Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 11 lip 2021, 21:23

Proszę Pana Boga jeszcze raz, aby wzbudził we mnie pragnienie jedności, pokoju i zgody oraz trwania w modlitwie wzajemnej za siebie i za nas samych, a także aby pomnażał we mnie WIARĘ, NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ.

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 17 lip 2021, 9:51

Proszę o modlitwę w intencji Marcina i Kingi którzy jutro stają na Ślubnym Kobiercu, o wytrwanie w przysiędze małżeńskiej, o wzajemną miłość i szacunek o dar wzajemnego dialogu oraz o chęć wspólnego rozwiązywania problemów jakie przyniesie im wspólne życie.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 17 lip 2021, 11:23

Proszę o modlitwę za teściową za jej zdrowie, za rodziców mojej przyjaciółki i ich zdrowie, za syna by mimo sytuacji rozwijał się dobrze bez większych problemów również psychicznych, za męża o jego nawrócenie, oraz za mnie o udaną pracę nad sobą.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 17 lip 2021, 13:42

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O Światło Ducha Św. dla mnie i wyprostowanie trudnych sytuacji w pracy".

meh
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 22:02
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: meh » 17 lip 2021, 22:27

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża, rezygnację z kobiety, którą poznał oraz wypełnienie woli Bożej względem naszego małżeństwa.
Dziękuję za dzieci, za stworzona rodzinę. Proszę o modlitwę, aby mąż nie stawiał muru przede mną, aby odszedł od kobiety z którą jest i wrócił do mnie i dzieci, żebyśmy mogli od nowa odbudować nasze małżeństwo. Proszę o jego modlitwę za jego nawrócenie i otwarcie się na moja miłość Proszę o rozum dla Niego, aby zrozumiał, że rodzina jest najważniejsza i wyrządza okropną krzywdę mnie i dzieciom będąc z inną kobietą. Proszę, o wylanie Ducha Świętego na mojego męża, aby go poprowadził we właściwą stronę.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 18 lip 2021, 11:23

Meh, skleiłam Twoje intencje w jeden post :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 18 lip 2021, 11:26

Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę o dalszą - dziękczynną na łaski, które otrzymałam w ostatnim czasie, i nieustająco błagalną - o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 20 lip 2021, 0:26

Witajcie; przepraszam Was mocno za "mój poślizg czasowy", intencje na bieżący tydzień:
enbe pisze:
11 lip 2021, 21:23
Proszę Pana Boga jeszcze raz, aby wzbudził we mnie pragnienie jedności, pokoju i zgody oraz trwania w modlitwie wzajemnej za siebie i za nas samych, a także aby pomnażał we mnie WIARĘ, NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ.
karolina12 pisze:
17 lip 2021, 9:51
Proszę o modlitwę w intencji Marcina i Kingi którzy jutro stają na Ślubnym Kobiercu, o wytrwanie w przysiędze małżeńskiej, o wzajemną miłość i szacunek o dar wzajemnego dialogu oraz o chęć wspólnego rozwiązywania problemów jakie przyniesie im wspólne życie.
Nowiutka pisze:
17 lip 2021, 11:23
Proszę o modlitwę za teściową za jej zdrowie, za rodziców mojej przyjaciółki i ich zdrowie, za syna by mimo sytuacji rozwijał się dobrze bez większych problemów również psychicznych, za męża o jego nawrócenie, oraz za mnie o udaną pracę nad sobą.
iwonka pisze:
17 lip 2021, 13:42
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O Światło Ducha Św. dla mnie i wyprostowanie trudnych sytuacji w pracy".
meh pisze:
17 lip 2021, 22:27
Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża, rezygnację z kobiety, którą poznał oraz wypełnienie woli Bożej względem naszego małżeństwa.
Dziękuję za dzieci, za stworzona rodzinę. Proszę o modlitwę, aby mąż nie stawiał muru przede mną, aby odszedł od kobiety z którą jest i wrócił do mnie i dzieci, żebyśmy mogli od nowa odbudować nasze małżeństwo. Proszę o jego modlitwę za jego nawrócenie i otwarcie się na moja miłość Proszę o rozum dla Niego, aby zrozumiał, że rodzina jest najważniejsza i wyrządza okropną krzywdę mnie i dzieciom będąc z inną kobietą. Proszę, o wylanie Ducha Świętego na mojego męża, aby go poprowadził we właściwą stronę.
Nirwanna pisze:
18 lip 2021, 11:26
Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę o dalszą - dziękczynną na łaski, które otrzymałam w ostatnim czasie, i nieustająco błagalną - o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Przeciw sobie
/ks. Jan Twardowski/
Pomódl się o to czego nie chcesz wcale
Czego się boisz jak wiewiórka deszczu
Przed czym uciekasz jak gęś coraz dalej
Przed czym drżysz jak w jesionce bez podpinki zimą
Przed czym się bronisz obiema szczękami
Zacznij się wreszcie modlić przeciw sobie
O to największe co przychodzi samo

...módlmy się wzajemnie za siebie i nawet "przeciw sobie"...
Pozdrawiam serdecznie.

Ps. Powód mojego opóźnienia nie był smutny lecz można powiedzieć radosny i wychodzi na to, że z takiego powodu i z takiego można się zapomnieć.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 22 lip 2021, 9:03

Proszę o wsparcie modlitewne za moje Małżeństwo, za zejście z rozwodowej drogi przez Małżonkę. Proszę również o modlitwe o pojednanie i wyjście z kryzysu oraz o błogosławieństwo dla Naszych Dzieci.

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 23 lip 2021, 6:02

Proszę o modlitwę za pojednanie naszych rodzin, za wypędzenie Złego z naszego życia, owocną pracę nad sobą i opiekę Ducha Świętego.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 25 lip 2021, 19:43

Witajcie; w tym tygodniu zanosimy do Pana Boga w modlitwie następujące intencje:
Lucky Luck pisze:
22 lip 2021, 9:03
Proszę o wsparcie modlitewne za moje Małżeństwo, za zejście z rozwodowej drogi przez Małżonkę. Proszę również o modlitwe o pojednanie i wyjście z kryzysu oraz o błogosławieństwo dla Naszych Dzieci.
Nowiutka pisze:
23 lip 2021, 6:02
Proszę o modlitwę za pojednanie naszych rodzin, za wypędzenie Złego z naszego życia, owocną pracę nad sobą i opiekę Ducha Świętego.
"...Boże Twa łaska nad nami jest, Twoja miłość przychodzi wciąż, działasz w mocy pośród nas, przenikasz serca, gładzisz grzech..."
...módlmy się za siebie i innych...

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 25 lip 2021, 22:05

Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę, proszę o dalszą - dziękczynną za łaski, które otrzymałam w ostatnim czasie, i nieustająco błagalną - o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa. Panie, ulecz zranienia i wspomagaj siły. Bądź Uwielbiony za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze.

wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 » 26 lip 2021, 2:07

Proszę o Światło Ducha świętego w mojej sprawie i podział majątku .W trudnej decyzji jjak podejść do tej sprawy żeby nie doszło do licytacji .O przemianę serca męża który chce naszego upadku.Boże niej nas w swojej opiece i ratuj.Matko Najświętsza znajdź wyjście .

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 26 lip 2021, 6:20

Dziękuję i od razu proszę o modlitwę. Dziękczynną za to co jest, błagalną aby było jeszcze lepiej. Z prośbą abym nauczyła się wdzięczności, abym zdrowo wyrażała swoje rany bez naruszania granic innych i abym umiała bronić swoich granic. O prowadzenie Ducha Świętego i dobre rozwiązanie sprawy. O to, by uczucie opuszczenia w końcu minęło i nie napędzało mnie do zazdrości, rozpaczy.bo właściwe światło żebym wiedziała co robić i robiła to co dobre, co przyniesie dobre owoce a nie ból.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 27 lip 2021, 15:06

Proszę o modlitwę za moje Małżeństwo i Dzieci, o pojednanie, pokój, miłość w Naszej Rodzinie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości