Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 » 13 cze 2021, 8:24

Proszę o modlitwę za małżeństwo Ani i Marcina, w ktorym doszło do zdrady. O potrzebne łaski dla nich i ich dzieci.

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 13 cze 2021, 9:28

Proszę o modlitwę za nawrócenie męża i opiekę Bożą nad synem.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 13 cze 2021, 10:24

Proszę o modlitwę: o prowadzenie Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie oraz o dzieło 12 Kroków.
Bóg zapłać :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Lawendowa
Posty: 7651
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa » 13 cze 2021, 11:48

Dziękując za dotychczasową modlitwę, proszę o Boże prowadzenie dla naszych dzieci, moją otwartość na dary Ducha świętego i wypelnienie woli Bożej w naszej rodzinie.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 13 cze 2021, 22:40

Witam Was sedecznie; intencje modlitewne na najbliższy tydzień brzmią następująco:
enbe pisze:
07 cze 2021, 19:54
Proszę Pana Boga, aby wzbudził we mnie pragnienie jedności, pokoju i zgody oraz trwania w modlitwie wzajemnej za siebie i za nas samych, a także aby pomnażał we mnie WIARĘ, NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ.
Akunka pisze:
09 cze 2021, 12:13
Proszę o modlitwę za Andrzeja i Renataę, aby Matka Boska uratowała to małżeństwo przed rozpadem, aby mąż się opamiętał.
s zona pisze:
09 cze 2021, 13:02
Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe .
Prosze Cie Panie - jesli to zgodne z Twoja Wola - o zdanie egzaminu 17 czerwca.. o Swiatlo Ducha Sw i Boze Prowadzenie .
Badz Wola Twoja .
Bog zaplac za kazde westchnienie ...
anetka1650 pisze:
13 cze 2021, 8:24
Proszę o modlitwę za małżeństwo Ani i Marcina, w ktorym doszło do zdrady. O potrzebne łaski dla nich i ich dzieci.
Nowiutka pisze:
13 cze 2021, 9:28
Proszę o modlitwę za nawrócenie męża i opiekę Bożą nad synem.
Nirwanna pisze:
13 cze 2021, 10:24
Proszę o modlitwę: o prowadzenie Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie oraz o dzieło 12 Kroków.
Bóg zapłać :-)
Lawendowa pisze:
13 cze 2021, 11:48
Dziękując za dotychczasową modlitwę, proszę o Boże prowadzenie dla naszych dzieci, moją otwartość na dary Ducha świętego i wypelnienie woli Bożej w naszej rodzinie.
Zanućmy cichutko lub głośno zaśpiewajmy sobie tę piosenkę:

Jeśli cudów szukasz, idź do Antoniego,
wszelkich łask dowody odbierzesz od niego.
Morze się ucisza, czarty uciekają,
umarli na nowo do życia wracają.
Za jego przyczyną chorzy zdrowo wstają,
z rąk i nóg pojmanych okowy spdają.
Kalecy się cieszą ciałą uzdrowieniem,
zguby się znajdują za ufnym westchnieniem.
W każdej on potrzebie pomoże, pocieszy,
i w każdym nieszczęściu na ratunek spieszy.
Tak wszyscy od niego ratunek odnoszą
i z padewczykami sławę jego głoszą.
Ojcu i Synowi, Duchowi Świętemu,
chwała za tę władzę daną Antoniemu.

...św. Antoni dzisiaj 13 czerwca w dniu Twojego święta zanosimy do Ciebie wszystkie powyżej napisane sprawy, a szczególnie niewypowiedziane, ukryte w naszych sercach, które może nawet nie wiadomo jak ująć w słowa... wypraszaj nam łaski u Pana Boga...módl się za nami...

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 15 cze 2021, 19:04

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O potrzebne łaski i Światło Ducha Św. dla mnie".

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 19 cze 2021, 7:50

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o kolejną w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża, Jego powrót do sakramentalnego małżeństwa, Światło Ducha Świętego dla mnie , a także potrzebne łaski dla naszych dzieci.

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 19 cze 2021, 16:18

Dziekuję za dotychczasową modlitwę.
Proszę w intencji naszych dzieci, ich matury i egzaminu koncowego .. o Dary Ducha Sw i Boze Prowadzenie na kazdy dzien .
Bog zaplac.

Regina
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2021, 19:27
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Regina » 19 cze 2021, 19:02

Witam.Szczęść Boże wsszystkim.
Chciałabym prosić o wsparcie modlitewne dla uratowania mojego małżeństwa.Przeżywamy bardzo poważny kryzys ,przed nami sprawa rozwodowa z wniosku męża choć to on ma romans.Tylko w Bogu nadzieja.Mąż bardzo się pogubił.Nie widzi swoich błędów,nie widzi swojej winy.Proszę o modlitwę w tym bardzo trudnym okresie.

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 19 cze 2021, 21:42

Proszę o modlitwę za mnie, abym więcej myślała co robię i zanim będzie za późno, o to by trzymać nerwy na wodzy, nie krzywdzić, nie podążać za emocjami czy to złymi czy dobrymi a żeby prowadzić serce.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 20 cze 2021, 20:54

Słońce chyli się ku zachodowi, upalna niedziela już za nami; intencje modlitewne na bieżący tydzień:
iwonka pisze:
15 cze 2021, 19:04
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą: "O potrzebne łaski i Światło Ducha Św. dla mnie".
Blondynka55 pisze:
19 cze 2021, 7:50
Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o kolejną w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża, Jego powrót do sakramentalnego małżeństwa, Światło Ducha Świętego dla mnie , a także potrzebne łaski dla naszych dzieci.
s zona pisze:
19 cze 2021, 16:18
Dziekuję za dotychczasową modlitwę.
Proszę w intencji naszych dzieci, ich matury i egzaminu koncowego .. o Dary Ducha Sw i Boze Prowadzenie na kazdy dzien .
Bog zaplac.
Regina pisze:
19 cze 2021, 19:02
Witam.Szczęść Boże wsszystkim.
Chciałabym prosić o wsparcie modlitewne dla uratowania mojego małżeństwa.Przeżywamy bardzo poważny kryzys ,przed nami sprawa rozwodowa z wniosku męża choć to on ma romans.Tylko w Bogu nadzieja.Mąż bardzo się pogubił.Nie widzi swoich błędów,nie widzi swojej winy.Proszę o modlitwę w tym bardzo trudnym okresie.
Nowiutka pisze:
19 cze 2021, 21:42
Proszę o modlitwę za mnie, abym więcej myślała co robię i zanim będzie za późno, o to by trzymać nerwy na wodzy, nie krzywdzić, nie podążać za emocjami czy to złymi czy dobrymi a żeby prowadzić serce.
...żyjmy nie wegetujmy...nasze życie ziemskie to bieg po medal... każdy z nas dotrze do mety jedni wcześniej inni później... każdy w swoim tempie i w swoim czasie, każdy indywidualnie pracuje na swój wynik...módlmy sie za nas samych i swoich bliźnich...

Pozdrawiam Was wszytkich serdecznie -dobrego tygodnia.

wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 » 21 cze 2021, 2:25

Dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę w tym tygodniu o łaskę zdrowia pomoc na rozprawie i przemianę serca męża i ojca.Jezu miej nas w swej opiece Duchu święty owieć nasze umysły i dodaj sil

anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 » 21 cze 2021, 12:28

Proszę o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała. Zdecydowali się ratować swoją relacje po zdradzie. O potrzebne łaski dla nich oraz o odbudowanie relacji z dziećmi.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 22 cze 2021, 23:38

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 23 cze 2021, 6:33

Proszę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego, oraz w intencji wszystkich sycharowskich wakacyjnych wyjazdów i innych aktywności.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości