Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Alina123

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Alina123 » 20 maja 2021, 19:03

Proszę o modlitwę za Andrzeja i Alinę, aby Matka Boska uratowała to małżeństwo przed rozpadem, aby mąż się opamiętał.

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 22 maja 2021, 13:25

Proszę o modlitwę za mnie, moje nawrócenie i powrót do zdrowia, natchnienie Duchem Świętym, aby wiedzieć jaką ścieżką podążać. O modlitwę za mojego syna aby świat nowoczesny go nie zepsuł, by poznał wlaściwą drogę i właściwe znaczenie przysięgi, miłości małzeńskiej, aby mimo takiego dziecińśtwa nie popełnił takich blędów...

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 23 maja 2021, 20:08

Witam Was dziś serdecznie tak sobie trwając w zadumie...aby tylko nie przeoczyć, że Duch Święty dziś dokonuje przemiany naszych serc, umacnia, przemienia...módlmy się w poniżej przedstawionych intencjach:
iwonka pisze:
10 maja 2021, 20:26
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Blondynka55 pisze:
11 maja 2021, 12:58
Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną o łaskę Bożego prowadzenia dla mojej córki i mojego syna, a dla mnie o pokój serca zgodnie z wolą Bożą.
ines05 pisze:
11 maja 2021, 13:18
Bardzo proszę o modlitwę z intencją o dary Ducha Świętego , dziś przyszło pismo z sądu z pozwem od męża.
O pomyślny przebieg sprawy sądowej według planu i Woli Bożej. O zachowanie spokoju i pogody ducha dla mnie , o szczególną opiekę Matki Najświętszej nad naszą rodziną - trójka dzieci . O łaskę przebaczenia i bezinteresowną miłość do męża Kamila
prosi żona, mama Agnieszka
Nowiutka pisze:
12 maja 2021, 8:06
Proszę o modlitwę - otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O szczerą rozmowę z mężem i podjęcie odpowiednich decyzji. O ochronę dla syna przed złem i konsekwencjami trudnej sytuacji rodzinnej.
Wiara31 pisze:
12 maja 2021, 10:09
Prosze o modlitwę w intencji ratowania sakramentalnego malzenstwa (rozwod w trakcie). Na sposob ludzki sprawa jest beznadziejna lecz dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych. Bog zaplac za modlitwę.
Ruta pisze:
13 maja 2021, 1:23
Proszę o modlitwę o Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa, także dla mnie, a dla wszystkich sakramentalnych małżeństw w kryzysach, szczególnie tych osób za które będziemy się modlić w nadchodzącym tygodniu - o wszelkie Łaski potrzebne do odrodzenia się miłości i jedności małżeńskiej.
s zona pisze:
13 maja 2021, 15:52
Bog zaplac za wszsniejsza modlitwe .
Panie Ty Wiesz/Znasz .. ulecz zranienia i wspmagaj sily .. Badz Uwielbiony za wszystkich ludzi ,ktorych stawiasz na mojej drodze i w podrozy ...
Wiersz do Ducha Świętego
/ks. Jan Twardowski/
Duchu Święty, który wszystko łączysz,
i chcesz, aby była zgoda.
Prosimy Ciebie, żeby nie było ludzi zagniewanych,
żyjących jak pies z kotem,
dokuczajacych sobie tam i z powrotem,
takich, którzy nawet w czasie arytmetyki
pokazują sobie języki.
Duchu Święty, ni z tego ni z owego,
tchnij na nas,chuchnij na całego.
Amen

Ps.Pięknie jest, że w tym tygodniu też trzeba oczekiwać na swoją kolejność- cieszę się, że czekacie cierpliwie, z nadzieją i zadowoleniem.
Pozdrawiam.

Marlena
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2020, 4:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Marlena » 26 maja 2021, 2:20

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalana!
Proszę o modlitwę w następującej intencji: "o wypełnienie się Woli Bożej względem Marii, Damiana, ich małżeństwa i rozprawy sądowej w dniu 26 maja 2021." 
Jest to moja druga rozprawa rozwodowa. Pozew złożył mąż. Występuję w roli obrońcy małżeństwa i nie zgadzam się na rozwód.

Bóg zapłać za wsparcie!

Akunka
Posty: 518
Rejestracja: 09 gru 2020, 22:07
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Akunka » 28 maja 2021, 11:49

Proszę o modlitwę : w intencji małżeństwa Renaty i Andrzeja

Alina123

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Alina123 » 28 maja 2021, 17:34

Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Aliny i Andrzeja.

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 29 maja 2021, 6:31

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o kolejną. O moją przemianę, rozwój zdrowej empatii, Boże prowadzenie przez życie abym zrozumiała ścieżkę zgodną z Jego wolą a nie błądziła po omacku po swojemu.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 30 maja 2021, 23:08

Witam serdecznie; w tym tygodniu zanosimy w modlitwie do Pana Boga następujące intencje:
enbe pisze:
14 maja 2021, 17:36
Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
wertor1 pisze:
16 maja 2021, 19:47
Proszę o modlitwę w intencji rodziny o poprawienie sytuacji rodzinnej i materialnej o zagojenie ran ,Laskę otwarcia się na światło Ducha świętego i Boże prowadzenie na rozprawie alimentacyjnej.
HelM pisze:
17 maja 2021, 17:41
Maryjo, Matko Pięknej Miłości proszę Cię o potrzebne łaski dla małżeństwa Agnieszki i Kamila w tym trudnym dla nich czasie
Tyska882008 pisze:
19 maja 2021, 11:12
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
O dar uzdrowienia naszej miłości i komunikacji. O dar pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej. By mój mąż odkopał uczucia które do mnie żywi i by zerwał całkowicie kontakt z tą dziewczyną która odciąga go od ode mnie i od rodziny. By mimo trudności chciał zawalczyć o nasze małżeństwo i nasza rodzinę.
Balba pisze:
19 maja 2021, 14:32
Poproszę o modlitwę w intencji naszego syna - o mądre wybory życiowe i powrót na Boże drogi, w intencji naszej córki - o zdrowie i siły do życia, w intencji naszego 24. letniego małżeństwa - o pojednanie, uzdrowienie ran i wzajemne wybaczenie. Bóg zapłać.
Alina123 pisze:
20 maja 2021, 19:03
Proszę o modlitwę za Andrzeja i Alinę, aby Matka Boska uratowała to małżeństwo przed rozpadem, aby mąż się opamiętał.
Nowiutka pisze:
22 maja 2021, 13:25
Proszę o modlitwę za mnie, moje nawrócenie i powrót do zdrowia, natchnienie Duchem Świętym, aby wiedzieć jaką ścieżką podążać. O modlitwę za mojego syna aby świat nowoczesny go nie zepsuł, by poznał wlaściwą drogę i właściwe znaczenie przysięgi, miłości małzeńskiej, aby mimo takiego dziecińśtwa nie popełnił takich blędów...
...może pojemność naszych serc i umysłu jest ograniczona, może nie możemy wszystkiego ogarnąć, zrozumieć, pojąć, poznać, zmierzyć...to niech nam w życiu towarzyszy tajemnica miłości, relacji, więzi i wzajemnej modlitwy za siebie...
Błogosławianego tygodnia dla nas wszystkich.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 31 maja 2021, 23:43

Proszę o modlitwę - otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa. Panie, ulecz zranienia i wspomagaj siły. Bądź Uwielbiony za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 05 cze 2021, 21:29

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji mnie samej "O potrzebne łaski i światło Ducha Św. dla mnie". Iwona

Alina123

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Alina123 » 06 cze 2021, 10:27

Proszę o modlitwę w dniu 7 czerwca w czasie rozprawy rozwodowej.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 06 cze 2021, 23:02

Witajcie, przedstawiam intencje modlitewne na bieżący tydzień:
Marlena pisze:
26 maja 2021, 2:20
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalana!
Proszę o modlitwę w następującej intencji: "o wypełnienie się Woli Bożej względem Marii, Damiana, ich małżeństwa i rozprawy sądowej w dniu 26 maja 2021." 
Jest to moja druga rozprawa rozwodowa. Pozew złożył mąż. Występuję w roli obrońcy małżeństwa i nie zgadzam się na rozwód.
Bóg zapłać za wsparcie!
Akunka pisze:
28 maja 2021, 11:49
Proszę o modlitwę : w intencji małżeństwa Renaty i Andrzeja
Alina123 pisze:
28 maja 2021, 17:34
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Aliny i Andrzeja.
Nowiutka pisze:
29 maja 2021, 6:31
Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o kolejną. O moją przemianę, rozwój zdrowej empatii, Boże prowadzenie przez życie abym zrozumiała ścieżkę zgodną z Jego wolą a nie błądziła po omacku po swojemu.
enbe pisze:
31 maja 2021, 23:43
Proszę o modlitwę - otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa. Panie, ulecz zranienia i wspomagaj siły. Bądź Uwielbiony za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze.
iwonka pisze:
05 cze 2021, 21:29
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji mnie samej "O potrzebne łaski i światło Ducha Św. dla mnie". Iwona
Alina123 pisze:
06 cze 2021, 10:27
Proszę o modlitwę w dniu 7 czerwca w czasie rozprawy rozwodowej.
... trwajmy w modlitwie wzajemnej za siebie i za nas samych...niech nad naszym żalem, smutkiem, naszymi kłopotami i gniewem "nie zachodzi słońce"...prosimy przecież Pana Boga, aby wzbudził w nas pragnienie jedności, pokoju i zgody...

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 07 cze 2021, 19:54

Proszę Pana Boga, aby wzbudził we mnie pragnienie jedności, pokoju i zgody oraz trwania w modlitwie wzajemnej za siebie i za nas samych, a także aby pomnażał we mnie WIARĘ, NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ.

Akunka
Posty: 518
Rejestracja: 09 gru 2020, 22:07
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Akunka » 09 cze 2021, 12:13

Proszę o modlitwę za Andrzeja i Renataę, aby Matka Boska uratowała to małżeństwo przed rozpadem, aby mąż się opamiętał.

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 09 cze 2021, 13:02

Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe .

Prosze Cie Panie - jesli to zgodne z Twoja Wola - o zdanie egzaminu 17 czerwca.. o Swiatlo Ducha Sw i Boze Prowadzenie .
Badz Wola Twoja .

Bog zaplac za kazde westchnienie ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość