Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 30 lip 2021, 16:37

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O błogosławieństwo dla mnie w pracy i Światło Ducha Św. w wyprostowaniu trudnych sytuacji w pracy".

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 31 lip 2021, 7:51

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę .
Błogosławieństwo dla naszej rodziny i za dobro, które się dzieje....

Proszę o szczęśliwa podróż,, otwarcie serca i Prowadzenie ...
Bądź Wola Twoja..

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza » 31 lip 2021, 9:20

Proszę o modlitwę za zdrowie wszystkich z mojej rodziny. O wypełnienie Woli Bożej w tej trudnej sprawie i danie szansy na otwarcie naszych serc.

HelM
Posty: 3251
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM » 31 lip 2021, 19:14

Dziękując za modlitwy proszę o kolejny raz w intencji wypełnienia się woli Bożej w małżeństwach Krystyny i Alojzego, Heleny i Zenona, Agnieszki i Jarosława oraz Anny i Igora.

Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 » 01 sie 2021, 6:41

Proszę o modlitwę w mojej intencji- o uratowanie mnie, o ochronę przed działaniem zła i szatana, o moje nawrócenie.
Bóg zapłać

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 01 sie 2021, 23:45

Witajcie; intencje modlitewne na bieżący tydzień:
enbe pisze:
25 lip 2021, 22:05
Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę o dalszą - dziękczynną za łaski, które otrzymałam w ostatnim czasie, i nieustająco błagalną - o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa. Panie, ulecz zranienia i wspomagaj siły. Bądź Uwielbiony za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze.
wertor1 pisze:
26 lip 2021, 2:07
Proszę o Światło Ducha świętego w mojej sprawie i podział majątku .W trudnej decyzji jjak podejść do tej sprawy żeby nie doszło do licytacji .O przemianę serca męża który chce naszego upadku.Boże niej nas w swojej opiece i ratuj.Matko Najświętsza znajdź wyjście .
Nowiutka pisze:
26 lip 2021, 6:20
Dziękuję i od razu proszę o modlitwę. Dziękczynną za to co jest, błagalną aby było jeszcze lepiej. Z prośbą abym nauczyła się wdzięczności, abym zdrowo wyrażała swoje rany bez naruszania granic innych i abym umiała bronić swoich granic. O prowadzenie Ducha Świętego i dobre rozwiązanie sprawy. O to, by uczucie opuszczenia w końcu minęło i nie napędzało mnie do zazdrości, rozpaczy.bo właściwe światło żebym wiedziała co robić i robiła to co dobre, co przyniesie dobre owoce a nie ból.
Lucky Luck pisze:
27 lip 2021, 15:06
Proszę o modlitwę za moje Małżeństwo i Dzieci, o pojednanie, pokój, miłość w Naszej Rodzinie.
iwonka pisze:
30 lip 2021, 16:37
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O błogosławieństwo dla mnie w pracy i Światło Ducha Św. w wyprostowaniu trudnych sytuacji w pracy".
s zona pisze:
31 lip 2021, 7:51
Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę .
Błogosławieństwo dla naszej rodziny i za dobro, które się dzieje....

Proszę o szczęśliwa podróż,, otwarcie serca i Prowadzenie ...
Bądź Wola Twoja..
burza pisze:
31 lip 2021, 9:20
Proszę o modlitwę za zdrowie wszystkich z mojej rodziny. O wypełnienie Woli Bożej w tej trudnej sprawie i danie szansy na otwarcie naszych serc.
... trudną drogą idziemy, ale nie patrzmy tylko po ludzku na to co dzieje się z nami, na to co dzieje się w naszym życiu, niech nie znika w nas Boży wymiar patrzenia i zawierzenia, że ty Boże wiesz...że mnie prowadzisz... choć może tam się jeszcze nie widzę...

Na swoją kolejność modlitewną oczekuje wytrwale i cierpliwe: HeIM i Szklarka81.
Pozdrawiam serdecznie.

Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti » 04 sie 2021, 10:26

W kolejną rocznicę ślubu proszę o modlitwę o Boże prowadzenie dla żony i dla mnie oraz o Boże prowadzenie i rozeznanie Jego woli.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 05 sie 2021, 6:05

Proszę o modlitwę za mnie i syna, opiekę nad nami i pozytywne rozwiązanie dziwnej eskalacji pewnej sprawy (Bóg wie jak bardzo się nią przejmuje).

karolinas
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2021, 1:00
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolinas » 05 sie 2021, 19:33

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby mąż powrócił do nas.

Marlena
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2020, 4:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Marlena » 05 sie 2021, 22:01

Kochani Sycharowicze! Dziękując Wam za dar dotychczasowej modlitwy, proszę jednocześnie o wsparcie mnie modlitewnie w dniu 19 sierpnia 2021 (lub wieczór wcześniej). Jest to data mojej trzeciej - i według przeczuć mojego Pana Adwokata - ostatniej rozprawy rozwodowej. Spodziewam się, że już usłyszę wyrok. Mąż dąży do rozwodu od jesieni 2019 roku. Ja konsekwentnie odmawiam udzielenia zgody. Proszę, pomódlcie się za mnie, bym wytrwała do końca w walce o małżeństwo, o światło Ducha Świętego dla mnie, dla mojego Adwokata i dla Pana Sędziego. Bóg Wam serdecznie zapłać.

Tycjana
Posty: 2522
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tycjana » 06 sie 2021, 10:02

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o nawrócenie męża, opiekę i Boże prowadzenie dla nas obojga w kryzysie.
"Kto pierwszy zacznie kochać ten wygrał i ma szansę uratować drugiego." Ks. Pawlukiewicz

Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.

1Tes 5, 16-18

ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek » 06 sie 2021, 18:40

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o wspólną modlitwę, eucharystię i szczerą spowiedź dla męża u dobrego spowiednika.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 08 sie 2021, 20:24

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 08 sie 2021, 23:21

Witajcie; intencje modlitewne na bieżący tydzień:
HelM pisze:
31 lip 2021, 19:14
Dziękując za modlitwy proszę o kolejny raz w intencji wypełnienia się woli Bożej w małżeństwach Krystyny i Alojzego, Heleny i Zenona, Agnieszki i Jarosława oraz Anny i Igora.
Szklarka81 pisze:
01 sie 2021, 6:41
Proszę o modlitwę w mojej intencji- o uratowanie mnie, o ochronę przed działaniem zła i szatana, o moje nawrócenie.
Bóg zapłać
Monti pisze:
04 sie 2021, 10:26
W kolejną rocznicę ślubu proszę o modlitwę o Boże prowadzenie dla żony i dla mnie oraz o Boże prowadzenie i rozeznanie Jego woli.
Nowiutka pisze:
05 sie 2021, 6:05
Proszę o modlitwę za mnie i syna, opiekę nad nami i pozytywne rozwiązanie dziwnej eskalacji pewnej sprawy (Bóg wie jak bardzo się nią przejmuje).
karolinas pisze:
05 sie 2021, 19:33
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby mąż powrócił do nas.
Marlena pisze:
05 sie 2021, 22:01
Kochani Sycharowicze! Dziękując Wam za dar dotychczasowej modlitwy, proszę jednocześnie o wsparcie mnie modlitewnie w dniu 19 sierpnia 2021 (lub wieczór wcześniej). Jest to data mojej trzeciej - i według przeczuć mojego Pana Adwokata - ostatniej rozprawy rozwodowej. Spodziewam się, że już usłyszę wyrok. Mąż dąży do rozwodu od jesieni 2019 roku. Ja konsekwentnie odmawiam udzielenia zgody. Proszę, pomódlcie się za mnie, bym wytrwała do końca w walce o małżeństwo, o światło Ducha Świętego dla mnie, dla mojego Adwokata i dla Pana Sędziego. Bóg Wam serdecznie zapłać.
Tycjana pisze:
06 sie 2021, 10:02
Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o nawrócenie męża, opiekę i Boże prowadzenie dla nas obojga w kryzysie.
...czas wakacji, letnie dni uciekają coraz szybiej i jeśli ktoś z nas nie znalazł jeszcze czasu na odpoczynek taki najzwyklejszy... swój i dla siebie - to najwyższy czas wziąć głęboki oddech, popatrzeć w stronę słońca i choć przez chwilę uśmiechnąć się do siebie,jeśli mamy wrażenie i jest nam smutno, że nikt inny do nas się nie uśmiecha... i powiedzieć w sercu: dziękuję Ci Panie Boże za ten moment - ale pamiętajcie z uśmiechem na twarzy!

Pozdrawiam serdecznie.

Na swoją kolejność modlitewną oczekują: Enbe i Ewulek - oczywiście cierpliwie i wytrwale.

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 11 sie 2021, 9:43

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i pomoc w znalezieniu pracy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości