym tygodniu polecamy Panu Bogu poniższe intencje:
Ruta pisze:
04 gru 2021, 0:07
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa oraz w intencji całego składu sądu, gdyż na 13 grudnia zaplanowana jest kolejna rozprawa rozwodowa. Ojcze nasz, Który jesteś w Niebie, niech się stanie wola Twoja. Ty najlepiej wiesz, czego nam trzeba. Prowadź nas Swoimi drogami.
karolina12 pisze:
04 gru 2021, 12:54
Proszę o modlitwę w intencji św. pamięci Stanisława - taty naszego Sycharka...niech dobry Bóg przyjmie Go do grona Zbawionych.

Módlmy się za zmarłych i wzajemnie za siebie.

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 10 gru 2021, 20:09

W imieniu naszego Sycharka bardzo dziękuję za modlitwę w intencji Jego zmarłego taty.

Proszę o modlitwę w intencji Anety i Mateusz o zdrowie i potrzebne Łaski.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 12 gru 2021, 23:38

Witajcie; w ubiegłym tygodniu wkradła się "pani pomyłka" i trzy pierwsze poniższe intencje oczekiwały na swoją kolejność modlitewną tydzień dłużej, kładziemy dziś przed obliczem Pana Boga poniższe sprawy:
ewulek pisze:
29 lis 2021, 10:12
Proszę o modlitwę za męża Grzegorza o wierność, nawrócenie i szczerą spowiedź.
estera01 pisze:
30 lis 2021, 10:27
Prośba o modlitwę za moje małżeństwo, które coraz bardziej wisi na krawędzi. Mocno wierzę, że Bóg poprzez swoje miłosierdzie dokona naprawy, nie wiem jednak czy wcześniej się nie poddam i nie odejdę od męża na odległość się za jego nawrócenie modląc i uratowanie nas. Psychicznie nie daję już bowiem rady.
HelM pisze:
02 gru 2021, 21:34
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o wzajemne przebaczenie.
karolina12 pisze:
10 gru 2021, 20:09
W imieniu naszego Sycharka bardzo dziękuję za modlitwę w intencji Jego zmarłego taty.
Proszę o modlitwę w intencji Anety i Mateusz o zdrowie i potrzebne Łaski.
...módlmy się wzajemnie za siebie, wspierajmy się dobrym słowem, pamiętajmy o sobie, dajmy radość innym na ile potrafimy się nią podzielić...

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 13 gru 2021, 10:25

Proszę o modlitwę w intencji zmarłej mamy naszego Sycharka...w tamtym tygodniu pochował tatę, dziś zmarła Jego mama... niech dobry Bóg przyjmie Ją do grona zbawionych...a także za całą rodzinę aby w czasie tej próby, Bóg dał im siłę i wiarę w to że rodzice są już po tej lepszej stronie.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 13 gru 2021, 12:21

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 14 gru 2021, 19:47

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona

Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka » 18 gru 2021, 4:58

Dzuekuje są modlitwę oraz ponawiam ją jeszcze raz. Proszę o modlitwę w intencji otwarcia się na relacje I więzi w naszym małżeństwie.

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta » 18 gru 2021, 17:00

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o nasze otwarcie na prowadzenie Ducha Świętego w kryzysie oraz w intencji mojego pojednania z rodzicami mojego męża, o łaskę wybaczenia, o uleczenie zranień, o nową otwartość i wrażliwość dla mnie i dla rodziców męża.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 19 gru 2021, 14:41

Witam serdecznie; modląc sie wzajemnie za siebie powierzamy Panu Bogu następujące intencje:
karolina12 pisze:
13 gru 2021, 10:25
Proszę o modlitwę w intencji zmarłej mamy naszego Sycharka...w tamtym tygodniu pochował tatę, dziś zmarła Jego mama... niech dobry Bóg przyjmie Ją do grona zbawionych...a także za całą rodzinę aby w czasie tej próby, Bóg dał im siłę i wiarę w to że rodzice są już po tej lepszej stronie.
MKPINS pisze:
13 gru 2021, 12:21
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
iwonka pisze:
14 gru 2021, 19:47
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona
Oliwka pisze:
18 gru 2021, 4:58
Dziękuje za modlitwę oraz ponawiam ją jeszcze raz. Proszę o modlitwę w intencji otwarcia się na relacje I więzi w naszym małżeństwie.
Ruta pisze:
18 gru 2021, 17:00
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o nasze otwarcie na prowadzenie Ducha Świętego w kryzysie oraz w intencji mojego pojednania z rodzicami mojego męża, o łaskę wybaczenia, o uleczenie zranień, o nową otwartość i wrażliwość dla mnie i dla rodziców męża.
...nowy tydzień - idziemy w nieznane, będzie to co nam dane... godziny, minuty, sekundy, czas pędzi i biegnie, lecz czy to co mam dostrzec dostrzegnę ? światło dnia rozprasza ciemności i dzień po swojemu się toczy - może mnie czymś zaskoczy? rutyna .., ale od niej wszystko się zaczyna: to samo westchnienie z rana, ten sam zapach kawy, ten sam pies merda ogonem jeśli go mamy, pieczone jabłka co za gratka, przy różańcu gromadka, ale w tym tygodniu...czujecie już? idą "Święta"🌲 kroczą, zbliżają się ...🌲
...tuż 🌲tuż🌲

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 27 gru 2021, 16:52

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości