Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność. Matko Boża prowadź nas do uzdrowienia naszego małżeństwa.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, módlmy się w poniższych intencjach:
Szklarka81 pisze: 22 maja 2022, 14:16 Błagam o szturm modlitewny w mojej intencji o uratowanie mojej duszy 🙏🏻 O opieke Matki Bozej, o pomoc żebym nie poddała się zwątpieniu, żebym nie utraciła wiary!
s zona pisze: 22 maja 2022, 18:34 Bog zaplac za wczesniejsze omadlanie .
Prosze o modlitwe - za wstawiennctwem Blogoslawionej dzis Pauliny Jaricot- o sily w pracy i modlitwie ...
Lucky Luck pisze: 23 maja 2022, 23:02 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego Małżeństwa, przemiany zatwardziałego serca mojej Małżonki, zejścia z rozwodowej drogi, o błogosławieństwa dla Nas i Naszych Córek.
Oliwka pisze: 28 maja 2022, 21:00 Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę o łaskę miłości dla mnie, abym potrafiła mązdrze kochać najbliższych oraz uzdrowienie osobowości.
Jastarnia pisze: 29 maja 2022, 20:24 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność. Matko Boża prowadź nas do uzdrowienia naszego małżeństwa.
"Choćbyś przegrał całkowicie zbierz się, zgarnij, dźwignij, zacznij od nowa! Spróbuj budować na tym co w tobie jest z Boga".
Bł. Kardynał Stefan Wyszyński

Błogosławianego tygodnia dla nas...pozdrawiam serdecznie
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 »

Proszę o modlitwę w intencji Marka który jutro ma sprawę w sądzie. Niech dobry Bóg ma go w swojej opiece a Duch Święty niech go nie opuszcza.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, w tym tygodniu modlimy się w intencji:
karolina12 pisze: 30 maja 2022, 23:41 Proszę o modlitwę w intencji Marka który jutro ma sprawę w sądzie. Niech dobry Bóg ma go w swojej opiece a Duch Święty niech go nie opuszcza.
R. Brandstaetter:

Spójrz Duchu Święty
na ludzi idących przed siebie
drogą nieskończonego postępu.
Przybywaj z wnętrza wieczności wiejący Wichrze,
który nigdy nie burzysz
i nigdy nie niszczysz
i nigdy nie łamiesz,
który chwiejne umacniasz,
stare odnawiasz,
martwe ożywiasz,
starte z powierzchni ziemi budujesz od podstaw.
Krąż jak ongiś krążyłeś w genezejskim locie
nad chaosem niepotrzebnych żywiołów.
Krąż nad nami - Poskromicielu zamętu
Z głębokości wołamy do Ciebie Duchu Święty,
albowiem jesteśmy bezwolnymi narzędziami w rękach naszych lekkomyślnych dzieł.... etc.....

pozdrawiam serdecznie
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność.
Proszę także o modlitwę aby Bóg dał mi siłę, abym dobrze przeżyła ten trudny czas.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę o łaskę miłości dla mnie, abym potrafiła mądrze kochać najbliższych oraz uzdrowienie osobowości
Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Błagam o szturm modlitewny w mojej intencji o ochronę Matki Bożej przed szatanem 🙏🏻
Bóg zapłać 🙏🏻
loczek
Posty: 1273
Rejestracja: 02 mar 2022, 14:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: loczek »

Proszę o modlitwę w intencji otwarcia się mojego serca na Ducha Świętego i jego darów, oraz o siłę w poznaniu planu Bożego i wewnętrzny spokój.
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Intencja od Perla1:
Proszę o modlitwę o zdrowie i nawrócenie dla Tomasza.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji Mojego Małżeństwa. O przebaczenie, miłość, pokój i zejście Małżonki z rozwodowej drogi.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; nasze intencje modlitewne:
Jastarnia pisze: 07 cze 2022, 9:05 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność.
Proszę także o modlitwę aby Bóg dał mi siłę, abym dobrze przeżyła ten trudny czas.
Oliwka pisze: 07 cze 2022, 21:00 Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę o łaskę miłości dla mnie, abym potrafiła mądrze kochać najbliższych oraz uzdrowienie osobowości
Szklarka81 pisze: 08 cze 2022, 23:25 Błagam o szturm modlitewny w mojej intencji o ochronę Matki Bożej przed szatanem 🙏🏻
Bóg zapłać 🙏🏻
loczek pisze: 10 cze 2022, 10:15 Proszę o modlitwę w intencji otwarcia się mojego serca na Ducha Świętego i jego darów, oraz o siłę w poznaniu planu Bożego i wewnętrzny spokój.
Lawendowa pisze: 10 cze 2022, 14:19 Intencja od Perla1:
Proszę o modlitwę o zdrowie i nawrócenie dla Tomasza.
Lucky Luck pisze: 11 cze 2022, 22:57 Proszę o modlitwę w intencji Mojego Małżeństwa. O przebaczenie, miłość, pokój i zejście Małżonki z rozwodowej drogi.
Św. Antoni Padewski w dniu Twojego święta 13 czerwca prosimy Cię w naszych sprawach tych wypowiedzianych i tych noszonych w skrytości naszych serc. Módl sie za nami.

Otrzyj już łzy, rozjaśnij twarz
Bo niezawodną, pomoc masz

Wybawi cię Święty Antoni
Od nagłych nieszczęść, życiowych kraks
Bo On u Boga jest ulubionym
Hojnym szafarzem Bożych łask

On kroki twe skieruje sam
Do zagubionych szczęścia bram


Pozdrawiam serdecznie.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa i prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej. Iwona
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność.
Proszę o modlitwę aby Bóg dał mi siłę, abym dobrze przeżyła ten trudny czas.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Dziękuję bardzo za modlitwę I w dalszym ciągu proszę o Łaskę mądrej miłości w naszym małżeństwie oraz otwarcie się na relacje.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, modlimy się w następujących intencjach:
iwonka pisze: 17 cze 2022, 22:55 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa i prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej. Iwona
Jastarnia pisze: 19 cze 2022, 5:22 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność.
Proszę o modlitwę aby Bóg dał mi siłę, abym dobrze przeżyła ten trudny czas.
Oliwka pisze: 19 cze 2022, 21:40 Dziękuję bardzo za modlitwę I w dalszym ciągu proszę o Łaskę mądrej miłości w naszym małżeństwie oraz otwarcie się na relacje.
Św. Brat Albert Chmielewski mówił: "... jaka modlitwa taki cały dzień. Zawsze się modlić. Nie prosić - to nic nie mieć."

...nie ustawajmy więc w modlitwie w naszej codzieności...gdy burza czy słońce, gdy smutek lub radość...trwajmy w niej...
pozdrawiam serdecznie🌷
ODPOWIEDZ