Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 17 paź 2021, 13:06

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalsza w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 17 paź 2021, 22:07

Nieustające wielkie BÓG ZAPŁAĆ za dotychczasowe
wsparcie modlitewne, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Proszę nadal o dalszą
stałą modlitwę o opiekę nad czwartą
ciążą mojej córki Agaty. O dar życia dla Dziecka oraz zdrowie i
bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 17 paź 2021, 23:11

Witajcie; w tym tygodniu modlimy się w intencjach:
JolantaElżbieta pisze:
14 paź 2021, 11:11
Proszę o modlitwę za mojego męża Marka, aby spotkał Boga żywego i wszedł na drogę do przebaczenia i miłości, która zaprowadzi go zbawienia; amen! Dziękuję.
anetka1650 pisze:
14 paź 2021, 20:53
Nadal proszę z całego serca o modlitwę za Asie i Rafała. W ich małżeństwie doszło do zdrady. Rafał podjął decyzję o separacji. Nie ma w nim woli walki o rodzinę. Proszę o potrzebne łaski dla nich i ich dzieci.
July pisze:
16 paź 2021, 21:12
Proszę o modlitwę za mojego męża, żeby odnalazł Boga i postępował w swoim życiu według przykazań oraz przypomniał sobie jak należy kochać i żyć w miłości w tych trudnych czasach . Dziękuję Bóg zapłać
iwonka pisze:
17 paź 2021, 13:06
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalsza w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona
enbe pisze:
17 paź 2021, 22:07
Nieustające wielkie BÓG ZAPŁAĆ za dotychczasowe
wsparcie modlitewne, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Proszę nadal o dalszą
stałą modlitwę o opiekę nad czwartą
ciążą mojej córki Agaty. O dar życia dla Dziecka oraz zdrowie i
bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.
"Kto chce wejść na szczyt, musi zaczynać od dołu, a potem iść krok za krokiem, nie przyspieszając go. Zły to taternik czy alpinista, który zaczyna wspinaczkę w góry od zrywu i wielkiego wysiłku. Dobry - idzie krok za krokiem, powoli, spokojnie."
bł. Kardynał Stefan Wyszyński

Nie zapominajmy o modlitwie wzajemnej za siebie... coraz dłuższe jesienne wieczory niech temu sprzyjają...
Pozdrawiam serdecznie.

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 19 paź 2021, 7:55

Proszę o modlitwę za mojego syna, aby Bóg ochronił go przed konsekwencjami czynów moich i taty. Aby nie miał zszarganej psychiki, by był silny, pewny siebie, potrafił ufać i kochać.

Micealo
Posty: 178
Rejestracja: 27 wrz 2021, 14:04
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Micealo » 21 paź 2021, 11:18

Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo .aby żona chciała naprawiać relacje .Aby zrezygnowała z rozwodu.

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta » 21 paź 2021, 20:03

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o wszelkie łaski potrzebne, aby wypełniała się w nas Wola Boża.

Awatar użytkownika
kesolk
Posty: 63
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:23
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kesolk » 24 paź 2021, 20:10

Proszę o modlitwę za Monikę i Marcina o potrzebne im łaski.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 24 paź 2021, 20:55

Witajcie; w bieżącym tygodniu modlimy się w poniższych intencjach:
Nowiutka pisze:
19 paź 2021, 7:55
Proszę o modlitwę za mojego syna, aby Bóg ochronił go przed konsekwencjami czynów moich i taty. Aby nie miał zszarganej psychiki, by był silny, pewny siebie, potrafił ufać i kochać.
Micealo pisze:
21 paź 2021, 11:18
Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo .aby żona chciała naprawiać relacje .Aby zrezygnowała z rozwodu.
Ruta pisze:
21 paź 2021, 20:03
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o wszelkie łaski potrzebne, aby wypełniała się w nas Wola Boża.
kesolk pisze:
24 paź 2021, 20:10
Proszę o modlitwę za Monikę i Marcina o potrzebne im łaski.
...co to za asysta tak maluje świat, któremu za pędzel służy wiatr? na nieba scenie - barw pięknych paleta, dzieło sztuki, które oddech lekko zabiera, szaleństwo malowania i barwą upiekszania - to słońce igrajac z chmurami ze swego wschodu i zachodu robi widowisko - ale to nie wszystko, bo najwięcej mając do powiedzenia w dziedzinie kolorystyki nieba - to jeszcze za dnia brokatem złotym robi wykończenia, lecz gdy chmury popędzane wiatrem w tej grze wygrywają i już inne kolory odkrywają- szarościami zaczyna malować się świat, ale czy zasmuca to nas...? co to za artysta tak maluje świat, któremu za pędzel służy wiatr?..

