Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 29 sie 2021, 21:55

Proszę o uratowanie mojego małżeństwa jak i małżeństwa mojego brata. O opiekę dla mojego syna i kuzynów (synów brata) o jak najmniejszy uszczerbek psychiczny przez te kryzysy.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 29 sie 2021, 23:38

Witajcie; w tym tygodniu powierzamy Panu Bogu następujące intecje:
wertor1 pisze:
24 sie 2021, 2:05
Proszę o modlitwę. O przemianę serca męża o pomyślne zakończenie sprawy o podział majątku. Matko Boża Ostrobramska w twoje święto kolejna rozprawa miej nas w swojej opiece udziel nam potrzebnych łask.
Zrozpaczony21 pisze:
24 sie 2021, 12:29
W dalszym ciągu proszę Was wszystkich o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę o rozsądek dla mojej żony, o przemycie oczu, optymizm, nowe spojrzenie na nas, otwarcie na modlitwę, "odblokowanie", poczucie prawdziwej miłości. Dla siebie o opanowanie, spokojny sen, radość mimo tej sytuacji. Proszę Was o pomoc, sam nie dam rady.
iwonka pisze:
26 sie 2021, 19:57
Dziękuję za modlitwę. Proszę w intencji: "O błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona
...nieraz tak bywa, że nie możemy zebrać myśli, czujemy pustkę w sobie i wokół siebie, nawet trudno nam się jest modlić...przyjmijmy takie chwile ze spokojem...może trzeba pomilczeć, aby usłyszeć wiecej...
Pozdrawiam serdecznie.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 31 sie 2021, 8:10

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa, o miłość, pokój i pojednanie.

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza » 01 wrz 2021, 10:17

Dziękuję za otrzymania laski. I dalej proszę o modlitwę w intencji zdrowia i o prawidłowy rozwój dla córki i całej rodziny. I Ducha Świętego by tak poprowadził nas, by była jakakolwiek szansa na relacje męża że mną.

Załamana86
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2021, 21:35
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Załamana86 » 05 wrz 2021, 21:33

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, o przemianę serca i łaskę nawrócenia mojego męża.
Oraz o modlitwę za mnie, abym potrafiła całkowicie zawierzyć Panu Bogu, abym miała siłę i cierpliwość i umiała wybaczać im obojgu.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 05 wrz 2021, 23:17

Witajcie; oto intencje na bieżący tydzień:
Lucky Luck pisze:
31 sie 2021, 8:10
Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa, o miłość, pokój i pojednanie.
burza pisze:
01 wrz 2021, 10:17
Dziękuję za otrzymania laski. I dalej proszę o modlitwę w intencji zdrowia i o prawidłowy rozwój dla córki i całej rodziny. I Ducha Świętego by tak poprowadził nas, by była jakakolwiek szansa na relacje męża że mną.
Załamana86 pisze:
05 wrz 2021, 21:33
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, o przemianę serca i łaskę nawrócenia mojego męża.
Oraz o modlitwę za mnie, abym potrafiła całkowicie zawierzyć Panu Bogu, abym miała siłę i cierpliwość i umiała wybaczać im obojgu.
... Pan Bóg kocha mnie...ciebie...nas...módlmy się wzajemnie za siebie...
Pozdrawiam serdecznie.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 07 wrz 2021, 7:52

Proszę o dalszą modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, o przebaczenie, miłość i nawrócenie.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 08 wrz 2021, 0:58

Proszę o modlitwę do Trójcy Przenajświętszej i Matki Boskiej o opiekę nad 4. ciążą mojej córki Agaty. o dar życia dla Dziecka i zdrowie i bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 12 wrz 2021, 23:46

Witajcie; dziś powierzamy Panu Bogu te dwie poniższe intencje:
Lucky Luck pisze:
07 wrz 2021, 7:52
Proszę o dalszą modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, o przebaczenie, miłość i nawrócenie.
enbe pisze:
08 wrz 2021, 0:58
Proszę o modlitwę do Trójcy Przenajświętszej i Matki Boskiej o opiekę nad 4. ciążą mojej córki Agaty. o dar życia dla Dziecka i zdrowie i bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.
Bł. Kardynale Stefanie Wyszyński i Bł. matko Elżbieto, Różo Czacka - módlcie się za nami i wstawiajcie się w naszych intencjach u Pana Boga.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 14 wrz 2021, 9:05

Proszę o dalsze modlitewne wsparcie za Małżeństwo, Rodzinę i Dzieci.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 14 wrz 2021, 22:15

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Nadal proszę o modlitwę do Trójcy Przenajświętszej i Matki Boskiej o opiekę nad 4. ciążą mojej córki Agaty. o dar życia dla Dziecka i zdrowie i bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 19 wrz 2021, 17:30

Bóg zapłać za wczesniejsze wsparcie w modlitwie .
Proszę w intencji o szczesliwa podroz, Boze Prowadzenie w wypelnianiu powolania oraz o dobry rok szkolny dla naszych dzieci, zeby wzrastaly w wierze i milosci .

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 19 wrz 2021, 22:45

Witam serdecznie; intencje modlitewne na rozpoczynający się tydzień:
Lucky Luck pisze:
14 wrz 2021, 9:05
Proszę o dalsze modlitewne wsparcie za Małżeństwo, Rodzinę i Dzieci.
enbe pisze:
14 wrz 2021, 22:15
Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Nadal proszę o modlitwę do Trójcy Przenajświętszej i Matki Boskiej o opiekę nad 4. ciążą mojej córki Agaty. o dar życia dla Dziecka i zdrowie i bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.
s zona pisze:
19 wrz 2021, 17:30
Bóg zapłać za wczesniejsze wsparcie w modlitwie .
Proszę w intencji o szczesliwa podroz, Boze Prowadzenie w wypelnianiu powolania oraz o dobry rok szkolny dla naszych dzieci, zeby wzrastaly w wierze i milosci .
"Dzięki Jego miłości dla nieprzyjaciół swoich i dzięki modlitwie Jego za nich na krzyżu my naszych możemy kochać".
bł. Matka Elżbieta Róża Czacka

"Nie musisz wszystkiego rozumieć, wystarczy, że wszystko co Bóg daje, kochasz".
bł. Kardynał Stefan Wyszyński


Módlcie się za nami.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 20 wrz 2021, 22:44

Cały czas wielkie BÓG ZAPŁAĆ za dotychczasowe wsparcie modlitewne, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Proszę o dalszą stałą modlitwę do Trójcy Przenajświętszej i Matki Boskiej o opiekę nad 4. ciążą mojej córki Agaty. o dar życia dla Dziecka i zdrowie i bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.

July
Posty: 14
Rejestracja: 17 wrz 2021, 22:58
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: July » 24 wrz 2021, 8:56

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, a w szczególności za mojego męża, który aktualnie przeżywa bardzo trudne chwile i nie może sobie z tym poradzić.
" Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, nic niemożliwego nie będzie dla Was" Mt 17, 14-20

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości