Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka »

Proszę o pomoc modlitewną, abym dobrze się modliła, abym uprosiła łaskę przebaczenia, bym mogła kochać męża jak bliźniego niezależnie od tego jak będzie wyglądać dalsze życie.
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę w intencji dziekczynno-błagalnej. Dziękując za dotychczasowe łaski, proszę o Boże prowadzenie dla mnie i moich bliskich i otwartość na natchnienia Ducha św..
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Poproszę o modlitwę w intencji Małżeństwa w kryzysie, o zejście z rozwodowej drogi przez Małżonkę i błogosławieństwo na ten trudny dla Rodziny i Dzieci czas.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, poniższe intencje modlitewne do omadlania przez nas:
MKPINS pisze: 06 lip 2022, 12:50 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Ruta pisze: 08 lip 2022, 23:11 Proszę o modlitwę w intencji dziękczynnej, za sakrament małżeństwa, za moich bliskich, za wszystkich których otrzymałam do kochania, za wszelkie Łaski które otrzymujemy, z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Świętej Rodziny dla mojej rodziny i dla wszystkich małżonków i o prowadzenie nas w kryzysach ku wypełnianiu Woli Bożej. Oraz o pojednanie z moimi teściami.
Nowiutka pisze: 09 lip 2022, 15:26 Proszę o pomoc modlitewną, abym dobrze się modliła, abym uprosiła łaskę przebaczenia, bym mogła kochać męża jak bliźniego niezależnie od tego jak będzie wyglądać dalsze życie.
Lawendowa pisze: 09 lip 2022, 17:08 Proszę o modlitwę w intencji dziekczynno-błagalnej. Dziękując za dotychczasowe łaski, proszę o Boże prowadzenie dla mnie i moich bliskich i otwartość na natchnienia Ducha św..
Lucky Luck pisze: 10 lip 2022, 21:13 Poproszę o modlitwę w intencji Małżeństwa w kryzysie, o zejście z rozwodowej drogi przez Małżonkę i błogosławieństwo na ten trudny dla Rodziny i Dzieci czas.
"Uprzejme spojrzenie i uśmiech znaczą często więcej, niż udana rozmowa."
bł. Kardynał Stefan Wyszyński

módlmy się wzajemnie za siebie
pozdrawiam serdecznie
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża. Dziękuję.
Agd
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2021, 13:46
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agd »

Dziękuję z całego serca za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą za mnie, o spokój, cierpliwość i podjęcie dobrych decyzji. O mądrość dla męża i jego nawrócenie do Boga. O zdrowie i potrzebne Łaski dla mnie i całej rodziny.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w naszym małżeństwie. O wzajemną miłość i wierność, o nawrócenie męża.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
km231
Posty: 14
Rejestracja: 15 wrz 2020, 16:17
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: km231 »

Pierwsza rozpraw w czwartek separacyjno-rozwodowa. Proszę o modlitwę. O prowadzenie Ducha Sw., pokuj i radość w sercu I wypełniania woli Bożej.
Bóg zapłać.
Natalia
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 18:20
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Natalia »

Proszę o modlitwę w intencji mojej, o rozeznanie dotyczące decyzji dotyczących mego małżeństwa.
Z całego serca Bogu zaufaj,
nie polegaj na swoim rozsądku,
myśl o Nim na każdej drodze,
a On twe ścieżki wyrówna.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Intencja dziękczynna - za działanie Bożej łaski w rodzinie, z prośbą o naszą otwartość serc na Boże dary.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Często prosiłam tutaj o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała. Niestety dzisiaj mąż siostry postanowił się wyprowadzić i zostawić swoją rodzinę... Nadal proszę o potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w dalszym ciągu o Modlitwę o uratowanie Małżeństwa. O zejście z rozwodowej drogi i usunięciu przeszkód, które stoją na tej drodze. Z Panem Bogiem.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, dzisiaj powierzamy Panu Bogu następujące intencje:
Oliwka pisze: 11 lip 2022, 5:22 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża. Dziękuję.
Agd pisze: 11 lip 2022, 11:30 Dziękuję z całego serca za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą za mnie, o spokój, cierpliwość i podjęcie dobrych decyzji. O mądrość dla męża i jego nawrócenie do Boga. O zdrowie i potrzebne Łaski dla mnie i całej rodziny.
Jastarnia pisze: 11 lip 2022, 12:48 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w naszym małżeństwie. O wzajemną miłość i wierność, o nawrócenie męża.
km231 pisze: 11 lip 2022, 22:27 Pierwsza rozpraw w czwartek separacyjno-rozwodowa. Proszę o modlitwę. O prowadzenie Ducha Sw., pokuj i radość w sercu I wypełniania woli Bożej.
Bóg zapłać.
Natalia pisze: 11 lip 2022, 23:20 Proszę o modlitwę w intencji mojej, o rozeznanie dotyczące decyzji dotyczących mego małżeństwa.
Nirwanna pisze: 13 lip 2022, 11:12 Intencja dziękczynna - za działanie Bożej łaski w rodzinie, z prośbą o naszą otwartość serc na Boże dary.
anetka1650 pisze: 13 lip 2022, 11:28 Często prosiłam tutaj o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała. Niestety dzisiaj mąż siostry postanowił się wyprowadzić i zostawić swoją rodzinę... Nadal proszę o potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci.
Lucky Luck pisze: 17 lip 2022, 21:38 Proszę w dalszym ciągu o Modlitwę o uratowanie Małżeństwa. O zejście z rozwodowej drogi i usunięciu przeszkód, które stoją na tej drodze. Z Panem Bogiem.
Lekkość /M. Buczkowska/
Lekkie jest piórko, lekki motylek, lekki wróbelek, lekki jest bilet. Lekki jest listek, lekkie powietrze i latawiec lekki, gdy drga na wietrze. Lekkie jest słowo, gdy jest uczciwe, lekkie są gesty, gdy są prawdziwe. Wszystko jest lekkie gdy z serca płynie i lekkie będzie przy mroźnej zimie. Myśl też jest lekka, gdy bywa szczera. Lekka decyzja, gdy radość wybiera. Lekka jest podróż, gdy wygodne buty i lekkie są drogi, byle nie na skróty. Lekka jest dusza, gdy dobre zdrowie. Zawsze jest lekko szczęśliwej głowie.

Jutro 18 dzień miesięca: Bł. Karolino módl się za nami.
Dobrego tygodnia. Pozdrawiam.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę w intencji dziękczynnej, za wysłuchaną prośbę. Dziękuję za rozmowę z moją teściową, pierwszą od paru lat i za wsparcie od moich teściów jakie otrzymałam. Dziękuję, że potrafiłam poprosić ich o pomoc. Proszę także o modlitwę o dalsze kroki na drodze mojego pojednania z rodzicami mojego męża oraz o łaskę Sakramentu Pojednania dla mojego męża.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę o uratowanie Małżeństwa. O wszelkie potrzebne łaski dla Nas i Dzieci.
ODPOWIEDZ