Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę, proszę tym razem przez wstawiennictwo Świętej Rodziny, a zwłaszcza świętego Józefa - o Boże prowadzenie, moją otwartość na Jego wolę, i o nawrócenia w rodzinie, a także o zbawienie dla śp. Stefana.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
DorotaSP
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 13:05
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

za Esterę B

Post autor: DorotaSP »

Szczęść Boże
Bardzo proszę o intencję modlitwy ze Esterę z grupy Ani S (modlitwa 22 godz)
O odbudowanie poczucia własnej wartości-o siłę i moć ducha dla Estery. O to aby jej mąż spojrzał na nią oczyma miłośći a nie ciągłego wyrzutu i zalu oraz pogardy. Aby poczuła bożą miłość, doświadczyła jej-przekazała ją dzieciom. O błogosławieństwo bycia dobrą matką i o to aby wraz z mężem wrócili do sakramentu małżeństwa pełnego miłości i łaski Jezusa
Marlena
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2020, 4:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Marlena »

Kochani! Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę. Nowy termin rozprawy rozwodowej został wyznaczony w naszym przypadku na 12 stycznia 2020. Będzie to pierwsza rozprawa. W Ręce Boże składam jej losy. Proszę o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża, naszego małżeństwa oraz tej rozprawy.
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę z całego serca o modlitwę za Asie i Rafała o odbudowanie relacji małżeńskiej po zdradzie. Oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę o poprawę sytuacji rodzinnej i materialnej żeby wróciła do naszego życia radość i nadzieja na lepsze jutro. Proszę o przemianę serca mojego męża .
sajmon123
Posty: 871
Rejestracja: 16 lis 2020, 22:57
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: sajmon123 »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Natalii, aby wróciła do swojej wiary i otrzymała potrzebne łaski.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam Wszystkich serdecznie w pierwszą niedzielę 2021 roku, w tym tygodniu powierzamy Dzieciątku Jezus poniższe intencje:
Ruta pisze: 27 gru 2020, 14:10 Dziękuję Bogu za moją rodzinę i za każdą naszą dobrą chwilę i za Jego miłość, która nas stale łączy i wspiera. Z całego serca upraszając wstawiennictwa Świętej Rodziny, proszę o błogosławieństwo i obfitość łask dla wszystkich rodzin, aby rodziny szczęśliwe i żyjące Bożą Miłością każdego dnia umacniały się i by były szczególnie chronione przed każdym niebezpieczeństwem i każdym zagrożeniem, oraz aby rodziny przechodzące trudności i kryzysy wychodziły z nich na powrót zjednoczone i silniejsze i bardziej kochające. Święta Rodzino, umacniaj także serca naszych kapłanów, aby oni umacniali nasze rodziny, by prowadzili nas i naszych bliskich zarówno przez dni radosne jak i te trudne, by jak najwięcej rodzin mogło zaznać szczęścia i radości, idąc wspólnie i okazując sobie troskę i miłość, ku wiecznej Miłości.
Nirwanna pisze: 27 gru 2020, 20:38 Dziękuję za dotychczasową modlitwę, proszę tym razem przez wstawiennictwo Świętej Rodziny, a zwłaszcza świętego Józefa - o Boże prowadzenie, moją otwartość na Jego wolę, i o nawrócenia w rodzinie, a także o zbawienie dla śp. Stefana.
DorotaSP pisze: 28 gru 2020, 12:24 Szczęść Boże
Bardzo proszę o intencję modlitwy ze Esterę z grupy Ani S (modlitwa 22 godz)
O odbudowanie poczucia własnej wartości-o siłę i moć ducha dla Estery. O to aby jej mąż spojrzał na nią oczyma miłośći a nie ciągłego wyrzutu i zalu oraz pogardy. Aby poczuła bożą miłość, doświadczyła jej-przekazała ją dzieciom. O błogosławieństwo bycia dobrą matką i o to aby wraz z mężem wrócili do sakramentu małżeństwa pełnego miłości i łaski Jezusa
Marlena pisze: 29 gru 2020, 11:00 Kochani! Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę. Nowy termin rozprawy rozwodowej został wyznaczony w naszym przypadku na 12 stycznia 2020. Będzie to pierwsza rozprawa. W Ręce Boże składam jej losy. Proszę o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża, naszego małżeństwa oraz tej rozprawy.
anetka1650 pisze: 01 sty 2021, 1:18 Proszę z całego serca o modlitwę za Asie i Rafała o odbudowanie relacji małżeńskiej po zdradzie. Oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci.
wertor1 pisze: 03 sty 2021, 16:59 Proszę o modlitwę o poprawę sytuacji rodzinnej i materialnej żeby wróciła do naszego życia radość i nadzieja na lepsze jutro. Proszę o przemianę serca mojego męża .
...Chrystus urodził sie w Betlejem...a czy zrodził się w nas... mimo wszystko, a może ponad wszystko... modlimy się się za siebie, za innych i śpiewamy kolędy, które potrafią rozradować i napełnić miłością niejedno serce...
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienie relacji małżeńskich P i W.
Bóg zapłać.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna: "O uzdrowienie naszego małżeństwa". Iwona
JakZyc
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2020, 9:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: JakZyc »

Proszę o Uzdrowienie Małżeństwa i o odrodzenie relacji z Żoną.
Proszę o siłę w tym etapie życia. O siłę wytrwania w postanowieniach. O siłę, mądrość i systematyczność w pracy.
Tato prowadź.
ajk
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2021, 22:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ajk »

Szczesc Boze wszystkim-dziekuje za przyjecie do społecznosci i prosze o modlitwe za nasze 28 letnie małzenstwo.Mąż bez codziennej dawki alkoholu bardzo zle funkcjonuje( po niej tez nie jest szczesliwszy a raczej bardziej rozdrażniony). W ciagu dnia wszystko mu przeszkadza i szybko sie denerwuje. Ja coraz czesciej miewam mysli depresyjne. Praktycznie oddalamy sie od siebie coraz czesciej. Rozmowy juz sa tylko zdawkowe ( a czasem ciche dni-jak nie zezwalam na cowieczorny rytuał picia).Mamy dorosłe dzieci i wnuki ale z pozoru wygladamy na szczesliwy zwiazek wiec nikt sie za nas nie modli.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko
Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów
muchowaty25
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2020, 12:47
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: muchowaty25 »

Proszę o modlitwę za moją Żonę Iwonę, aby mi wybaczyła aby Duch Święty wlał w jej serce nadzieję , wiarę i miłość , że te cnoty mogą odrodzić się w naszym małżeństwie, o pojednanie z Żoną , żeby się nie bała miłości małżeńskiej. Proszę Was , drodzy Sycharowicze o gorącą modlitwę za nas , aby moja Żona Iwona przejrzała na oczy i wycofała pozew z Sądu Cywilnego . Proszę o siłę dla mnie oraz dla naszych dzieci, które bardzo kocham. Bóg zapłać, za modlitwę. Z Panem Bogiem.
Dominika
Posty: 60
Rejestracja: 06 cze 2018, 0:59
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Dominika »

Szczesc Boze Sycharki,
Bardzo prosze o modlitwe za odrodzenie naszego malzenstwa.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
elena
Posty: 427
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena »

Proszę o modlitwę o wiarę, nadzieję i miłość w mojej rodzinie, o siłę i wytrwałość w duchowej walce o nawrócenie i powrót małżonka oraz o opiekę Matki Bożej dla naszego dziecka. Bóg zapłać!
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski
ODPOWIEDZ