Módlmy się wzajemnie za siebie.
Pozdrawiam serdecznie.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 26 paź 2021, 9:34

Proszę o modlitwę w intencji Małżeństwa, o łaskę pokoju, przebaczenia i woli walki o Rodzinę i Małżeństwo.

JolantaElżbieta
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2017, 8:03
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: JolantaElżbieta » 26 paź 2021, 11:06

Proszę o modlitwę w intencji cudownego uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej małego Mikołaja W.; Jezusie Synu Dawida, ulituj się nad tym dzieciątkiem i jego rodzicami: amen! Bóg zapłać.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2021, 11:19 przez Nirwanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wycięto nazwisko

szafirka
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021, 11:21
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: szafirka » 26 paź 2021, 12:41

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o nawrócenie, opamiętanie męża, o siły dla mnie, abym nie stała się osobą uzależnioną tak bardzo emocjonalnie od niego, o siłę moją i jego dla córeczki, zadbanie o siebie i odnalezienie tej drogi do Żywego Boga, łaskę czucia JEGO obecności.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 31 paź 2021, 23:34

Witajcie; polecamy Panu Bogu w tym tygodniu następujące intencje modlitewne:
Lucky Luck pisze:
26 paź 2021, 9:34
Proszę o modlitwę w intencji Małżeństwa, o łaskę pokoju, przebaczenia i woli walki o Rodzinę i Małżeństwo.
JolantaElżbieta pisze:
26 paź 2021, 11:06
Proszę o modlitwę w intencji cudownego uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej małego Mikołaja W.; Jezusie Synu Dawida, ulituj się nad tym dzieciątkiem i jego rodzicami: amen! Bóg zapłać.
szafirka pisze:
26 paź 2021, 12:41
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o nawrócenie, opamiętanie męża, o siły dla mnie, abym nie stała się osobą uzależnioną tak bardzo emocjonalnie od niego, o siłę moją i jego dla córeczki, zadbanie o siebie i odnalezienie tej drogi do Żywego Boga, łaskę czucia JEGO obecności.
...niby daleko, a blisko - niewidzialni, już tylko serca obrazem dostrzegalni, kiedyś tuż obok - żyli, kochali smucili się, ścieżkami ziemskimi błądzili - byli... nie ma ich? kto patrzy na nas z nieba? bez zmartwień, nie potrzebując w wieczności już chleba... w przestrzeniach naszego wnętrza budzą wciąż wspomnienia, pamiętamy ich bytność istnienia, a wieczorem w ciemności przy bijącej od świateł łunie wystukujemy ustami w zadumie: wieczne odpoczywanie.... przerywając westchnieniem: tęskno nam za nimi Panie ...
Módlmy się wzajemnie za siebie.
Pozdrawiam serdecznie.

Akwila
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2017, 12:04
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Akwila » 01 lis 2021, 23:50

Droga Wspólnoto
Mój syn Kamil jest ciężko chory. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała Kamila.
Bóg zapłać

wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 » 02 lis 2021, 2:23

Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg spraw sądowych czekających mnie w tym miesiącu o przemianę serca męża i siły dla mnie w tym czasie ..

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 03 lis 2021, 20:33

Nieustające wielkie BÓG ZAPŁAĆ za dotychczasowe
wsparcie modlitewne, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Proszę nadal o dalszą
stałą modlitwę o opiekę nad czwartą
ciążą mojej córki Agaty. O dar życia dla Dziecka oraz zdrowie i
bezpieczeństwo dla Matki, która jest po 3 cesarkach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości