Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie,
poproszono mnie o pomoc tulipan w zbieraniu w jeden post Waszych próśb i podziękowań.

W tym tygodniu szczególnie polecamy modlitwie prośby:
iwonka pisze: 29 sie 2022, 19:26 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: Bożego błogosławieństwa, prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej i rozwiązania trudnych spraw zawodowych. Iwona
Potrzebująca pomocy pisze: 30 sie 2022, 11:47 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. O przebaczenie moich win przez mojego męża, niech Pan Bóg go wspiera, a dla mnie o siłę.
Betif pisze: 30 sie 2022, 21:05 Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, o łaskę Bożą i dar nawrócenia, o światły umysł i serce, o powrót do rodziny.
anetka1650 pisze: 30 sie 2022, 23:30 Proszę o modlitwę za małżeństwo mojej siostry. Mąż po zdradzie postanowił się wyprowadzić. Trwają w separacji....O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci
Tycjana pisze: 01 wrz 2022, 16:12 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i powrotu do rodziny. O siły i prowadzenie Ducha Św. dla mnie.
Oliwka pisze: 03 wrz 2022, 15:05 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Jastarnia pisze: 03 wrz 2022, 16:54 Proszę o modlitwę o siłę dla mnie, o pokój w sercu i myślach.
Intencja Lucky Lucka zostanie dodana do modlitwy tygodniowej w przyszłym tygodniu.

Oddawajmy siebie Bogu Najwyższemu w codzienności i modlitwie, polecajmy Mu prośby nasze, naszych bliskich, a szczególnie tych, którzy proszą nas o modlitwę w konkretnych intencjach.

Z Bogiem,
Bławatek
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

I przepraszam wszystkich za opóźnienie pojawienia się postu zbiorczego z intencjami, bo z mojej winy nastąpiły problemy techniczne.

Pozdrawiam
Bławatek
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Bławatku,
dziękujemy za Twoja otwartość i gotowość do pomocy w działaniach wspólnotowych.
Niech Ci Bóg błogosławi w Twojej służbie na Forum.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Lawendowa pisze: 05 wrz 2022, 9:46 Bławatku,
dziękujemy za Twoja otwartość i gotowość do pomocy w działaniach wspólnotowych.
Niech Ci Bóg błogosławi w Twojej służbie na Forum.

Dziękuję
Mam nadzieję, że podołam
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie,
Na ten tydzień polecamy modlitwie następujące intencje:
Lucky Luck pisze: 04 wrz 2022, 20:32 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej Małżonki i powrotu do Rodziny i Małżeństwa. Proszę o siły i prowadzenie Ducha Św. dla mnie oraz Dzieci.
MKPINS pisze: 09 wrz 2022, 10:38 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Dzisiejsza Ewangelia mówiąca o poszukiwaniach i radości z odnalezienia zagubionego niech napełnia nas nadzieją, że z Bogiem wszystko jest możliwe.

Pozdrawiam serdecznie
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o siłę dla mnie do przetrwania trudnego czasu okołorozwodowego, o pokój w sercu i myślach.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę o modlitwę za moją siostrę. Mąż zdradził i zostawił ją z trójką dzieci...o potrzebne łaski dla nich wszystkich.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę "o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie" Dziękuję.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie,

W tym tygodniu szczególnie polecamy Waszej modlitwie następujące prośby:
Jastarnia pisze: 12 wrz 2022, 13:42 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o siłę dla mnie do przetrwania trudnego czasu okołorozwodowego, o pokój w sercu i myślach.
anetka1650 pisze: 13 wrz 2022, 14:10 Proszę o modlitwę za moją siostrę. Mąż zdradził i zostawił ją z trójką dzieci...o potrzebne łaski dla nich wszystkich.
Niech nam Bóg błogosławi i pomaga w codzienności.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w dalszym ciągu o modlitwę przemiany serca Mojej Małżonki, zejścia z rozwodowej drogi i uratowania Małżeństwa. Proszę o siły i łaski na ten czas dla Nas i dla Naszych Dzieci.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: O Boże błogosławieństwo dla mnie i dary Ducha Świętego. Iwona
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie,
dziś polecamy waszej modlitwie i Bogu szczególnie poniższe intencje:
Oliwka pisze: 18 wrz 2022, 21:31 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę "o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie" Dziękuję.
Lucky Luck pisze: 25 wrz 2022, 9:38 Proszę w dalszym ciągu o modlitwę przemiany serca Mojej Małżonki, zejścia z rozwodowej drogi i uratowania Małżeństwa. Proszę o siły i łaski na ten czas dla Nas i dla Naszych Dzieci.
iwonka pisze: 25 wrz 2022, 13:03 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: O Boże błogosławieństwo dla mnie i dary Ducha Świętego. Iwona
a także nas samych, abyśmy wszyscy nie opadali z sił i nadziei na lepsze jutro. Niech Bóg nas prowadzi a naszej żonie/mężowi otwiera serca i oczy na prawdę.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
ODPOWIEDZ