Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

AM83
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 22:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AM83 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, dla mnie o siły. O przemianę serca męża, uwolnienie od alkoholizmu, zmianę jego słownictwa.
Aby zmienił swoje zachowanie, dając dobry wzór dla dzieci.
Aby uzmysłowił sobie, że tylko budowanie życia na Bogu może dać radość i pokój serca.
Bóg zapłać.
"Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas gdy kocha się zawsze w radości i smutku bez względu na dobry czy zły los..." JP II
Flawless
Posty: 242
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:59
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Flawless »

Prosze o modlitwę w intencji rozeznania aktualnej sytuacji ❤️
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Bóg zapłać o modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie i dla mojej rodziny oraz w intencji mojego spotkania z teściami.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Prosze o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa o zejście przez Małżonkę z rozwodowej drogi, o przemianę Jej serca i Boże Błogosławieństwo Niej.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę o siłę dla mnie, o pokój w sercu i myślach.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: Bożego błogosławieństwa, prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej i rozwiązania trudnych spraw zawodowych. Iwona
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, intencje modlitewne na bieżacy tydzień:
Lucky Luck pisze: 21 sie 2022, 21:22 Proszę w dalszym ciągu o modlitwę o uratowanie Małżeństwa i rezygnację z rozwodu przez Małżonkę, o przemianę serc i milosc.
AM83 pisze: 22 sie 2022, 22:23 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, dla mnie o siły. O przemianę serca męża, uwolnienie od alkoholizmu, zmianę jego słownictwa.
Aby zmienił swoje zachowanie, dając dobry wzór dla dzieci.
Aby uzmysłowił sobie, że tylko budowanie życia na Bogu może dać radość i pokój serca.
Bóg zapłać.
Flawless pisze: 25 sie 2022, 16:24 Prosze o modlitwę w intencji rozeznania aktualnej sytuacji ❤️
Oliwka pisze: 26 sie 2022, 10:16 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Ruta pisze: 27 sie 2022, 17:06 Bóg zapłać o modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie i dla mojej rodziny oraz w intencji mojego spotkania z teściami.
Lucky Luck pisze: 27 sie 2022, 18:53 Prosze o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa o zejście przez Małżonkę z rozwodowej drogi, o przemianę Jej serca i Boże Błogosławieństwo Niej.
Jastarnia pisze: 29 sie 2022, 8:24 Proszę o modlitwę o siłę dla mnie, o pokój w sercu i myślach.
...nie zapominajmy o sobie w naszych modlitwach, wspierajmy się wzajemnie...pozdrawiam serdecznie

Iwonka oczekuje cierpliwie na swoją kolejność.
Potrzebująca pomocy
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2022, 12:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Potrzebująca pomocy »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. O przebaczenie moich win przez mojego męża, niech Pan Bóg go wspiera, a dla mnie o siłę.
Betif
Posty: 65
Rejestracja: 01 maja 2022, 11:05
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Betif »

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, o łaskę Bożą i dar nawrócenia, o światły umysł i serce, o powrót do rodziny.
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę o modlitwę za małżeństwo mojej siostry. Mąż po zdradzie postanowił się wyprowadzić. Trwają w separacji....O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci
Tycjana
Posty: 2550
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tycjana »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i powrotu do rodziny. O siły i prowadzenie Ducha Św. dla mnie.
"Kto pierwszy zacznie kochać ten wygrał i ma szansę uratować drugiego." Ks. Pawlukiewicz

Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.

1Tes 5, 16-18
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę o siłę dla mnie, o pokój w sercu i myślach.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej Małżonki i powrotu do Rodziny i Małżeństwa. Proszę o siły i prowadzenie Ducha Św. dla mnie oraz Dzieci.
ODPOWIEDZ