Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

km231
Posty: 14
Rejestracja: 15 wrz 2020, 16:17
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: km231 »

Bardzo proszę o modlitwę o przyjecie woli Bozej, opieke Matki Bozej i tchnienie Ducha Świętego przy kolejnej rozprawie separacyjno-rozwodowej która odbędzie się 24 lutego o godz 11.
Bóg zapłać.
Potrzebująca pomocy
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2022, 12:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Potrzebująca pomocy »

Proszę o modlitwę za mojego męża, niech dobry Bóg pomoże i da mu dar wybaczenia i poradzenia sobie ze złymi myślami, niech wspomoże jego samoocenę i niech doda mu sił. Proszę Boże pomóż nam!
consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: consensus »

Witajcie, proszę o wsparcie modlitewne o uzdrowienie mojego małżeństwa sakramentalnego. O powrót męża do rodziny, o jego nawrócenie. Jezu Ufam Tobie .
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13361
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Drodzy forumowicze,
W porozumieniu z Bławatek (której bardzo dziękujemy za koordynowanie tego wątku, cieszymy się, że jest, i ufamy, że Pan Bóg na bieżąco jej wynagradza tę służbę na rzecz wspólnoty :-D 😘 )
przypominamy zasady, którymi kierujemy się w tym wątku - aby wpisywanie intencji modlitewnych było bezpieczne pod względem dyskrecji, a jednocześnie sprawiedliwe względem innych forumowiczów :-)

Zasady obowiązujące w Tygodniowej modlitwie:
- zmiana osób i intencji jest raz w tygodniu, najczęściej w niedzielę wieczorem,
- na liście jest maksymalnie 7 osób z 7 intencjami,
- kolejne osoby i ew. kolejne intencje - wchodzą do kolejki w następnym tygodniu jako pierwsze,
- sugerujemy (w miarę możliwości) niepodawanie imion, np. współmałżonków lub dzieci,
- w tygodniu, gdy trwa modlitwa za daną osobę, można podać swoją intencję na kolejny tydzień, sugerujemy podawać ją w końcu tygodnia (sobota- niedziela)
*


*
dotąd obowiązywała zasada, której się trzymaliśmy, iż "w tygodniu, w którym trwa modlitwa za daną osobę - nie powinna ona wpisywać swojej intencji na kolejny tydzień", jednak ze względu na mniejszą ilość próśb o modlitwę na próbę zmieniamy tę zasadę na powyższą.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Bławatek
Posty: 1675
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

Na ten tydzień modlitwie szczególnie polecamy intencje:
MKPINS pisze: 06 lut 2023, 8:22 Maryjo Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Ruta pisze: 09 lut 2023, 23:40 Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego dla mnie i dla męża i o łaski potrzebne do wypełniania Woli Bożej.
km231 pisze: 10 lut 2023, 10:11 Bardzo proszę o modlitwę o przyjecie woli Bozej, opieke Matki Bozej i tchnienie Ducha Świętego przy kolejnej rozprawie separacyjno-rozwodowej która odbędzie się 24 lutego o godz 11.
Bóg zapłać.
Potrzebująca pomocy pisze: 10 lut 2023, 12:49 Proszę o modlitwę za mojego męża, niech dobry Bóg pomoże i da mu dar wybaczenia i poradzenia sobie ze złymi myślami, niech wspomoże jego samoocenę i niech doda mu sił. Proszę Boże pomóż nam!
consensus pisze: 12 lut 2023, 18:04 Witajcie, proszę o wsparcie modlitewne o uzdrowienie mojego małżeństwa sakramentalnego. O powrót męża do rodziny, o jego nawrócenie. Jezu Ufam Tobie .
Niech Jezus otacza nas Swoją troską w każdej sytuacji i każdej naszej potrzebie, niech oddala wszelkie przeciwności i udziela tego co dobre, właściwe i nam potrzebne.

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego tygodnia
Bławatek
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję
Pokorny1978
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2020, 20:22
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pokorny1978 »

Witajcie
Proszę o modlitwę za moja mamę, która odeszła do Pana w piątek.
Dziękuję
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Akunka
Posty: 518
Rejestracja: 09 gru 2020, 22:07
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Akunka »

Proszę o modlitwę w intencji : O łaskę pojednania w Moim małżeństwie " .
Ostatnio zmieniony 16 lut 2023, 18:15 przez Nirwanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto imię
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
elena
Posty: 428
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena »

Dziękuję za wsparcie modlitewne, ostatnio prosiłam o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki badań - wyniki nie są złe, dziękuję! Bóg zapłać! Teraz proszę o Boże prowadzenie i opiekę Matki Bożej dla syna.
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski
Bławatek
Posty: 1675
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje
Oliwka pisze: 13 lut 2023, 11:52 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję
Pokorny1978 pisze: 13 lut 2023, 17:30 Witajcie
Proszę o modlitwę za moja mamę, która odeszła do Pana w piątek.
Dziękuję
iwonka pisze: 14 lut 2023, 20:13 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Akunka pisze: 16 lut 2023, 14:52 Proszę o modlitwę w intencji : O łaskę pojednania w Moim małżeństwie " .
MKPINS pisze: 19 lut 2023, 18:47 Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Dobry Jezu wysłuchuj wszystkich próśb i ucz nas miłości miłosiernej, wybaczającej i troszczącej się o innych, ale nie pozwól nam zapominać o sobie.

Pozdrawiam i życzę dobrego tygodnia i dobrych intencji na Wielki Post,
Bławatek
Tazła
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2023, 17:01
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tazła »

Bardzo proszę o modlitwę o moje małżeństwo, zgrzeszyłam, zdradziłam go i przez to zranilam,tak bardzo się boję,że mi nie wybaczy,bez niego nie ma mnie
martinez
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 6:26
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: martinez »

O dar wiary dla żony i uzdrowienie naszej relacji.
Bławatek
Posty: 1675
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

Przed nami kolejny tydzień i nowe intencje:
elena pisze: 19 lut 2023, 20:56 Dziękuję za wsparcie modlitewne, ostatnio prosiłam o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki badań - wyniki nie są złe, dziękuję! Bóg zapłać! Teraz proszę o Boże prowadzenie i opiekę Matki Bożej dla syna.
Tazła pisze: 20 lut 2023, 8:13 Bardzo proszę o modlitwę o moje małżeństwo, zgrzeszyłam, zdradziłam go i przez to zranilam,tak bardzo się boję,że mi nie wybaczy,bez niego nie ma mnie
martinez pisze: 21 lut 2023, 10:33 O dar wiary dla żony i uzdrowienie naszej relacji.
Polecajmy Bogu siebie wzajemnie i wszystkie intencje ufając, że Dobry Bóg wysłucha nas i będzie nas wspierał w trudach życia i codzienności.

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek
ODPOWIEDZ